arrow
profile_image
Andrejka
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky jsem zde úplně nová právě jsem se zaregistrovala.Nevím vlastně o silikonech skoro nic.Ani kam se obrátit,kolik mě budou stát.Jsem mamka od tří dětí,vždycky jsem měla krásná prsa,ale ted už bohužel po synovi jsou zničená.Problém je v tom,že v nich nemám jaksi žádný materiál.Poraďte mi prosím kam jít a co mě vlastně čeká?Trochu se bojím,ale chci do toho jít.Díky moc Andy

Andrejka Tak se zkus podívat na diskuzi - Zvětšení prsou Praha a okolí, tam je příspěvků dost a ohlasy na různé doktory. Určitě si toho "svého" doktora najdeš.

arrow
profile_image
Andrejka
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky Elo i ostatní.Omlouvám se,že se ptám znova na něco co už jste tu probraly.Jenže je tu k tomuto tématu tolik příspěvků,že opravdu nevím odkud bych měla začít.Už jsem tam jukala,ale to se nedá celý pročíst a hlavně dítka mi nedají tolik času.Tak proto se ptám...napište pls. to základní co mě čeká.Uvažovala jsem o dr.Měšťákovi,myslíte,že je to hloupost nebo se k němu ani nedostanu,chi.Díky Andy

Andrejka Právě Dr.Měšťáka jedna holka na té vedlejší diskuzi zmiňovala. Ona sama se chystá nyní na reoperaci. Pokud se chceš dozvědět něco o konkrétním doktorovi, tak si nahoře do vyhledávače zadej co chceš hledat - třeba právě jméno doktora a ono ti to najde všechny příspěvky, kde se o tom konkrétním doktorovi kdokoli zmiňuje.

Andrejka
Jo, ta holka jsem byla já.
1) Měšťák má dost šílené termíny, jak na konzultaci, tak na operaci.
2) Je arogantní. Jedná s tebou, jako bys ho obtěžovala, otázky odbývá stručně a ironicky.
3) Prsa mi udělal pěkná, o to nic - tvar se povedl a jizva skoro není znát. Implantáty jsou ale k nahmatání zespoda a někdy je to i vidět, protože se nakrčily - na to, že se to může stát, mě neupozornil. Navíc prsa výrazně víc klesají, což vzhledem k tomu, že znal můj věk a počet dětí, mohl vědět předem. Taky o tom neřekl ani slovo.
4) Kontrola spočívala v tom, že se podíval na ránu, jak se hojí, na prsa ani nesáhl a tím to skončilo.
Takže shrnuto podtrženo, opticky byl výsledek docela hezký, subjektivně jsem nespokojená a začínám další kolo konzultací, abych zjistila, zda se to dá napravit. Čili Měšťáka ti s klidným svědomím doporučit nemůžu.
Konzultace začínám u dr. Krejči, hodně ho tu holky chválily. Nebo taky dr. Kufu.

arrow
profile_image
Andrejka
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Ronnie,téda moc děkuji za info.Tak co jsi o dr. Měšťákovi napsala ,hmmm to o něm teda uvažovat ani nebudu.Nechtěla bych aby ke mně přistupoval jako že ho snad ještě obtěžuji.A dobrý kontakt s dr. já potřebuji.Chjj kde jsou časy kdy bych o něčem takovém nemusela ani uvažovat,no co nadělám,tři těhotenství a kojení udělali své,grrrr.Určitě se podívám po těch lékařích co jsi mi napsala.Jsem moc ráda,že jsem sem jukla,protože já pitomec bych letěla k Měšťákovi neb je známej a byla bych jen nezkutečně zklamaná.

Elo moc ti děkuji za odkazy,které jsi mi sem dala jdu se jimi prokousat.

arrow
profile_image
Andrejka
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kuky chybička se vloudila

arrow
profile_image
renulínek
od 18. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Andrejka
Ahojky. Ještě mrkni sem :
http://www.plasticka-chirurgie.info/ a tam máš vlastně vše pohromadě. :)

arrow
profile_image
renulínek
od 18. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ronnie
Můj doktor mi říkal, že implantát může být hmatný zespodu. Záleží na tloušťce kůže. Já tam mám sotva dva milimetry i s tukem a jsou takové, co tam mají pět centimetrů a u nich se to nenahmatá. Nevím, ale měla jsem si na druhou konzultaci donést na papíře seznam věcí, na které se zeptám a on mi odpovídal. Jenda z věcí bylo právě toto. On nemůže myslet na vše. To bys mu za vinu dávat neměla. Ale já jdu ke Svobodovi a ne k Měšťákovi. papa :)

renulínek
Ale odborník je on, ne já, a vzhledem k tomu, že dělá prsa jen tímhle způsobem (pod žlázu, z dvorce), musí přece vědět o rizicích. Solidní doktor by se o nich měl zmínit, ne jen vychvalovat, jak je jeho postup nejlepší. Ostatně i na jiné otázky, které jsem mu položila, mi odpovídal výhradně kladně, aniž se zmínil o možných problémech, a že mohly nastat (naštěstí nenastaly), jsem zjistila až dodatečně. Ne že bych k němu šla zcela nedotčená vědomostmi, ale tolik, co vím o prsou teď, jsem nevěděla a spolehla jsem se, že jako odborník mi poradí. Vždyť to je totéž, jako bych si šla koupit řekněme pračku a odborný prodavač ve specializované prodejně mi vychválil značku XY a neřekl mi, že třeba některé typy můžou špatně ždímat. Jak já to mám vědět?
Andrejka
Přesně takhle jsem se k němu dostala já. Kdybych byla předtím znala tuhle diskusi, ani mě to nenapadlo. Taky jsem si říkala - no, je arogantní, protože je známý, ale kdyby nebyl dobrý, tak asi známý nebude. Dnes vím, že dobrý sice je, ale ne o tolik lepší než jiní, jen si umí udělat lepší marketing.

arrow
profile_image
renulínek
od 18. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ronnie
Podle mého soukromého názoru, ke kterému jsem došla logickým závěrem je fakt, že není dobrý doktor ten, který dává implantát jen jedním způsobem. Vždyť jsme každá rozdílná. Něco jiného je, když se sejde většina holek, kterým to a samé doporučil, ale měl by k tomu mít důvod. Dobrý důvod. Ne jen ten, který preferuje. Tudíž, mojí kamarádce dal implantát pod sval a vypadá to hezky a (některé) holky zde tvrdí, že je zarytý "podžlázař" - to mluvím o Svobodovi. Jestli bude řez dvorcem, v podpaží nebo rýhou pod prsy, to je dle mého operatéra již na nás holkách. Tedy většinou. Někdy ani tudy cesta nevede a musíme to nechat na nich i v tomto případě. Ale já se se Svobodou domluvila na všem.
Pokud jde o to varování předem, všechno má svá rizika a úskalí. Dostala jsem čtivo na ten týden, bylo tam i zmíněné varhanění a spoustu dalších věcí zajímavých.
A žádný doktor se nemůže každému zavděčit. Někomu sedne, jinému ne. Mě Svoboda sedl hned a jistě se najde někdo, kdo si na něj bude stěžovat. Přeji všem holkám při výběru dobrou ruku. :))

renulínek
Ano, máš samozřejmě pravdu - jenže to vím teď, tehdy jsem mu věřila, když tvrdil, že podle jeho zkušeností je to nejlepší způsob. Dneska jsem holt moudřejší. proto se taky snažím varovat Andrejku - aby se neocitla ve stejné situaci.

arrow
profile_image
Andrejka
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ronnie víš co mě už by vadilo,že by se mnou jednal třeba jak ty jsi mi popsala.Zrovna v téhle situci budu ráda za každé vlídné slovo ,příjemný přístup.Je to vlastně celkem draze placená služba tak by k nám měli i přistupovat.No měli,on už je asi vyzívanej a o pacientky nemá nouzi.No já k němu určo nepůjdu.Já ti za názor a připomínky děkuji moc.Pro mě je tovelké rozhodnutí,tak to musím promyslet horem dolem.

Andrejka tak zkus nejdřív konzultaci u Krejči. Holky jsou z něj na větvi, že je fajn. A jestli ses dívala na ten jeho web, tak hned když jsem uviděla jeho fotku, tak jsem si říkala jaký je to sympaťkák!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené