arrow
profile_image
Macatice
od 19. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte děvčata, potřebuji poradit. Jsem necelý měsíc po modelaci s augmentací. Cca týden si prsa mažu Bi Oilem a jizvy Contractubexem, ale dneska jdu zešílet. Šíleně mne to svědí, prsa mám lehce zarudlé a nevím co se děje.... možná alergická reakce Čím se mažete vy? Myslím - jak celá prsa, tak i jizvy? Máte zkušenosti se silikonovými náplastmi? Díky za tipy (a pokud možno přidejte i ceny, ať vím ). Děkuji! Kamila
PS: právě jsem se namazala krémem na ruce a výrazně se mi ulevilo

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, celá prsa nemažu ničím, jizvy měsíčkovou mastí a hlavně provádím tlakovou masáž, ta je důležitá. Masíruju ráno a večer, jinak nosím 24/7 silikonová náplasti, výsledky jsou vidět dost, zkusila jsem je lepit i na jizvu po císaři starou 9 měsíců a i ta bledne. Používám Siltape, 3 metry za cca 600 Kč, jedno balení mi vydrží asi 3 týdny. Svědí tě po tom Contractubexu?

arrow
profile_image
Macatice
od 19. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za tipy. Nevím co mne svědí (jestli Bi Oil nebo Contractubex), divné je že až po týdnu... škrábu se v práci, musím vypadat kouzelně Tlakovou masáž jsi začala po jaké době od operace? Není 3 týdny ještě brzo?

arrow
Neprodává v Bazaru

S masáží se má začít ihned, jakmile je jizva zhojená a nejsou na ní stroupky, u mě to bylo po dvou týdnech. Provádí se tak, že bříškem prstu zatlačíš na místo na jizvě takovou silou, aby se odbarvil prst i kůže na prsu, podržíš cca 20 sekund a pak se přemístíš na vedlejší místečko a opakuješ po celé délce jizvy. Cílem je vytlačovat z jizvy krev, aby se do ní nahrnula nová, okysličená, a pomáhala tak hojení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj mě byla doporučena Kalciová mast

arrow
profile_image
Pája 46
od 17. 10. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,holky,jak už se tu zmínila i Magdinka která má podobný problém jako já také mám 14dnů po operaci modelace prsů kolem dvorce ale i kolem jizvy svisle dolů jakoby utaženou pomačkanou hrbatou kůzi?Asi se jedná ještě o stehy které tu kůži stahují a hlavně prsní dvorec díky tomu vypadá asymetrycký.Měly jste s tím někdo z vás podobné zkušenosti a po zhruba jaké době se kůže vypne a vyhladí?Jinak promazávám silikonovým krémem a začínám masírovat.Děkuji za odpověďi.😍

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené