Dobrý večer dámy,

tak jsem se rozhodla že do toho praštím a konečně si splním svůj sen nebo spíše sny. Nemám žádný zásadní problém, jen to prostě není úplně "ono". A když má dnes už téměř každý šanci dosáhnout dokonalosti tak jak si ji on představuje, proč ne? Já se rozhodla pro plastickou operaci nosu (tvrdá i měkká část), augmentaci prsou a labioplastiku (trochu serviska ). Dají se zvládnout tyto tři úkony najednou? Oslnila mne nejen tady chvála a práce pana doktora Vřeského z Ostravy a tak bych šla ráda k němu. Jen ještě musím vyčkat na jeho odpověď. Mé otázky zní:

1)Dají se provést takové tři operace najednou, případně dají se přežít?
2)Je možné abych byla za měsíc natolik funkční abych se mohla vrátít do běžného života? Pracuji nově také jako asistentka a nechci být příliš dlouho "mimo".
3)Myslíte si že má volba lékaře je dobrá pro všechny tři výkony?

Mockrát Vám předem děkuji za odpovědi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Seš blázen?

Reaguji na Ellenuschka:

Asi ano. Ale znám se. Na plastiku se rozhodnu jednou a podruhé se už nedonutím. Mám ze skalpelu hrůzu a když už jsem sebrala kuráž raději to protrpím. Mám za to že třeba ta labioplastika je velmi jednoduchý úkol, pakliže já nemám až tak veliký problém ale prostě se tam dole necítím úplně na 100%.

arrow
profile_image
horyjena
od 8. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,jsem po operaci nosu a byla jsem šťastná,že mi tělo oddálilo menstruaci,kterou jsem v té době měla dostat. Víc bych toho opravdu nedala,ikdyž nos pak "nebolí",zato prsa prý bolí,plus ta další operaci,nedovedu si představit.. Když chceš jednoho doktora,tzn.každý zákrok zhruba hodinu,no nevím,tříhodinová narkóza.Myslím,že do toho nikdo nepůjde.
A operace je jedna věc a hojení druhá.Já mám horší průběh hojení a moje myšlenky se tím neustále zaobírají,kdybych měla ještě řešit k tomu další záležitosti..

Reaguji na horyjena:

By mě nenapadlo že labioplastika trvá tak dlouho. Na první (ale myslím absolutně první, nikdy žádná narkóza atp) operaci je asi ideální nos který nebolí + třeba ta balioplastika nebo prsa nos a tamtu nechat do budoucna? Jestli se k tomu kdy donutím ... A ještě jedna věc, já totiž nemám ten nos až tak velký, přesto bude ta opka trvat tak dlouho?

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A není to škoda, nechat do sebe zbytečně řezat?...

arrow
profile_image
horyjena
od 8. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na classy and chic: Jo,tak to já napsala moji představu o tom jinak nemám fakt zdání,možná pochodíš,prsa-nos je asi běžné a pokud ten zbytek je taková brnkačka ...přeji hodně štěstí

Reaguji na Moník31:

Upřímně,teď si projíždím profily modelek VS jaké mají velikosti, ehm, hrudníků a jediná Marisa která se mi nelíbí má údajně silikony. Tak jsem opět na vážkách. Fakt je že prsa mi každý obdivuje ale když vidím jak mají ženské krásné prsa v šatech, to mi chcete říct že to jsou všechno push-upky?

PS: Nos a spodek se fakt "šikne", prsa jsou trochu výmysl, to přiznávám.

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na classy and chic:
No jak to tady prohlížím, tak tu má umělá prsa tolik žen, že by mě to ve snu ani nenapadlo. Přijde mi to škoda, když máš krásný přirozený prsa a žádnej zdravotní problém tě k tomu nenutí. A určitě spousta holek má Push-up, to dokáže zvětšit třeba o dvě velikosti. A co se týče internetu tak photoshop je taky známá věc Já mám jedničky a mívala jsem i nulky, ale nikdy bych do sebe nenechala rvát nějakej hnus silikon jen tak. Nevím, jaké je to na dotek, ale nejhorší je, když si nechávají slečny dělat čtyřky a větší a prsa jim trčí rovně (což prostě z gravitačního hlediska neni možné) a vypadá to celkově nepřirozeně, někdy až děsivě, řekla bych

arrow
profile_image
elle1
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som bola 2v1.reopka nosa + prsia...a úprimne....zvládla som to, ale už by som nešla dve opky naraz.

arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na classy and chic: rozhodně do žádné operace nechodˇ!Jsi nádherná ženská!!prsa, nos...dokonalost

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na livie18:

arrow
profile_image
TheLucyOne
od 15. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíš co s penězi?

No nezlob se, ale sama tvrdíš, že to není žádná hrůza....tak co blbneš proboha? Rozmar? Problémy se sebepřijetím nebo co? Víš, jaká jsou rizika? Přečti si pořádně ty diskuze tady...o dvojitém prsu, hnisání, problémy s hojením, ztrátou citlovosti (prsa i spodek), nevzhledné jizvy, přehnaná očekávání a jejich nesplnění...a vážně ti to všechno stojí za to, když to "není žádná hrůza"? Já pochopím vykojená prsa, opravy po nástřihu, ale toto....a to sama mám prosím udělané víčka (mimochodem mě čeká reoperace rozjeté jizvy a dost mě to otravuje), takže nejsem žádná zapšklá záporačka, co se týče plastik....a srovnávat se s modelkama? No to snad ne!

I když mne těší co tady čtu tak prostě k tomu svému vysněnému ideálu mám daleko Jako by to bylo včera kdy mi jeden dědula v obchodě řekl "Chlapečku, můžu si vzít ten tvůj vozík?"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené