arrow
profile_image
nikol.fuxova
od 4. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky moc prosím o rady. Rozhodla jsem se s přítelem,že začnu brát hormonální antikoncepci ve formě pilulek. Už jsem objednaná ke gynekologovi. Na co se mám připravit? Bude se mě na něco ptát?
Vím, že je pilulek obrovské množství druhů tak jak mám vědět, jakou si vybrat? S tím mi pomůže právě gynekolog? A mohu mu říct, jestli bych nemohla brát takový druh prášků, aby jsem jsem se zbavila akné a zvětšila se mi prsa ale neztloustla? Toho se hrozně bojím abych nepřibrala, naopak kéž bych na základě užívaní pilulek zhubla. A také se bojím co se se mnou bude dít aby mi po nich nebylo špatně a tak...

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

30

Správně by ti měl gynekolog udělat jaterní testy, ale bohužel dneska se předepisuje antikoncepce jako lentilky. Záleží na tom, jakého gynekologa máš, s jakýma firmama má smlouvy atd. Ve 20 jsem brala nízkohormonální Artizia a po ní jsem shodila asi 7kg. Akné jsem neměla, takže v tomhle ohledu neporadím. Určitě se s gynekologem poraď a řekni mu svoje obavy a požadavky. Každé tělo je ale jiné a antikoncepce je individuální, takže se úplně nedá předpovědět, jestli po ní neztloustneš nebo se akné ještě nezhorší. Z toho důvodů holky čas od času přejdou z jedné antikoncepce na druhou.
Neuvažovala jsi nad jinou formou antikoncepce? Já už bych do hormonální antikoncepce nešla ani za nic a až porodím svoje druhé mimčo, určitě se budu zajímat jen o nehormonální antikoncepce. Nebrala jsem ji nějak dlouho (cca 2-3 roky) a moje tělo se dávalo do kupy stejnou nebo možná i delší dobu. Měla jsem po jejím vysazení mastnou pleť, vlasy, akné, rozhozený cyklus, přibrala jsem. Takže bych tohle zvážila taky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené