Zdravím Vás, kamarádi vyhráli pobyt pro čtyři osoby ve Špindlerově mlýně. Mě a přítele pozvali, ať jedeme s nimi. Výhra obnáší ubytování a stravování. Takže jen skipas a cestu si hradíme sami. Je to velmi lákavé a myslím si, že víckrát se tam ani nedostanu. Jenže mám o této dovolené určité pochybnosti.
Chtěla bych se zeptat, zda je toto středisko opravdu snobské? Abych uvedla na pravou míru, proč se na to ptám.
Vyděsila mě přítelova maminka, která vykládala, že se tam na nás budou koukat zkrs prsty, že na takovou dovolenou jakože nemáme. Prý to je zkušenost nějakého jejího známého. Teprve nedávno jsem začala s jízdou na snowboardu, vybavení přímo na prkno mám, ale lyžařskou bundu mám starší po příteli.zatím jsem do toho nechtěla tolik investovat, protože jsem nevěděla, zda mě to bude bavit a zůstanu u toho. Snowboard jsem dostala totiž jako dárek. Jako studentka si nemůžu dovolit zaplatit ty hory a dát ještě další peníze za zimní bundu. Já jsem většinou člověk, který by nikdy nic takového neřešil, a kdyby s tím skoro tchýně nezačala, tak mě to ani nenapadne.
Proto by mě zajímali poznatky Vás, co jste tam již byli, případně i těch, co nebyli, ale mají k tomu co říct.
Předem Vám moc děkuji za reakce.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lenullynka: Vyděsila mě přítelova maminka, která vykládala, že se tam na nás budou koukat zkrs prsty, že na takovou dovolenou jakože nemáme.

Ale né. Kašli na lidi. Užijte si dovolenou a na ostatní se vykašlete

arrow
profile_image
Sisinečka
od 21. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

v pátek jsem měla uplně stejný problém včera večer jsme se vrátili a bylo to tam super..samozřejmě potkáš tam pár lidí, kteří přijeli v nejdražších autech a v bogneru nechaj přes 200tis., ale většina lidí je tam uplně obyčejných, s batohem narvaným svačinou

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sisinečka: ale většina lidí je tam uplně obyčejných, s batohem narvaným svačinou

Souhlas! Budte v klidu a hezky si dovolenku užijte. Navíc zrovna na lidech, kteří mají nejvíc peněz bys to kolikrát vůbec nepoznala. A že se někdo potřebuje ukazovat? Tak at, beztak zrovna takoví jsou hypotékoví a leasingoví milionáři

arrow
profile_image
Sisinečka
od 21. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Dirtyangel: s těma milionářema jsi to fakt vystihlaDD

Holky, moc děkuji za reakce. Uklidnilo mě to, takže to vypadá, že pojedem...-) Jinak pokud máte ještě nějaké typy, co vzít sebou a tak, byla bych ráda. Sice máme stravu v té výhře, ale je to polopenze, takže počítám, že bude potřeba něco na oběd. Zajímalo by mě, jak jsou tam drahé potraviny v běžných obchodech, ale i další Vaše poznatky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lenullynka: Tak já nakupovala jídlo v takovém discountu u silnice kousek od centra Špindlu, tam je to levné. Jinak oběd v restauraci ti doporučím shánět jako menu s polévkou, mohla by ses vejít do 150,-/osobu. Anebo měli i různé akce 1+1 třeba na svařák, vše v centru Špindlu, taková restaurace za mostem, nevzpomenu si na jméno

arrow
profile_image
GrilledChicken
od 15. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zrovna ve Špindlu mi to vůbec nepřijde snobský. Pokud budete lyžovat na Pláni, tak tam je pod lanovkou jen jedna samoobslužná restaurace, docela fajn výběr, není to drahý a hlavně je to uvařené hned. Pokud na Medvědíně, tak tam nic konkrétního doporučit nemůžu, nějaký restaurace tam jsou, ae na vlastní kůži je vyzkoušený nemám. Jinak některé hotely v centru mají průměrně jídlo okolo 200-250 Kč a ani nevaří nijak extra dobře, těm doporučuju se vyhnout, ae ty asi stejně nepřipadají v úvahu, protože nejsou u sjezdovek. A vzhledem k tomu, že jsem o tomhle víkendu v Harrachově viděla kluka lyžujícího v teplákách (ano, to už je opravdu moc), tak si myslím, že tvou zimní bundu řešit opravdu nikdo nebude.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lenullynka: plavky, je tam nové aquacentrum, kousek jsou Janské lazne kde je taky bomba bazen.

Když se ti bude zdát draho ve Špindlu neni zadný problem jet na nakup do Vrchlabi, je to kousek po opravené cestě

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lenullynka: Jinak pokud máte ještě nějaké typy, co vzít sebou

Určitě si vem plavky
Tedy předpokládám,že jsi se ptala na tento druh věcí a ne co si vzít sebou do hotelu za jídlo a jak ho tam ohřát

Cituji lenullynka: Sice máme stravu v té výhře, ale je to polopenze, takže počítám, že bude potřeba něco na oběd.

Nepanikař a užij si výlet nejedeš do St.Moritz,ale jen do českého Špindlu,něco k jídlu vždy najdeš..

Jojo s těma plavkama počítám. Holky ještě jednou moc děkuji, moc jste mne pomohli..

arrow
profile_image
Mrs.Stylish mojeid
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já ve Špindlu byla několikrát. Jak v zimě tak v létě a musím říct, že mě až někdy překvapilo, co tam jezdí za lidi. Obyčejní lidé s batohem na zádech, pohorkách. Já v kozačkách a "vymóděná" (teď si nijak nefandím, jen jsem nevěděla, jaké slovo použít), jsem si mezi nimi připadala trochu jako blázen.
Pokud ti můžu doporučit, tak jídlo je v centru pro někoho asi opravdu drahé, ale mají tam skvělou restauraci Elán kde vaří opravdu výborně. Hotovky tam seženeš do stovky, minutky okolo 150 korun a výše na osobu. Jinak si tam prosím nedávej dětská jídla, pokud ti není pod 15 tak ti je neudělají (což jsem nepochopila) a nebo navštiv pizzerii (naproti poště) a tam dělají skvělou pizzu (cena začíná někde na 130 korunách za pizzu).
Pokud můžu doporučit večerní zábavu, tak jedině Silver Rock Music Club - žije to tam i přes týden, ale v pátek a o víkendu je tam hlava na hlavě - takže doporučuji jít do klubu dřív, abys chytla místa. Nás vždy ke stolu s kamarádkami vzali nějací rusové a podobně, takže jsme to měly v klidu. Jinak v Silver rocku jsou ti lidé o něčem jiným - většinou je na nich vidět, že peníze mají - oblečení a chování a spousta z nich (většinou němci nebo rusové) ti koupí drinky a chtějí si s tebou povídat. Nedoporučuji naopak Dolskou - teď VIP music club, moc lidí už tam nechodí, upadlo to tam docela. Samozřejmě, že tam seženeš i nějaké nonstopy a podobně, kde je pití levnější, ale ty bych asi moc nedoporučovala, chodí tam hrozná individua.
Jinak, můžu se zeptat, na jaký hotel jedeš?

Reaguji na Mrs.Stylish: Moc děkuji za reakci a rady na večerní zábavu.. Jedeme do hotelu Horal.

arrow
profile_image
Mrs.Stylish mojeid
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lenullynka:
Není zač. Hotel Horal? Na něm jsem dělala praxi. Byla jsem tam asi 7x, praxi jsem dělala jako servírka na restauraci, tak kdybys chtěla vědět něco konkrétního, tak se klidně ptej.

Reaguji na Mrs.Stylish: Zajímalo by mě, jak je to s nápoji při snídani a večeři, jsou součástí švédských stolů?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené