Ahoj holky,
nadměrnou snahou mít suché podpaží jsem si v něm asi vytvořila popáleniny :/ Používala jsem intenzivní antiperspirant eucerin ( +přes den antiper. pánský whitewater) a nejdřív v pohodě.
Ale včera odpoledne jsem si všimla, že se mi na kůži "směrem ven" těsně vedle místa, kde rostou chloupky, vytvořily dva červené suché fleky, které svěděly a při dotyku s rukávem trička bolely.. Totéž se mi stalo na druhém podpaží, ale tam pouze jeden malý.
Namazala jsem to na noc Infadolanem a dnes se mi na povrchu utvořily takové jakoby stroupky.. Nevím, jestli je to tím, že to ten Infadolan léči - stroupky to odhojují?
Nestalo se Vám někomu něco podobného po použití antiperspirantu? Jak jste to léčili? Napadá mě ještě řepíček, který napomáhá hojení. Ke kožnímu se mi zatím nechce, ráda bych to vyléčila doma..
Děkuji za všechny odpovědi.

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem to když jsem začala používat Dricol...chce to teď nechat odpočívat. JInak Dricol používám dál a už to je v pohodě. ) Až se ti to uklidní, tak to nenanášej na místo, kde nerostou chloupky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já přesně vím, o čem mluvíš. Mám to občas taky, když vyměním deodorant. Antiperspirant bych vůbec nedoporučovala, na mě byl více agresivní. Jinak já jsem spokojená s Nivea nebo Balea Sensitive - ty dva mi nikdy nic takovýho neudělaly, proto už jiný nekupuju. Léčila jsem to Framykoinem, Sudocremem a hlavně jsem se snažila nehojit, než se mi vyrážka zahojila (je to sice psycho, ale lepší než si to zase rozdráždit).

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: * neholit

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přítel používá whitewater (gel) a taky na něm jakési červené, jakoby suché fleky pozoruju. Náhoda?

Akorát ho to teda vůbec nebolí, nepálí, nesvědí, nebýt mě, tak neví, že to tam má. Když to zpozoruju, přemáznu mu to nějakým mastným krémem a obvykle se to po pár namazáních zase zlepší...

Já jsem to měla taky po Dricloru, použila jsem kalciovou mast

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se mi to jednou stalo - nic na to nedávat (nebo alespoň mě to šíleně pálilo) a používat šetrný deodorant (mně se osvědčila Rexona calm & sensitive, ale ta už se bohužel nedělá). Za pár dnů se to spraví.

Cituji Vokounka29: Přítel používá whitewater (gel) a taky na něm jakési červené, jakoby suché fleky pozoruju. Náhoda?

Přesně. Už jsem ho manželovi zatrhla. Nepotí se jako kůň, aby se musel pernamentně natírat nějakým drijákem.

Mě se to samé stalo po deodorantu kuličkovém od Adidasu!

Tak tohle jsem měla taky, po Dricloru ... Dočasně jsem přestala používat a v pohodě. Jinak ta kalciová mastička je skvělá věc! Taky doporučuji!

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji majina.001: pánský whitewater)

Cituji Vokounka29: používá whitewater (gel) a taky na něm jakési červené, jakoby suché fleky pozoruju. Náhoda?

Cituji prskafka: Už jsem ho manželovi zatrhla

pokud je tohle náhoda, tak velice zvláštní - já jsem taky používala O.S Whitewater (tuhý), vždy v pohodě. Asi před měsícem jsem si koupila nový kus a ejhle - zánět potních žláz, podpaží jedna hnisavá boule...spravila to až návštěva lékaře a 10denní antibiotika...není něco v nepořádku s těmi deoši?
Omlouvám se, jestli jsem O.T.

Reaguji na eileen11: Spojovala jsem si tenhle problém spíš s tím Eucerinem, ale jak čtu Vaše příspěvky, tak Whitewater tomu asi silně napomohl, možná je i příčinou. Taky jsem si ho koupila v polovině ledna, bůh ví, co do něj přidali . A ono do antiperspirantů všeobecně.. Přístě se podívám po nějakém sensitive a nejlépe z lékárny.
Reaguji na Danice: Reaguji na Helushka: Děkuju za rady na kalciovou mast, našla jsem ji doma a funguje, zabírá, léčí

Cituji majina.001: Děkuju za rady na kalciovou mast, našla jsem ji doma a funguje, zabírá, léčí

To jsem ráda, že pomohla

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji majina.001: s tím Eucerinem

Eucerin používám už skoro rok a nikdy žádný problém - jako já to měla z toho Whitewateru tutově, byl to fakt děs a ještě můžu být ráda, že mi to neřezali.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji majina.001: nejlépe z lékárny

z lékárny mám moc ráda tyčinku od Vichy - bez parfému, bez parabenů a bez aluminia a super. Sice je dražší - asi 290,- - ale vydrží dlouho a krásně mi to zahojila, já ji používala na střídačku právě s tím Ww, ale už nebudu a zůstanu jen u ní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené