arrow
profile_image
Liasa
od 12. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, chtěla jsem se jenom zeptat ohledně piercingu do ucha Industrialu, jak jste provádělí čistění a jak probíhalo hojení. Děkuju za odpovědi a rady.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bývalý přítel si jej nechal udělat, dostal framykoin, měl to promazávat, čistit... zkráceně - pořád se to nechtělo hojit, neustále to měl napuchlé i po delší době od aplikace, bolelo ho to.. takže to nakonec vzdal, piercing vytáhl a nechal zarůst paní z tetovacího salonu, co mu to píchala, říkala, že tohle je jeden z nejhorších piercingů co se týče bolestivosti a hojení.

Cituji petulajz: dostal framykoin

Framykoin na piercing? Kde vám ho dělali? V každém normálním salonu ti řeknou, že framykoin na čertvý piercing rozhodně nedávat To se pak nedivím, že se mu to nehojilo, když to tím neustále promazával. To akorát neustále zvlhčoval to místo a nehojilo se to. Jinak co se týká hojivosti, u každého je to individuální. Pokud už nějaký piercing máš, tak sama víš, zda se dobře hojíš a nebo to tvé tělo nepřijímá.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikuška:

Vždy, všude a každému, co vím, dávali framykoin na promazání (i mě, byla jsem na piercingu už 2x) jak je ten piercing čerstvý, rána má tendenci zasychat, tak to bylo proto, aby to tu dírku zvlhčilo a tím piercingem se dalo točit a hýbat, je hojivý, taky je myslím protizánětlivý.. používá se samozřejmě jen v prvních dnech kdy rána zasychá, poté tatérka doporučila ránu omývat vodou a mýdlem, případně použít líh (tedy myslím, už je to dlouho, tak si nejsem jistá).
Nevím, co tě na tom framykoinu tak překvapuje, doporučují jej i všude možně na internetu v diskuzích a článcích o piercingu jak říkám, já jej taky vždy používala a vždy bez problému, vše se mi pokaždé hezky zahojilo - jak piercing, tak náušnice

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené