arrow
Neprodává v Bazaru

Jaké máte zkušenosti s plastickou chirurgií Medicom VIP v Praze? Jsem tam objednaná na operaci, zvětšení prsou! Mám v záloze ještě jednu popřípadě chirurgii.

Kdy jdeš? Jsem tam taky objednaná, 27.9. Polytech day

Kdy jdeš? Jsem tam taky objednaná, 27.9. Polytech day

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem objednaná až na říjen, bohužel tento měsíc to nezvládám.. tak mi pak musíš napsat, jak jsi dopadla a jaký implantáty budeš mít? anatomy nebo kulatý?

arrow
Neprodává v Bazaru

bez tý akce polytech day by mě to mělo vyjít o 5.000 kč dráž než tebe...tak to ještě jde

Jj přesně o 5tis. Jsem ráda, že už jdu teď. Dnes jsem byla na konzultaci a 27.opka to je fofr Domluvili jsme 315ml, vyšší profil, kulaté, Polytech. MuDr.Ondrejka. Určitě pak napíšu Co ty? Kolik a co navrženo? Taky jsem měla ještě v záloze jiné kliniky, ale pan Ondrejka mě přesvědčil milý a sympatický doktor.

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mohu jen doporučit,byla jsem u Mudr.Pulse a naprostá spokojenost bez komplikací.Co se personálu a celkové péče týče,za mě jednička s hvězdičkou:-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem si vybrala prim. Pulse,tak snad budu spokojená. Přemýšlela jsem nad tím to doktorema nebo dr. Ondrejkou,tak nevím,který z nich je šikovnější.

arrow
Neprodává v Bazaru

Super je to, že si nechám udělat předoperační vyšetření ráno před operací. Že nemusím obíhat doktory a jezdit do Prahy každou chvíli. Líbí se mi,že máš v ceně i předoperační,že si ho nemusím platit zvlášť. Jak probíhala konzultace? Jsem zvědavá jaký druh implantátu mi doporučí, když svá prsa nemám bohužel téměř žádná. Zkoušela jsis na sobě i různé velikosti implantátů,aby jsi se v tom viděla? Že ti nandal podprsenku a ukazoval ti velikosti?

arrow
profile_image
maryan
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Helouš: Já jsem týden po opce u doktora Pulse a jsem zatím taky spokojená. Velikost jsem chtěla větší,ale na konec jsem mu řekla,že to nechám na něm a prsa mám ideál přesně k mé postavě. Větší by mi prý nešly. On to má v oku.Taky dávám 1

arrow
Neprodává v Bazaru

A jaký implantáty jsi dostala? Anatomy nebo kulatý?

Reaguji na Nikkys: Ahojky, já už mám po konzultaci u Ondrejky skoro 3 měsíce, ale na operaci jdu až v 14. listopadu, pač sem chtěla jít až bude zima kvůli hojení a hlavně abych to trošku schovala do svetru v práci ze začátku Musíš sem dát určitě fotky a dojmy jak ti to dopadlo, budu ti moc vděčná. Já mám taky navrženo 315 ml, řekla jsem si o anatomy, jsem malá a docela hubená . 158 cm, 49 kg.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to jsme stejně vysoký, ale mám tak o 5 kilo víc než ty . Ty jsi anatomy chtěla? Já jsem je chtěla taky, ale teď začínám uvažovat o kulatých.. Taky jsem zvědavá jestli ten rozdíl bude tak viditelný,že si toho všichni hned všimnou . Já jdu na operaci příští měsíc,tak doufám,že nebudu nemocná nebo nachlazená, jinak si budu muset počkat dýl... (

Reaguji na LůcaCůca: Ahoj! Určitě pak napíšu. Já nic neříkala a doktor vyndal hned kulaté. říkal, že anatomy moc nedoporučuje. Tak nevim. Jinak fotky pak určitě dodám Jsem zvědavá, jestli těch 315 ml bude pro mě akorát. Mám 170cm, 52 kg.

Reaguji na Nikkys: Hele tak na tebe teda fakt spoléhám, že dáš fotky a podělíš se o dojmy Mě pan doktor taky hned ukazovat kulatý, ale já si o ty anatomy vyloženě řekla. Sice mi řekl, že je tam větší riziko přetočení, ale že je to na mě. Jak sem hubená, tak se právě bojim, aby to nevypadalo nepřirozeně. Mě se vyloženě ty dva kulaté melounky nelíbí. V podprsence je to hezký, ale když sundáš podprdu, tak se to skoro ani nehne mi přijde. Ale je jako fakt, že se trošku bojim aby se to nepřetočilo, pač potom je to v kelu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené