arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, už to je rok, co s manželem a našimi dvěma dcerami hledáme náš domeček. Bohužel nyní bydlíme nasáčkováni v extra malém bytě, situace je už neúnosná. Rádi bychom dům se zahrádkou (do bytu po našich zkušenostech jít nechceme), ale nemůžeme na žádný vhodný natrefit. Popravdě jsem už zoufalá.
Bydlíme v krásném městě, bohužel nemovitosti jsou tu extra drahé (ale to ostatně asi všude) a nabídka je víc než mizerná. Kde nic, tu nic. Na úplnou samotu nechceme, já mám dobrou práci, nechci dojíždět nějak dlouho. Jen pro představu. Za 5m tu seženete dům ve vesnici kde není ani obchod a navíc je to zátopová oblast. Byt v paneláku 2+1 stojí skoro 2m.
Nehledám v žádném případě dokonalost. Teď už ne. Jsem schopná dělat ústupky, ale jsou věci, přes které nejede vlak (nechci bydlet v zátopové oblasti, nechci úplnou ruinu finančně náročnou na provoz, nechci mít dráty vysokého napětí na nebo v bezprostřední blízkosti pozemku apod.). Za ten rok hledání se nám naskytly vlastně jen dvě dobré nabídky. První dům byl však hned u hlavní a dosti frekventované silnice, takže jsme si koupi rozmysleli. Druhý dům byl naprosto úžasný, ale bylo na něj 30 zájemců a jeho cena vzrostla za dvě hodiny o půl milionu. Vyšší nabídku jsme bohužel už dát nemohli.
Vyzkoušela jsem už asi cokoliv. Inzeráty, jsem v kontaktu se strašnou spoustou makléřů, mám kamarády, kteří dělají do nemovitostí, dávala jsem dokonce i vzkazy o koupi domu lidem do schránek. Ale bohužel nic.
Dům stavět nechceme, s manželem tomu vůbec nerozumíme a bylo nám z více stran řečeno, že se do stavby ani nemáme pouštět (např moje známá už skoro 10 let řeší stavební povolení). Navíc tu stejně ani pozemky moc nejsou.
Jak dlouho jste hledali vy? Jak jste se k domečku dostali? Prosím o vyjádření pouze těch, kteří hledali nedávno. Ještě před cca 4 lety nebyla ta situace tak strašná. Děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené