Přešla jsem z antikoncepce z 30µg na 15µg a vlasy začaly šíleně padat, jsem si jistá, že to je právě z toho. Měnit ale nechci, protože mi jinak nová antikoncepce vyřešila jiný problém a sedí mi. Může mi vůbec nějak pomoci kožní lékařka, když je to způsobené hormony? Na to asi šampony a vodičky nepomůžou.. děkuju za každou zkušenost .

Co pomáhá na padání vlasů tak vitamín B. V lékarně jsem si vždy koupila - jsou to takové pytlíčky a opravdu to zabírá. A cena cca 60 Kč.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslím že když je to vlivem hormonů tak ti nezabere nic.. Mě padaly šíleně vlasy po vysazení HA a žádné vitamíny nepomohly, trvalo to dokonce několik měsíců..

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám tohle krutý padání vlasů za sebou. Přestala jsem antikoncepci brát úplně a žadný drahý šampóny ani vody nepomohly. Co pomohlo, byl obyčejný kopřivový šampón.
Od té doby mě už vlasy nepadají. Přišla jsem nato po 2 měsíční padání vlasů a zastavilo se to do týdne.

Samozřejmě je to tvé rozhodnutí (ohledně toho, jak jsi psala, že antikoncepci měnit nebo vysazovat nechceš), ale je nesmysl brát jí dále, když víš, že ti způsobuje nějaké zdravotní komplikace. Je to jakobys měla v noze píchnutý hřebík, nechala ho tam a brala si léky proti bolesti. Pokud ji vysadíš, budeš mít všechny problémy zpět, takže ti je nevyřešila, ale jenom zakryla. Být tebou, raději popřemýšlím o nějaké alternativě a hlavně vysazení. Měla jsem tu samou zkušenost, po braní antikoncepce mi vypadala polovina vlasů + další problémy. Vysadila jsem jí, od svého doktora nasadila homeopatika a bylo po problému. Rozhlídla bych se spíš po nějaké alternativě.

Reaguji na _Hanka:
Hani, díky za reakci, ale myslím, že jsme se dobře nepochopily. Mě nezpůsobuje problémy s vlasy braní antikoncepce, ale to, že jsem přišla na druh s nižším obsahem hormonů.Po tom přirozeně začnou padat vlasy, protože tělo je zvyklé na předchozí vyšší dávku a ty hormony mu chybí. Kdybych vysadila úplně, tak je ten rozdíl ještě markantnější - z 30µg na 0.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

myslím, že se to po čase upraví samo, mě osobně při dvouletém braní HA vlasy dorostly do délky do jaké mi jinak nikdy nedorostly - je to podle mě tím, že se mi prodloužila fáze života vlasu než má vypadnout, proto po vysazení ten vlasopád - je to stjné jako po porodu,, hormony v těhotenství taky prodlouží fázi růstu vlasu a vlastně pak se zdá, že padají hodně vlasy, protože vypadávají vlastně ty vlasy, které by normálně už vypadly, mě osobně to padalo určitě tak 2 měsíce, bohužel se mi vlasy i dost ztečily, u někoho může po vysazení HA i dojít i k alopecii, mementálně taky beru asi 3 měsíce nízkohormonální antiko jinak bych musela na odstranění dělohy, protože po vysazení ha jsem krvácela s přestávkami snad stále, prostě se mi hormony už zpět nevrátily do normálu, mám dvě dcery a budu se jím snažit HA určitě rozmluvit, je to pěkné svinstvo, hlavně hrozící plicní embólie atd. a to především co čtu u těch nízkohormonálních (pořád mám stejně strach a navíc se mi stále horší nálada takže asi stejně nakonec vysadím)

arrow
profile_image
Sylvik82
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na XJiťa: nesouhlasím.... mě třeba pomohlo od CEMIA - CEMIO Vápník Hořčík Zinek, a pupálkové tobolky... doporučuji. Po 10 letech jsem vysadila antikoncepci, 6 měsíců nepřiměřené vypadávání vlasů,.... po těhle přípravcích se vypadávání vlasů omezilo, ba přestalo.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sylvik82:

Cituji Sylvik82: Reaguji na XJiťa: nesouhlasím.... mě třeba pomohlo od CEMIA - CEMIO Vápník Hořčík Zinek, a pupálkové tobolky... doporučuji. Po 10 letech jsem vysadila antikoncepci, 6 měsíců nepřiměřené vypadávání vlasů,.... po těhle přípravcích se vypadávání vlasů omezilo, ba přestalo.

no jo, ale možná to přestalo i bez těch doplňků, každopádně ublížit určitě nemůžou

arrow
profile_image
Love.Heels
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, po vysazení antikoncepce mi vlasy začaly šíleným způsobem padat, trvalo to několik měsíců a z mých celkem hustých a objemných vlasů jsou jemné vlasy bez objemu. Začala jsem brát kapky Gynex, a před cca 3 týdny polykat dýňový olej (2 lžičky denně). Už asi týden mi vlasy padají tak o 80% míň. Myslím si, že za to může právě ten olej.

arrow
profile_image
Sylvik82
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sára2: no coment

arrow
profile_image
Sylvik82
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Love.Heels: Souhlasím, jsou to bezva přípravky (doplňky)... stačí si jen na netu o nich přečíst. Nebo poradit se s lékařem..... kdo nezačil tak četné vypadávání vlasů .. nemůže posoudit ten stres z toho!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené