arrow
profile_image
ZMK
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak hodně můžete hýbat, pohybovat s impl? Měla jsem pravé prso snižovat tlakem dolu (jizva byla pod rýhou cca 0,5-1cm) a to levé hodně do strany. Jak jsem to levé dávala více do středu, dnes když jej chytnu, mohu s ním volně pohybovat v dost velkém prostoru, jako-by byla ta kapsa 2x vetší. Jak hodně můžete pohybovat se svými impl? Moc díky za každou odpověď, bojím se kompl., třeba i začínající kapsule, nebo jiného nepřijmutí iml.

arrow
profile_image
forbidden_fruit
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já mám imploše pod svalem a moc s nimi tedy hýbat nemůžu, spíš mám pocit že hýbu jen tím prsem co mám nad tímale třeba to bude tím, že jsem je po operaci nemasírovala, prsa se mi zdála měkká i tak dost myslím že s kapsulí by měla hybnost být spíš omezená, neboj se.

ZMK
Kdybys měla kapsuli, tak by s tím právě moc hýbat nešlo. Já si už od operace dost razantně masíruju a udržuju tak kapsu otevřenou, právě aby s nima šlo hodně hýbat. Třeba nahoru imploš posunu asi 10cm nad úrověň normální polohy, do strany asi 5cm.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj ZMK ,
ráda Tě zase vidím . Já tedy s implantáty hýbat nemůžu, pohnou se jen při zatnutí svalu, jak jsou na svém místě. Ale myslím, že to fakt záleží na tom, jak kdo masíruje, já měla doporučeno spíše nemasírovat, jen jemně, tak jsem to skoro nedělala.

arrow
profile_image
ZMK
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, moc Vám všem děkuji za odpovědi, ulevilo se mi je to takový nepříjemný pocit, jak s ním můžu tak hodně pohybovat, jak píše pinky a Tebe wevwík taky moc zdravím. Trochu jsem si užívala, jedno prso jsem stlačovala dolu a to druhé do středu.
Jinak reopku jsem odmítla. Tolik to znatelné není.Holky, ještě jsem se chtěla zeptat. Jak jsem ty kozenky tlačila každou jiným směrem, někdy cítím dost tu část, kde byl veden dren.Takovou malou zduřenou bulku, připadá to, jako-by tam ten dren zůstal. Stává se to jen občas, pak se to ustálí a po nějaké době znova. Až bolestivě. Vy jste OK? Wewík koukala jsem Ti do galerky, prostě super. Chtěla jsem víc, ale dr. řekl, že jsem hubená a nevypadalo by to hezky, nešlo by to k tělu, bla...bla...bla a když koukám na Tebe, taky jsi hubeňour a máš krásných 300, mně těch 210 dekolt holt neudělá. Gratuluji, nádhera. Ještě jednou všem moc dík.

Cituji ZMK: je to takový nepříjemný pocit, jak s ním můžu tak hodně pohybovat,

Pro mě to nijak nepříjemné není. Když chci s tím implošem hýbat, to vlastní prso se hýbe s ním, teda částečně.

arrow
profile_image
ZMK
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pinky
Já jsem před opkou neměla prsa žádná a teď jak se s tím celý hýbe mi to přišlo divný. Jak se pohybuje po tak velké ploše. Jsem moc ráda, že jsi napsala, že Ti to jde taky tak, že to není žádný začátek problému. Hlavně u toho levého prsa, co jsem stlačovala ke středu se prso hýbe víc než u toho pravého, co jsem stlačovala směrem dolu. U toho pravého tak nějak v normě, ale u toho levého mi to přišlo hodně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené