můžu se zeptat kolik ti je? mě je třeba 23, o augmentaci také sním a hodlám ji podstoupit ale až po dětech, až budu mít prsa vykojená, a to ti povim, že teď mám strašná prsa, malá, tvarově strašná, povislá..,přece nepůjdu ted, když ještě plánuji děti. Taky hodně přemýšlím nad tím jak vypadám a co bych na sobě mohla zlepšit, ale uvědomuju si, že je to marnivé a povrchní... V životě je plno důležitějších věcí, jako je zdraví, láska, rodina.. Myslím, že tvé přemýšlení nad svým vzhledem je už trochu fanatické a problém bude asi opravdu v tvé hlavě. Zkus zvolnit...Jinak k té operaci, určitě ne tři najednou. Šla bych do te labioplastiky, pokud jde i o pocit pohodlí jak píšeš a pak třeba do toho nosu, i když nos máš taky normální, ale jako druhá opka. Prsa máš pěkná, počkej až po dětech jak budou vypadat. Ale tři opky naráz, neblbni! To se ani nedělá snad.

Dámy, prví věc, pro mne je můj vzhled velmi důležitý. Je to vlastně můj pracovní nástroj. Ne jedenkrát jsem v životě musela zatnout a prostě vydržet, je mi jedenadvacet let, od devatenácti žiji mimo rodinný dům. Dokázala jsem se postarat o chod domácnosti když jsem měla přítele s milionovým dluhem, když má někdo problém jsem to já koho kontaktují byť i jen pro psychickou podporu. Psychologie byla má oblíbená hodina na škole, prosím, toho psychologa si seriózně odpusťte. Já nejsem žena v domácnosti, nejsem rodinný typ. Mým snem není dům plný harantů ale úspěšná firma. Netoužím po tom mít jednoho muže ale mít svobodu. Tak mi proboha nepište až po dětech. Nejsem ani blbá, ani psychicky labilní, nemám pocit že jsem k ničemu když nemám velká prsa a malý nos. Mne živí mimo jiné můj vzhled, je to má vizitka, reklama. Až budu prodávat rohlíky v Tescu OK, ale jinak je to mimo mísu. Já musím být dokonalá už jen pro svou práci - být inteligentní, mít přehled o aktuálním dění, mít pěknou postavu, upravené vlasy, ruce, nohy, epilace všude, musím umět komunikovat s kýmkoliv, umět alespoň jeden světový jazyk, znát etiketu a to vše zcela nenuceně a s lehkostí. Jsem společnice. Už chápete proč mám tendence se zdokonalovat? Vím že má síla je v přirozeném vzhledu, ale proboha já chci TŘI ZÁKROKY, nechci tři teď a deset později tak prosím, važte svá slova.

Reaguji na zanetka23:

Děti nechci, a ano, zdraví, láska, to jsou všechno takové ty pěkné bláboly. ale v reálném světě čeho dosáhneš s takovým výhledem? Já nechci zástěru a koště a "milujícího" manžela. Neláká mne být další Stepfordská panička.

Reaguji na TkaničkaSR:
Co jsem se bavila s lidmi okolo tak nos nebolí - jen masáže nebo když o něj zavadíš - ale jinak prý nebolí.

Reaguji na Moník31:
Mi třeba hrozně vadí jak vypadám ze předu jak moje máma

Reaguji na LittleAngel:
Rozhodla jsem se že teď si nechám udělat jen ten nos, potřebuji teď zase zapracovat na postavě a do toho se mi měsíc či déle mimo prostě nehodí. A uvidím, možná že i když zhubnu prsa mi zůstanou, a to bych pak měla v poměru k tělu dokonalou velikost. Někdo má bohužel problém s cizími tělesy v těle, to se stává, a mít psychické problémy z toho že vpálíš peníze (které někdo třeba šetří šílenou dobu!) do něčeho co tě nakonec zhyzdí - no chápu to.

Reaguji na dadabus:
Každý vnímá bolest jinak, fyzická bolest je sice zlá ale jsou i horší. Navíc je to dočasné a pár týdnů bolestí pro roky potěšení z nových prsou jsou adekvátní.

Reaguji na ilka1:
Možná spíš používám mozek mnohem lépe než ty a proto si uvědomuji že je třeba využít všech možností které máme a využít je ve svůj prospěch. Tak jako to mám srovnané v hlavě já nemá 70% uživatelek zde. Vím přesně co chci a jdu si za tím.

Reaguji na MarkétkaU:
A to řekl kdo že nebudu nikdy spokojená? A proč bych být neměla? A když budu se sebou spokojená a budu tvrdit že jsem pro sebe dokonalá bude se zase tvrdit že jsem domýšlivá? Ne vážně, já nejsem ošklivá a moc dobře to vím, nejsem nejchytřejší ale rozhodně nejsem hloupá, mám to v hlavě velmi dobře srovnané zejména tedy na svůj věk.

PS: Psychologa už neopakujte, jak jsem psala do nedávna jsem jednoho skvělého a pekelně drahého měla, ale prostě už není co s ním probírat. Umím vypnout a relaxovat i utřídit myšlenky sama. A ano, mám dost peněz, dělá to ze mě někoho špatného?!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zanetka23: Moc nesouhlasím s tvým názorem počkat až po dětech , to si myslím , že je totální blbost. Když chce člověk něco tak to chce hned a né čekat ještě další roky Ale asi to je věc názoru

arrow
profile_image
TkaničkaSR
od 1. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na dadabus: Všimla som si, že tá téma bola zrušená, neviem prečo. Gratulujem aj ja tebe, neboj sa už len lepšie bude. Ja som mala bolesti asi dve hodiny po operácií a inak ani by som nevedela, že mi niečo robili keby ma strašne nebolel chrbát asi prvé 4 dni, ale potom už v poriadku. Ja by som do toho išla hneď. Ale tak každý to zvláda inak. Držím palce pri zotavovaní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Hani, docela Tě chápu, jak o tom píšeš, věř mi, že jsem mívala a vlastně i mám podobný názory. Já jsem teda nikdy nedělala společnici, jen barmanku, ale taky byl vzhled velmi důležitý. Vždycky jsem si dělala srandu a říkala, že moje inteligence není to, na co chlapy balim , stylizuju se do pozice takový tý lehce dylinky, který ale všecko projde a o který si chlapi myslej, jak je blboučká a ona je mezi tim dostane v klidu a nepozorovaně tam, kde je chce mít. Takže já Ti plně rozumim. Má to ale jedno veliký, veliký ALE. A tim je zdraví. Když je člověk mladej, bere zdraví jako naprostou samozřejmost a nepřemýšlí o tom. I já to tak měla. Jenže pak mi dal život pořádně za uši, možná že víš, o čem píšu. To není Tvůj případ samozřejmě, ale nechat si udělat tři věci naráz je velký koledování si o průšvih. Tělo se snadno vyrovná s nějakým zásahem, ale nesmí jich být tolik. Proto jsou třeba při nehodách nejnebezpečnější polytraumata. Tak si vezmi, když do toho půjdeš tak, jak sis to nalajnovala, tělo bude naráz bojovat na třech frontách, aby se uzdravilo. Jasně, jsi mlaďounká, vydržíš nejspíš, ale taky se může stát, že plácnu příklad, dostaneš banální infekci, na kterou by tělo normálně stačilo a rozjede se Ti dejme tomu zápal plic nebo tak něco. V tom vidim já osobně největší nebezpečí tohodle nápadu a jistě by Ti to i lékaři potvrdili.
Že nechceš v 21 děti ale firmu, to je taky docela i pochopitelný, třeba názor změníš, třeba ne. To je Tvoje věc, není to nic na psychologa, někdo prostě není mateřský typ. Je mi i docela jasný, že jako společnice máš čas vyměřený k vydělávání poměrně omezený, přijdou mladší, krásnější a blonďatější, proto je zapotřebí na tim zamakat teď a pak se třeba soustředit na tu vlastní firmu. To všechno v pořádku a beru to. Ale pamatuj holka, zdraví máme každý, i Ty, jenom jedno a cesta do pekel bývá velmi často dlážděna dobrými úmysly.
Snad se na mě nebudeš zlobit, že jsem udělala takovou malinkou psychoanalýzu ale prosím Tě, ještě jednou si vše pořádně promysli, ať to není horší než lepší. Držím Ti palce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji classy and chic: zdraví, láska, to jsou všechno takové ty pěkné bláboly

ne, ne, je to veliká pravda a že Ti chybí poznáš až potom, co o to přijdeš. I tu lásku potřebuješ, i kdyby měla být třeba jen od psa. Ta je mimochodem největší a nejčistější na světě, to mi nikdo nevymluví.

Cituji classy and chic: Někdo má bohužel problém s cizími tělesy v těle, to se stává,

o silikonech ani nevíš, že je máš. Akorát vypadá magicky prosvítit si je ve tmě baterkou

Cituji classy and chic: mít psychické problémy z toho že vpálíš peníze (které někdo třeba šetří šílenou dobu!)

peníze jsou relativní pojem, pro někoho může být např. 50 táců naprosto astronomická a nereálná částka, pro někoho výdělek za týden. O peníze nejde bych řekla.

Cituji classy and chic: Každý vnímá bolest jinak, fyzická bolest je sice zlá ale jsou i horší

souhlasím, psychická bolest je mnohem horší.

Cituji classy and chic: Ne vážně, já nejsem ošklivá a moc dobře to vím, nejsem nejchytřejší ale rozhodně nejsem hloupá

souhlasím, ale¨

Cituji classy and chic: mám to v hlavě velmi dobře srovnané zejména tedy na svůj věk.

za deset let si udělej malou rekapitulaci, jestli to opravdu tak bylo. Teď ne. Přítomnost zkresluje a prachy obzvlášť. Já jsem si vždycky myslela to stejný a najednou mi přijde, že není v životě jediná věc, kterou bych udělala dobře a na kterou bych měla být hrdá.

Cituji classy and chic: A ano, mám dost peněz, dělá to ze mě někoho špatného?!

ne to vůbec ne, ale lidi rádi závidí. A hlavně ale neustále si připomínej, že prachy nejsou všechno. Nejdůležitější je zdraví (i třeba jako ten prostředek k vydělávání prachů). Je to nehorázný klišé, ale je to tak

Reaguji na Ellenuschka:
Naopak Tvůj příspěvek mi je velmi sympatický. A máš pravdu, já na jednu stranu počítám u všeho s komplikacemi ale u tohohle si říkám že si prostě jen poležím, vždyť přece žiji tak zdravě, to je furt ovoce, zelenina, luštěniny, ale ono to možná stačit nebude. V tomhle Vám všem dávám za pravdu a raději tedy postupně. Jako první bude nos. Jen mám takovou noční můru, že ze mě udělají Pinokia Jedna má "kolegyňka" na nižší kategorii si chtěla hrozně stoupnout cenou a tak si nechala udělat nos a rty. A hrůza hrůzoucí, jako by utekla z cirkusu!

Co se týče toho druhého postu, já mám dvě čivavky, pejska a fenku. Fenku jsem adoptovala. Po své poslední zkušenosti kdy mne opět zradil můj nejbližší jsem na lidi rezignovala a raději veškerou svou lásku věnuji jim (teď myslím místo přítele, falešných přátel apod, né rodinu). Že za deset let budu vidět věci je jasné, já to myslím spíš ve smyslu na to kolik mi je let že to mám velmi srovnané. Lidé se přirozeně vyvíjejí, mají jiné tužby, a hlavně když dosáhneš jednoho cíle objeví se další (alespoň by měl). Na druhou stranu jsou cíle a cíle. Já stále někdy bádám co mne činí šťastnou. Samo sebou peníze, hlavně ta svoboda a pocit že mohu pomoci blízkému v tísni když bude potřebovat založit. Ale už si nebuduji zlatou klec. Nemám potřebu luxusních značek, nechci se nad nikým povyšovat kvůli peněz a už vůbec si nemyslím že naše kvality určuje cena toho co nosíme atp. Jak jsem psala já i ty, pro někoho je 50tis pálka pro někoho peníze vydělané za týden a pro jiného za den či dva nebo i méně.

Cituji Ellenuschka: Cituji classy and chic: mít psychické problémy z toho že vpálíš peníze (které někdo třeba šetří šílenou dobu!)

peníze jsou relativní pojem, pro někoho může být např. 50 táců naprosto astronomická a nereálná částka, pro někoho výdělek za týden. O peníze nejde bych řekla.

Vezmi si že někdo se na tohle zadluží a pak má třeba problémy a nechají mu jen jedno prso. A pak co s tím, protože získat další peníze je třeba už nemožné. Tohle je na psychiku hardcore.

Každopádně mám ještě jednu otázku, vadí užívání Roaccutane na hojení po operacích? Radila jsem se s dermatoložkou a raději vysadila (už jsem měsíc bez) s tím že v prosinci bych snad dostala termín na rhinoplastiku.

Reaguji na denisaf:
A proč? abych pak skončila na reopce po dvou kojeních? když chci alespoň dvě děti? To se mi vážně nechce. Na co jít teď? viděla jsem i tady na omlázku jak ženským kojení prsa změnilo, a některé skončily na reopkách. Já si počkám, raději.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji classy and chic: Reaguji na ilka1:
Možná spíš používám mozek mnohem lépe než ty a proto si uvědomuji že je třeba využít všech možností které máme a využít je ve svůj prospěch. Tak jako to mám srovnané v hlavě já nemá 70% uživatelek zde. Vím přesně co chci a jdu si za tím.

Pokud bys mozek používala, takto bys nepsala. Dělej si co chceš. a když to máš tak v hlavě srovnané, tak se neptej a běž pod nůž, nejlépe 3x najednou. A až budeš ta nejkrásnější a nejdokonalejší, tak vydělávej nejvíce peněz a buď s nimi hodně šťastná
Možná by neškodilo, kdybys svůj mozek použila na to, aby v tvém příspěvku nechyběla interpunkce, pokud tedy víš, co to je

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tři tak různé operace Ti v ČR najednou neudělá nikdo. Jsme poměrně civilizovaný stát.

arrow
profile_image
josefinab
od 30. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý večer děvčata,

toto je můj historicky první příspěvek na omlazení Nedalo mi to, abych nepřidala svůj názor. Píši jen co vím, neříkám, že názor zastávám. Píšete zde, že není možné udělat více zákroků najednou, veřte, že jde. Napříkad v Anglii, čí Francii, a to u lékařů s vynikajícín reputací, žádní béčkoví "šarlatáni".
Pro classy and chic : Pokud jsi se tak rozhodla, držím Ti palce, za sebe bych si tyto zákroky (myslím v obličeji) nenechala dělat v ČR. Jinak pokud do toho všeho půjdeš, držím palce !
PS : Za mě jsi krásná , hrdá žena !

arrow
Neprodává v Bazaru

Ilka1: nemusíš na ni být tak zlá. O interpunkci tady přece vůbec nejde. Já si na pravopis taky potrpim, ale tohle není problém. Já myslím, že Hančin dotaz má v podstatě 2 roviny, a to jak praktickou, tak psychologickou. Protože je to nálož, co si budeme vykládat. Druhá věc je, proč to chce udělat. To děvče šlo s kůží na trh velmi otevřeně, přiznala tady, co dělá za práci a proč to teda chce.
Psychologie je taky můj koníček, ačkoliv já mám jen školu života, jako barmanka jsem vyslechla stovky příběhů. Podle mého Hanka moc dobře ví, co dělá, proč to dělá, možná na základě nějakého zklamání, zlé zkušenosti, to nevíme a proto nám to nepřísluší soudit. Že ví, že k výpisu z konta se na rozdíl od milujícího manžela nepřitulí, ví taky.
Ale možná si Hani neuvědomuješ, že díky tomu, co děláš, hrozně rychle ztratíš iluze o životě a tím se nejvíc stárne. Životní zkušenost vepsanou do očí Ti žádný botox ani plastika neodpáře. To možná je jediné, v čem holčina Tvého věku má a zakonitě mít musí, rezervy.
Mně je o 11 let víc než Tobě a mnohdy si připadám na 50. Viděla jsem a zažila jsem moc. Hodně mi to dalo, peněz, zkušeností atd., ale člověk trochu otupí a oploští. Sex za peníze, krádeže aut, drogy, bedny atd., Ti najednou přestanou připadat jako hardcore, ale jako běžné životní aspekty. Osobně, kdybych mohla vrátit čas, do baru bych nešla, ani nevím, zda mi za to vše ty peníze stály, a že mám prachy ráda, to přiznám na rovinu. Lituju, že jsem nešla třeba na veterinu a nedělala užitečnou práci, ale co už.
Mám štěstí a mám hodného chlapa. A maloměšťácký život, kterým jsem vždycky opovrhovala. Takže tohle všecko je zapotřebí dát na misku vah a rozmyslet se, stanovit priority a radši si nechat zadní vrátka, neboť názory i priority se můžou a zpravidla i během života mění.
Já např. teda narozdíl od Tebe ke svýmu vzhledu přistupovala stylem - mám hnusný chlupatý ruce, divný vlasy, malý kozy, každý oko jiný, plnější stehna, vyrážku v ksichtě, ale jako celek jsem krásná šarmantní žena, kterou každý chlap chce, i kdyby jen píchat, a kdo ne, je homosexuál. Na plastiku jsem šla ze zdravotních důvodů (rakovina prsu). A tahle zkušenost mi (bohužel) ukázala to, že během 2 týdnů se z krásné blondýny stal hnusný lebkoun s neuvěřitelnym akné po rozházených hormonech.
Ale myslím, že i tohle si Hanka uvědomuje, koneckonců má v plánu nějakou firmu.
Prostě rozhodně na mě nepůsobí jako nanynka z vesnice, která má představy o Pretty Woman.
Ale jak už jsem psala, na prvním místě viď sama sebe. Neber na sebe přílišná zdravotní rizika, za to nestojí nic a nikdo na světě. Jsi krásná holka a možná, někdy paradoxně, špetička nedokonalosti dělá naopak tu krásu dokonalejší, hm?
Jinak roacutan netuším, ale tipuju, že čim míň toho do exponované oblasti přijde, tím lépe. Toť můj laický názor.

Tak ty tři zákroky najednou provést určitě jde, záleží na chirurgovi. Ale nečekej, že ti plastická chirurgie přinese dokonalost, to se povede jen v malém procentu případů. Mimochodem, operace nosu je jednou z nejnáročnějších v pl. chirurgie a údajně i chirurg, který se na tento typ operace specialuzuje, má úspěšnost "jen" 90procent. Kdybych to věděla před svou operací, tak do toho asi ani nejdu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené