arrow
profile_image
lady.b
od 7. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, je mi 19 let a už nějaký pátek mě trápí časté nevolnost běhěm dne.Další věcí je, že občas mívám po jídle chuť zvracet,hlavně když vidím ostatní jíst(rodinu,lidi restauraci). Několikrát se mi stalo, že jsem u ničeho nic měla tmu před očima, nohy mi nefungovaly a omdlela jsem, ale několikrát taky že jsem neomdlela.Ale tmu před očima jsem měla stále.Nebo silné bolesti hlavy, bodání v hlavě z ničehonic.Brnění rukou a nohou. Nechuť k jídlu, nebo zase přecpávání. Hlavně ta žaludeční nevolnost, která se mi objeví i když třeba ležím v posteli,nebo jsem po jídle i tři hodiny. Nevíte někdo co by to mohlo být? Na neurologii jsem byla, ale nic mi nenašli. Byla jsem u fyzioterapeuta a ten mi zkoušel jak mám rovnou páteř atd. A taky nic. Těhotná nejsem.

arrow
profile_image
LeNye
od 10. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
napadá mě pouze to, na co by lékaři snad přišli - zablokovaná páteř, tetanie, migrény... Poslal tě lékař na krev, na magnetickou rezonanci a tak? Myslím si, že by to mohlo být určitě spojeno i s páteří, ale i s hlavou, očima nebo ušima...
Pokud je vše negativní, nemůže to být třeba ze stresu? Málo spánku, velké nervy z něčeho? Klidně i z dřívějška, může se to projevit až zpětně

Zatím bych asi z vlastní zkušenosti doporučila doplnit vitamíny, hlavně hořčík, ubrat tempo, víc odpočívat a problémy se snažit si tak nebrat.

Hodně štěstí !

arrow
profile_image
Blacky
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bereš HA? ... Já byla na začátku srpna v nemocnici protože prvně mi brněla celá pravá půlka těla, motala se mi hlava, jak popisuješ černo před očima.. a pak jsem přestala celou tu polovinu těla cítit takže hned na JIP do nemocnice. Vyšetřili mě od hlavy k patě a vždycky při všech vyšetřeních: Berete HA? Samozřejmě jsem hned v nemocnici vysadila a po týdnu v nemocnici už jsem odcházela jen s mírným brněním. Nyní HA neberu skoro 2 měsíce a žádné takové problémy nemám. Není to žádná sranda, já myslela že ochrnu, že mám trombózu atd.. Je to svinstvo.

Navíc jak píšeš o tom nechutenství, žaludeční nevolnosti, zvracení atd., pokud bereš HA a četla sis příbalový leták, tak to je častý vedlejší účinek. Věř, že spoustu žen to tak má, ale nepřisuzují to antiko.

arrow
profile_image
lady.b
od 7. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohužel na všech vyšetřeních jsem byla a prý nic nemám. HA neberu cca od května/června .. Je pravda , že dřív jsem často mívala tyto stavy při braní HA a když jsem měla pauzu, byl docela klid.
Přítel mi řekl, když mi třeba mazal záda při spálení apod. , že mám prý menší prohlubeň na páteři, prostě posunutý obratel. Myslíte, že by to mohlo být z toho.
HA neberu z důvodu rizika trombozy atd. Brala jsem ji cca od 14 let a už jsem si řekla, že ji beru moc dlouho a rizika jsou velké. I když podle gynekoložky jsem měla HA ,která je neškodlivá a nejmíň drastická. Tak nevím čím by to mohlo být. Omlouvám se, že to píšu trochu chaoticky, ale jsem na mobilu a vždy mě něco napadne, tak to musím dopsat .

Zkus třeba pár kilo přibrat a jíst zdravěji. Občas si zaběhat. Nemáš moc nízký tlak?

arrow
profile_image
Blacky
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lady.b: I když podle gynekoložky jsem měla HA ,která je neškodlivá a nejmíň drastická.

Haha. Klasický trik všech gynekoložek... každá ti tohle řekne o HA kterou ti nabídne! Lidi, nebuďte ovce a nevěřte jim to, že dělají, jak moc jim záleží na vašem zdraví. Záleží jim jen na penězích a provizích, které z receptu za určité HA mají.

Cituji lady.b: Další věcí je, že občas mívám po jídle chuť zvracet,hlavně když vidím ostatní jíst(rodinu,lidi restauraci)

Mi to připadá, že trpíš nějakou psychickou poruchou.

arrow
profile_image
LenkaDos
od 14. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No, to vám řeknu, o něčem podobném jsem asi nikdy neslyšela, pokud samozřejmě dotyčná nebyla těhotná. A trápí Tě něco, myslím psychicky?

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě ty potíže taky přijdou spíš psychického rázu. Asi bych zkusila psychologa nebo aspoň nějak začala řešit spíš psychickou než fyzickou stránku (můžeš zkusit třeba online psych. poradnu - pro začátek).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené