beruschka8

Jinak podle mě máš fakt hezký nohy a je škoda je schovávat v kalhotech, myslím, že sukně spolu s menšími podpadky by ti sekla, ale pokud se na sukni necítíš, tak se do ničeho nenuť a choď v kalhotech, ale jinak si nemyslím, že by jsi měla nějaké ošklivé lýtka, které je nutné schovávat. Vždyť i ty riflové šortky ti moc sluší. Nožky máš hezké a pevné, nic za co by ses musela stydět.

PardGalen
Já se o nějakou tu správnou stravu snažila, ale ta vůle Jídlo miluju a nějak se ovládat, to je snad to nejtěžší A aktivity? Jo, ve fitku právě poslední dobou šlapu co nejvíc na kole a běhám, abych se pořádně spotila..Bylo mi to i tak řečeno..Tak já už opravdu nevím

anna
Líbí se mi Tvůj přístup, bereš to dobře Taky bych se s tím měla asi smířit, nebo se z toho jednou zblázním Taky nenosím vůbec sukně, prostě se v tom necítím..Když už, tak ty kraťasy..v létě..ale tím to končí A jinak děkuji..docela jsi mě potěšila Někdy mi z toho už opravdu hrabe a takovou podporu asi trošku potřebuji

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

beruschka8
Jist zdravě a správně neznamená nejíst chutně. Sám jsem také velký jedlík a rozhodně si dopřávám, přesto se snažím dodržovat základy zdravé výživy. uznávám, že ne každému ale musí chutnat vločky máčené ve vodě s rozinkami a medem, ale já se po nich můžu utlouct.

Běh je takový dost ošemetný. Zkus rychlou chůzi, ta mi přijde lepší. Na kolo si nedávej moc velkou zátěž, zkus to držet tak na 60% tepového maxima, zase můžeš jezdit o to déle. A není jenom tohle, zkus třeba i veslování, sem tam si můžeš dopřát i plavání, také pokud tě baví tak aerobik. Nějakou formu, kde zapojíš víc horní polovinu těla. A samozřejmě se budu opakovat, posilovat ruce, záda, břicho a prsa.

Osobně nemám moc rád ženy v kalhotách. Sukně jím sluší víc a pokud vám vadí to okukování, tak jsou i sukně dlouhé. A když mají po straně dlouhý rozparek a při každém kroku vykouknu kousek nožky... Eh, začínám slintat. Nevšímejte si mě.

PardGalen

Tak je jasný, že holka s pěknou postavou je hezčí v sukni. Ale líbí se ti třeba ženy tlustší s hodně tlustýma nepevnýma nohama v sukni? Nebo je to podle tebe lepší v kalhotách? Já myslím, že člověk by měl mít trochu soudnosti a když mi prostě ze sukně čouhají tlustý nohy, tak myslím, že v kalhotech vypadám přece jen líp i když míň žensky.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

anna
Sukně je vždy lepší než kalhoty a je jedno jak ta žena vypadá. Pokud ti jde o to zakrýt nohy, tak si stačí pořídit dlouhou sukni a ostatní neuvidí nic. Zakrývací schopnost je daleko vyšší než u kalhot.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

andina
No já nevím, podle fotky co máš v galerce mi přijde, že máš nihy hubenější než já a beruschka8.

arrow
Neprodává v Bazaru

děvčata chtěla bych se zeptat kde vidíte tlusté nohy?? mám se vyfotit?

andina
Musím souhlasit s glamorousss..tedy jen napůl..Podle fotky bych řekla, že máte obě hezky hubené nožky a nikde nevidím jediný špíček! Rozhodně je máte obě stíhlejší a hezčí než já. Prostě ženské nohy narozdíl ode mě..

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

beruschka8
andina
glamorousss
Teda holky, mám nohy tak nějak podobné těm vašim (asi teda trochu svalnatější), ale vždycky mi přišlo, že celkem hezké a štíhlé... Jak teda vypadají nohy podle vašich představ?

Chudobka
Větší lýtka než já ale určitě nemáš..

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, vy už jste ty fotky zase sundali pryč? já sem tu delší dobu nebyla, chtěla sem posoudit, jestli jsem na tom hůř, ale myslím, že určitě jsem a vy jenom přeháníte

PardGalen
tobě se líbí ty dlouhý sukně až po zem? vždyt je to hnusný, sice to zakryje všechno to máš pravdu, ale ty holky v tom vypadají jako hippies. Není pravda, že ženská vypadá vždy líp v sukni. Když má na to postavu tak ano, ale když má někdo špekatý nohy, křivý, nesouměrný a k tomu křečový žíly tak nevím jestli vypadá v sukni víc sexy než v kalhotách :-/

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kate02
Ano líbí se mi dlouhé sukně a ne každá žena v sukni vypadá jako hippie. A jo vypadá v sukni vždy lépe. V té správné sukni. To je stejné jako kdyby si místo kalhot vzala kraťasy. Prostě sukně je sukně. Sukně je pro ženy, kalhoty pro muže. Nechápu proč se do nich holky vůbec cpou, když mohou mít něco tak skvělého jako je sukně, pak vám odpadnou potíže které máte se stehny když přes ně nenatáhnete kalhoty. A upnuté kalhoty vypadají rozhodně hůř než volná sukně. Když někdy vidím ty holky jak se oblékají tak bych až brečel.

arrow
profile_image
Vlásek mojeid
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

PardGalen: Jo sukně jsou super (a sluší mi), ale silonky už super nejsou :-/ Bez nich je zima, často i s nimi a potí se mi v nich nohy. Takže proto se cpu do kalhot jako spousta dalších holek.

arrow
Neprodává v Bazaru

PardGalen
každá žena se necítí v sukni dobře, kalhoty jsou mnohem praktičtější. A pokud máš takový názor, tak mi promiň, ale přijde mi to dost staromódní. Já třeba osobně sukně nemusím, když už tak mám v létě nejraději šaty...a zkoušel jsi už někdy chodit v té dlouhé hipísácké sukni, když už sme u toho? chlapům se to vždycky kecá, ale neví co některé věci obnášejí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené