Ahoj holky, během minulého týdne jsem měla 3x poruchu vidění a k tomu mě už asi 10dní bolí hlava. Ta porucha vidění se projeví tak, že začnu vidět rozmazaně a pak spíš jen obrysy, hlava mě začne bolet na temeni intenzivněji a nakonec to tak po 15 minutách samo odezní. Jsem z toho trochu vyjukaná, byla jsem u doktorky a oči mám v pořádku a tak mě poslala na neurologii (tam jdu příští týden) a bylo mi doporučeno vysadit antikoncepci - beru Dienille, že prý to může být i tím. Tlak mám v pořádku 120/65. Vždy se mi to stalo v dopoledních hodinách. Jinak jsem zdravá, s ničím se neléčím, žádné prášky kromě antikoncepce jsem neužívala. Poslední měsíc se ale cítím celkově přetažená a začala jsem chodit cvičit tak před tím měsícem a jsem i dost rozlámaná, krční páteř bych řekla nemám úplně o.k. Nemáte s něčím takovým nebo podobným zkušenost? Děkuju za vaše zkušenosti, rady a doporučení.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

takhle mi začíná migréna, začínám vidět rozmazaně a pak mě začne bolet hodně hlava, trvá tak to hodinu, dvě

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, no vypadá to, že se Ti v té hlavě něco nedokrvuje, může to být migréna a ano, může být způsobena HA. Ale může to být i od té páteře, stačí mít trochu skříplý nerv nebo cévku...uvidíš, co Ti řeknou na té neurologii, ale tu HA bych asi vysadila hned

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně takhle taky začíná migréna. Nekoukala jsi často dlouho do počítače?

Reaguji na eileen11: mám teď akorát týdenní pauzu v brání HA a pořád uvažuji zda ji pak nasadit dál nebo ne. Chystám se na dovču a chtěla jsem tam mít pokoj od menstruace.
Ale zdraví mám jen jedno, teda jestli ho vůbec ještě mám
Reaguji na skarma007: Reaguji na Brokolička: migrénu jsem nikdy neměla, jen občasnou běžnou bolest hlavy, ale teď už mě ta hlava pobolívá tak 10 dní a u počítače jsem minimálně..

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kuliferda: Chystám se na dovču a chtěla jsem tam mít pokoj od menstruace.

Hm , to je škoda, jak naschvál, co?
Ale zas když jsi v té 7denní pauze, tak by to bylo dobré na vysazení, no... Jak říkám, já bych vysadila...pro jistotu

Cituji kuliferda: Ale zdraví mám jen jedno,

Jsi rozumná
A s gynekologem jsi nemliuvila?

Reaguji na kuliferda:
Určitě to je migréna. Já ji mám spojenou hlavně s krční páteří.

arrow
profile_image
mi.misule
od 13. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kuliferda: tak jestli si teď měla pauzu, tak sis už odmenstruovala a menstruaci mít nebudeš. Aspoň já to tak měla, když jsem jí vysazovala

Možná máš nějaké příznaky poruchy štítné žlázy, mám taky podobné problémy.... ale nevím.

Reaguji na eileen11: gynekolog doporučil vysadit a po vyšetření na neurologii najít jinou vhodnou antikoncepci.. Jenže s žádnou jinou neovlivním menstruaci.. Njn
Reaguji na True: kéž by to byla "jen" migréna, to by se mi ulevilo
Reaguji na mi.misule: když jsem naposledy vysadila, tak jsem měla "menstruaci" s přestávkama skoro měsíc
Reaguji na NatallkaM: štítnou žlázu mám v pořádku, teda zatím jsem měla, ale budou mi na to dělat krevní testy. Taky mě napadlo jestli to není od toho, mamka má štítnou žlázu nemocnou, takže v rodině to máme..

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kuliferda: gynekolog doporučil vysadit

hm, já jsem taky pro - nejsem sice lékař, jsem laborantka v lékárně už spoustu let a o lécíchch mám nastudováno víc, než bych chtěla - a taky mi připadá, že by to mohlo být tou HA, zvláštˇ, když jsi dřív žádné problémy neměla

Cituji kuliferda: tak jsem měla "menstruaci" s přestávkama skoro měsíc

právě - ono po vysazení nemusí pravý cyklus hned naskočit a tělo se může chovat všelijak, plus změna podnebí - no nic moc.
Jéžiš, není lepší být chlap?

Cituji eileen11: Jéžiš, není lepší být chlap?

já myslím, že není, si to že jsme ženský umíme užít

a kdybych tu antikoncepci brala ještě ten měsíc a pak vysadila, myslíš, že bych si tím mohla ublížit? Asi jo, co.. Nebo začít brát zpátky antikoncepci co jsem brala dřív Jeannine, tuhle beru tak rok. Ale hormonální složení to má stejný..

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kuliferda: si to že jsme ženský umíme užít

to je pravda - taky to byl vtip, já jsem taky ráda, že jsem ženská..

Cituji kuliferda: kdybych tu antikoncepci brala ještě ten měsíc a pak vysadila, myslíš, že bych si tímmohla ublížit?

no, právě tot´otázka...já mám nějak pocit, že posledních pár let těhle problémů s HA přibývá, slyším to i vidím kolem sebe čím dál víc, a i v příbaláku píšou, že při nezvyklých bolestech hlavy vysadit..Je to těžký, stejně tak to může být od té páteře, chce to toho neurologa, no...

Cituji eileen11: taky to byl vtip, já jsem taky ráda, že jsem ženská..

však jsem to jako vtip brala, ale musela jsem dát najevo, že jsme rády, že jsme ženské

Ty HA určitě nebereš, co? Když víš co v tom je a co to s ženskýma dělá..
Vidím to tak, že už další platíčko nedám..
Díky za rady

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kuliferda: Ty HA určitě nebereš, co?

ne, neberu, ale ne proto, že do toho vidím - mám už několik let vnitřek pryč, tak mám vystaráno
Znám spoustu kolegyň, které HA užívají a jsou spokojené, zase se nedá říct, že je to jenom hnus, ale já jí nefandím,no...jsou to hormony a s tělem to zamává, atˇchceš, nebo ne.. a docela dost to právě ovlivňuje ty cévní věci a to můžou být i ty poruchy vidění, když se opakují...myslím, že když vysadíš, uděláš jedině dobře...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené