arrow
profile_image
Odettka
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máme v plánu vystoupení na jednom workshopu. Jak docílit unaveného obličeje a hlavně kruhů pod očima? Bohužel nejsem mrtvolně bledá a když se nevyspím, jsem jen červená a napuchlá.
Díky za cenné rady

vzít si světlejší make-up než je tvůj odstín pleti a lehce modré stíny máznout pod oko

Reaguji na Patty:

přesně... jednoduché jako facka, jen to chce vybrat správný odstín modré - tmavě švestkově modrá (či chcete-li modrofialová)

Použila jsem světlý aknecolor smíchaný s bílou karnevalovou barvou. Stíny převážně fialové odstíny a pak trochu od každěho něco. Můžeš se inspirovat.

Makeupem přetři i rty. Než modrý stín doporučuji hnědé, nedávat jen pod oko, ale celkově to vystínovat, tzn. i na horní víčko.
Těsně pod spodní víčko použij tmavší hnědou, poslouží i tužka na oči, kterou rozmažeš. Hlavně žádné perleťové stíny.

Cituji Teka: Makeupem přetři i rty

Cituji Teka: nedávat jen pod oko, ale celkově to vystínovat, tzn. i na horní víčko.Těsně pod spodní víčko použij tmavší hnědou, poslouží i tužka na oči, kterou rozmažeš. Hlavně žádné perleťové stíny.

tímhle podle mě oko naopak zvýrazníš, pokud chceš vypadat skutečně "mrtvolně", tak musíš pracovat na tom, aby ti oči jakoby zapadly a ne vynikly/zvýraznily se. Tohle je dobré tak na to vypadat jak krásná princezna z rádobyzáhrobí, což jestli chápu dobře není tvůj cíl.

Reaguji na Fashion victim:

Tak to já jsem si tmavou dala i do vnitřního koutku oka až ke kořeni nosu. I horní víčko jsem měla tmavé, prostě jsem byla odporná

ježiš já to ráno pracně maskuju a ty si to pořebuješ namalovat... ironie života jinak souhlas s holkama a nebo pokud si snědší tak se napatlej světlejším makeupem a místo pod očima nech přírodní taky pěkný kruhy..

Takové rady by se mohly hodit i do běžného života, někdy

půjčím ti svůj obličej, kruhy tam mám snad už vyryté nebo co

arrow
profile_image
Nyka.v
od 2. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak rok zpátky jsem líčila bandu lidi kvuli videoklipu ,ve stylu Zombie...Jsou na to specialni jako by kremové barvy na obličej..jsou to jakoby krémové očni stíny,a v paletce je bílá,fialová hnedá.Nevím kde jsme to sháněli,ale určitě to pujde i obyč stínama.Bílou celej obličej pak kolem očí vytupkat hnedou,a do toho trochu té fialové blíž k oku a vypadalo to super..škoda že nemám fotku uplně z blízka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené