arrow
profile_image
way
od 19. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych šla do útulku a tam si vybrala. Je tam spousta pejsků, kteří potřebují domov. Hlavně se tu pořád mluví o rasách, ale o tom to přeci není. Záleží na povaze a na výchově. Proč by to nemohl být kříženec?

Já mám z útulku fenku kokříka. Je neskutečně vděčná, mazlivá, stříhám jí na krátko, takže i chlupy jsou v pohodě a když byla ještě mladší, tak lítala jak blázen a milovala dlouhý procházky. Když jsem se rozhodla vzít si pejska z útulku, bylo mi jedno, co to bude za rasu a jestli vůbec nějaká. Chtěla jsem alespoň jednomu pejskovi pomoct a nejlíp tomu, který má těžší podmínky pro osvojení - tj. měl být fyzicky nebo psychicky postižený. Tak jsem si vybrala svojí holčičku (teda ona si vybrala mě), kterou už před tím 2x vrátili náhradní majitelé, protože na ně vrčela a startovala po nich. Někdo jí musel hrozně bít, tak se chudinka bála, proto startovala. Strach jsme zvládly a teď je úžasná.

arrow
profile_image
Denny
od 5. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já můžu jen a jen doporučit Maďarského ohaře - je to mazlík, který miluje rodinu, nikdy na nás nezavrčel je krásný, nemá podsadu a není cítit. Jsem moc ráda, že jsem se hned napoprvé strefila do plemene, které mi vyhovuje. Ikdyž mi mnohými nebyl doporučován.
Možná bych uvažovala i o chrtovi z Anglie - z dostihů...umějí prý být šíleně vděční .
Ale myslím, že povaha závisí jednak na rase, na předcích i na majiteli. Já jsem proti řvaní a fyzickým trestům.
Jediný problém který s pejskem mám-že požírá hovínka

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, měla jsem staforda, byl to mazel, ale nesnášel ostatní psy, prostě magor.. Hlídač, úžasný kamarád, ale nikdy bez vodítka a košíku ven..
Chtěla jsi menší plemeno do bytu, tak bych doporučila buď yorkšíra, nebo kavalíra (španěl). yorkšíři nelínají, proto se hodí do bytu, to je super vlastnost, já mám kavalíra, je to absolutní miláček, hodný, neštěká, je tak mazlivý, vítá mě, ikdyž jdu jen dolů v baráku pro rohlíky. Miluje ale každého, žádný hlídač, šel by s každým, kdo se na něj podívá a pohladí ho.. není přehnaně aktivní, dokáže prospat celý den, ale ani žádný pecivál. Kvůli dětem už bych jiného psa nechtěla, tenhle pes dítě nikdy nekousne.. už jsem zažila kokra, co kousal, ale tohle plemeno je opravdu strašně hodné.. hodně štěstí při výběru H.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené