arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje situace je taková, že s bývalou zubařkou, respektive sestrou jsme se jaksi nepohodly a rozhodla jsem se zubaře změnit. Zaregistrovala jsem se tedy u jiné doktorky, která je moc milá, všechno v pořádku až na to, že esteticky se mi ty její výkony nějak nezdají. Moje bývalá doktorka byla jednoznačně šikovnější a tak bych se k ní ráda vrátila (a i tu příšernou sestru nějak překousla - to se zrovna u zubaře hodí haha
Chtěla jsem se tedy zeptat, jak postupovat? U bývalé zubařky jsem registraci nerušila a zaregistrovala se u nové. Tím pádem ta stará registrace zaniká? Nebo můžu být registrovaná u dvou zubařů? To je asi blbost, že... No prostě potřebuju poradit, jak se zase co nejjednodušeji a nejelegantněji vrátit k té bývalé doktorce

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že není dáno, jak často a po jaké době můžeš střídat zubaře, resp. se vracet k původním. Záleží na tobě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lejlaaa: Reaguji na Lejlaaa:

Vážně? Já jsem někde slyšela, že můžu lékaře měnit snad po dvou nebo třech měsících, ale nevím, co je na tom pravdy. Takže když se teď zase objednám k té své bývalé zubařce, tak se nic nestane? (nějaké problémy s pojišťovnou nebo tak?)

Myslím, že 1x za 1/4roku.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

u dvou zubařů bys neměla být registrovaná, takže se asi vrať k té bývalé a tu novou požádej o vyřazení z evidence

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji prskafka: Myslím, že 1x za 1/4roku.

myslím si totéž. Alespoň při změně pediatra to platilo - tak u zubaře je to asi stejný (?)

arrow
profile_image
Bufo
od 15. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem jednu dobu byla registrovaná dokonce u čtyř zubařů najednou V pojišťovně v tom nejspíš problém nevidí (a to si nechávám každoročně posílat výpis o zdravotní péči). Jinak myslím, že tě z evidence vyřadí automaticky po pěti letech co se tam neukážeš, alespoń tak mi to říkala sestra.

A zjišťovala sis už taky jestli tě bývalá zubařka zpátky přijme? Může se totiž stát, že od té současné se odhlásíš a ta bývalá tě nepřijme, např. u nás mají všichni šikovní zubaři plno a nové pacienty vůbec neberou...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Missy21:
Já se právě od té staré neodhlašovala, jen jsem se rozhodla, že už k ní chodit nebudu a zaregistrovala se u jiné. Nejraději bych se ale vyhla žádosti o vyřazení z evidence u té nové.

Reaguji na Graciela:

Nevím jak to je, ale myslím, že stará zubařka tě mohla vyřadit z evidence sama - na základě toho, že ses zaregistrovala jinde - nová zubařka si od ní určitě vyžádala tvojí kartu. Alespoň já to tak tedy měla s gynekolegem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Missy21:
Myslím, že si od ní kartu nevyžádala a ani nehodlá, vzhledem k tomu, že jsem všechny dotazníky vyplňovala znovu, snímky se dělaly znovu, o bývalý doktorce nebyla řeč...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kittynkaaa:
Hm... zkusím se k ní normálně objednat jako dřív. Je možný, že by dostala nějaký hlášení, že jsem se mezitím zaregistrovala jinde? To už je trochu sci-fi, ne?

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ne není to sci-fi.....ty se nikde nemusíš odhlašovat ani žádat o zrušení evidence, ale tím že se zaregistruješ u jiného lékaře vpodstatě rušíš registraci u předchozího. Zjistí to přes pojišťovnu, jakmile začne pojištovna platit jiné lékařce, přestane platit té bývalé, přece nebude platit dvěma, že ano.....tohle trvá nějaké ty 3 měsíce, jak už psala Reaguji na Kittynkaaa: . Pokud bys změnila lékaře dřív, tak vpodstatě tě bude ošetřovat zadarmo, resp. peníze za tebe bude stále dostávat ten předchozí lékař, po dobu těch 3 měs.....tuším že to je takto nějak podobně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené