arrow
profile_image
Zdenca83
od 20. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem. Máte některá prosím podobnou zkušenost? Jsem tři týdny po augm.pod svalem a již přes týden pociťuji jako by pohyb implantátu při jakémkoli pohybu v levém prsu. A sice v jeho horní části. Nebolí to, ale je to dost nepříjemné. A nepříjde mi to normální. Děkuji moc za reakce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nejsi na ně zvykla ještě:-)

arrow
profile_image
Zdenca83
od 20. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Tamara79: Ahoj. Děkuji za reakci. Takže myslíš, že je to normální pocit? Docela mě to ruší a hlavně, jedná se jen o levé. Díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kazde se hojí jinak.

Já mám podobný problém. Ale jsem již 2 měsíce po opce. Tři týdny mám pocit pohybu implantátu v pravém prsu - jsem pravák. Divné je, že už se to předtím nehýbalo a bylo přikované k základně jako levé prso, tak nevím proč ta změna. Nicméně ten pohyb/tíhu implantátu cítím při předklonu a také si s ním mohu rukou lehce hýbat doprava, doleva i nahoru. Nebolí to, ale je to divné. Vím o tom. Na pohled jsou oba prsy umístěna symetricky. Mám anatomy pod sval. Docela mě to děsí - a tak jsem zase začala nosit tu antisexy podprdu a pás v domnění, že se zase třeba uchytí ..kdyby se alespoň oba prsy chovaly stejně..

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám levé více pohyblivé a měkčí..neřešim to.Je sranda,včera jsem byla na bazéně a když jsem došla tak přítel me obejmul a že:ty máš super chlazení,prsa jak kostky ledu.Pak jsem si na ně sáhla po 2 hodinách a furt ledove :-) prý je to jak s těmi gelovými polštářky do mrazaku :-)

Reaguji na Tamara79:
A jak se chovají když si lehneš? Já včera zjistila, že to pohyblivé i přesto, že je to nepříjemné se chová víc jako přirozené ňadro, víc si "lehne" a rozleze se, kdežto to co drží na základně se taky samozřejmě o něco hne do boku ale jinak je víc ten stuck-on look a je to dost znatelné, jak jedno víc trčí a jedno si krásně lehne. Mě to bohužel prohlubuje lehká asymetrie - zrovna to co drží přikované je ještě o něco větší...a tak jak se sejde dohromady na menší pohyblivost tak je pak rozdíl ještě víc patrny v leže Nevím zda si to ztuhlé nezkusit rozmasírovat - aby se chovaly stejně. Pochybuji, že se to pravé ještě uchytí. Jinak jak ti jde plavání? Mě ten pocit jak přijde zatím dost divný jak se to tam začne při tempu hýbat

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám to stejne jako ty,jedno drží,jako by ten sval ho zcvakl.Pozorovala jsem to hned po op a bohužel nic nepomohlo.To co drží je taky o dibec větší,ale po skoro 4 letech to nevnímám,vidim to jen Já.Po op jsem to řesila.Plavání paráda,jen vnímám jak se ten impl hýbe když plavu prsa,je to holt pod svalem.Nesleduj se a uživej si je.Plavat me šlo tak po půl roce.

Reaguji na Tamara79:
No já se snažím, ale když jsem poslala fotku kamarádce tak ta jako jak je to děsný atd. Tak mě vystrašila ještě víc. Když to viděl ten můj, tak prej nic nevidí, až když si lehnu, ale já to vnímám i ve stoje. Mrkni do galerky, co na ně říkáš. Přesně jak říkáš - jedno zcvaknuté, druhé rozlité.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě přijdou hezke a jde vidět,že nejsou ještě obě usazene.Dej jim čas.Fotky ty asymetrie ještě zvýrazňují tak nezoufej.V reálu věřim že je to nepatrne.

Reaguji na Tamara79:
Díky za podporu Už mi napsal pan doktor, že těžko říct takto jen z fotek, že mám ale masírovat jak když válíš těsto, a obě, a jestli chci, mohu se za ním v úterý stavit. Tak ti pak písnu, co on na to. Vím, že to není žádná katastrofa, rozhodně toho nelituji nebo tak, ale je jasné, že mě to trošku děsí víš jak

arrow
profile_image
Pupupidu
od 26. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím mám to podobně, jen mám naopak to neusazené prso trosku menší.. Je to tím, že není implantat na správném místě, prostě se zaseknul a nechce se pustit, to jsem uz 4 měsíce po op. Masíruju jako divá, ale výsledek se bohužel zatim nedostavil. Trosku me to trápí, protože mám jizvu u toho neusazeného prsa více videt, je cca o pul centimetru pod prsni ryhou. U toho usazeneho prsa take cítím pohyb implantatu, hlavne kdyz jdu například po schodech u nej mam i jizvu krasne schovanou v prsni ryze...

Reaguji na Pupupidu:
Teda musím říct, že máš peckový jizvy! Já je mám fajn, ale stále hodně červené. Koukám, že ti je dělal Hirňák, to by byla moje další volba, kdyby nešla do Ferry. Jinak máš je super, já osobně žádný rozdíl nevidím, asi by to chtělo fotku zcela zepředu . Já ho mám prostě zřetelně jedno rozvolněné a druhé "trčící" Pan doktor Hirňák mi odpovídal v poradně, že to "zvaknuté" prso ještě povolí, ale taky sem skeptická Dneska jdu na kontrolu, tak uvidím, co mi na to Ferra poví. Ten radí masírovat a masírovat zatím. Nevidím to jako nějakou katastrofu, ale víš jak, ta posedlost dokonalostí Nicméně předtím jsem měla nula..takže i přes tu mírnou asymetrii jsem happy jak dva grepy

arrow
profile_image
Pupupidu
od 26. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nikolletta: Dr.Hirňák určitě umí, jsem ráda, že jsem k němu šla, stejně tak jsem byla spokojená i s klinikou. To že se každé prso chová jinak je bohužel asi normální co tak čtu... I tak bych do toho šla znovu fotky hodně zkreslují, já když se vyfotím zepředu, tak se vždycky leknu) na živo rizdíl skoro není vidět, ale na fotkách hodně... Určitě dej vědět, co na kontrole jinak masáže určitě pomůžou k uvolnění toho prsa, jen si u sebe nejsem jistá, zda masíruju správně....

Reaguji na Pupupidu:
Tak hlásím že jsem po kontrole, už v úterý. Pan doktor se mi na ně díval, i je promačkával. Ten pocit, že mi jedno víc klouže je prý jen dojem,protože je to prso o něco měkčí. Rozhodně nic na závadu. Ukazoval mi jak prso masírovat: položíš nataženou dlaň středem na prso a krouživými pohyby tlakem asi tak až ti bělají trošku klouby prso masíruješ, jak když válíš těsto. Jinak jsem v pořádku, ale raději mám přijít dvakrát zbytečně než vůbec Pan doktor musím říct, že je skvělej. Nicméně od včera mě to tužší prso bolí a to fakt zvláštně, nevím zda to není začínající kapsula Nic nenahmatám, je měkké, ale bolí mě od konce jizvy po okraji implantatů a končí to až u podpaží. Nahoře je trošku zduřelé - přijde mi to spíš jak zduřelé žlázky nebo mizní uzliny. A zároveň mě to bolí dole pod implantáty směrem dolů k žebrům, jak když mě někdo zmlátil. Docela mi táhla jizva a o víkendu když jsem si lehla na břicho, cítila jsem tah nepříjemný. Tak nevím, zda jsem si něco jako že nepotrhala uvnitř a teď je to pohmožděné. No nevím, bolí to prostě jen po okraji. zase tam letět znovu...jak blbec...teď se můj problém otočil. Vadilo mi volné prso a teď mi vadí to tužší a mám z něj špatný pocit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené