Vždy jsem chtěla zkusit nalepovací řasy na nějakou příležitost, večírek, party apod. Tak jsem si koupila takovéto řasy viz foto, přijdou mi přirozenější a je u nich napsáno, že se mohou nosit až 4 týdny, což mi přijde výhodné Jenže pak jsem přemýšlela, když si je nalepím, nalíčím, tak jak pak odlíčím tu řasenku, aniž bych je strhla? Nevíte někdo?

A jaké máte zkušenosti s umělými řasami? Nosíte někdy na party?

mishka999
Ahojky,tyhle řasy my myslím dávala kosmetička před lety,ty se nelíčí,tedy pokud jsou to ony,vydrží pěkné tek týden,pak sem tam něco upadne,ale to se dá dolepit.Nosí se pořád,lepí se na svazečky Tvých řas.Takže řasenka u nich není potřeba,abych Ti odpověděla na otázku.Akorát bych nebyla schopná si je aplikovat sama.

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já je mám,někdy je použiju,ale spíš jen do koutků,tak na tu poslední třetinu oka ale samozřejmě při odličování jdou dolů s řasenkou,nedovedu si představit že by tam ostaly dýl,to lepidlo není bůhvíjaké ale těch trsů je tam dost,takže to na párkrát vydrží

medvidek
Ale já bych si je třeba chtěla dát jen na vnějšek oka, takže bych chtěla i tu řasenku At si mužu nalíčit svoje. Takže bez říkáš... No asi budu muset vyzkoušet. To jsem si zas něco vymyslela

tak to budou asi jiné,než jsem měla já...

Mishaaa
Přesně tak to myslím i já. Do vnějších koutků No já s lepidlem dostala v balení i odstraňovač, takže asi jen tak utrhnutím to dolů nepujde.

arrow
Neprodává v Bazaru

mishka999
utrhnutím to dolů nepujde
Jde to odstranit docela snadno, něčím mastným, pořádně promnout a je to dole. Jinak řasy vcelku jsou asi lehčí na nasazení a používají se opakovaně, dřív jsem je nosila na příležitost. Chce to trochu cviku a tyto trsy taky můžeš nasadit sama, ale lepší by bylo, kdyby Ti je nějaká kamarádka nasadila. Jen pozor, při dlouhodobém nošení hodně zatěžují vlastní řasy (právě díky tomu, že jsou v trsech a nalepené na více řasách) a mohou je dost poškodit, takže volit opravdu jen na nějakou akci. Do vnějších koutků super, efekt bude dobrý. Je poznat, že jsou umělé.

Veru
Takže ty řasy vcelku se dají sundat a pak někdy použít znovu jo? To jsem nevěděla.
Žádné kamarádce v tomhle asi nevěřím tak jako sama sobě Takže raději budu zkoušet sama. A nalepují se teda na začátek mých řas jo? a ne na kůži jako ty řasy vcelku.

arrow
Neprodává v Bazaru

mishka999
Ne, na kůži ne, lepí se ke kořínkům vlastních řas, pinzetou, ten snopeček do kapičky lepidla a přilepit, při troše šikovnosti to zvládneš. Řasy vcelku jsou dobré, na focení, přehlídky se používají. Když se sundají, dají se použít znovu, měla jsem jedny několik let, pravda, tak často jsem je zas ale nenosila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem si jednou koupila umělý řasy v obchodě s divadelními potřebami,ale byly na nic. Špatně držely a to lepidlo se mi dostalo do vlastních řas,takže už s ničím takovým raději neexperimentuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

pussydeluxe
Špatně držely
To je o tom lepidle, každé drží jinak, ale musí to jít snadno dolu! Je potřeba to hlídat, nemnout oko, apod.

Veru
a co ta moje otázka na začátku, poradila bys?

mishka999
když si je nalepím, nalíčím, tak jak pak odlíčím tu řasenku, aniž bych je strhla?

arrow
Neprodává v Bazaru

mishka999
Myslíš ty trsky, že ano? Musí se hodně opatrně, ale stejně je riziko, že nějaký upadne. Nedávej na ně žádný olejový odličovač. Zkus nějakou pěnu. Hlavně ne voděodolnou řasenku, ta by šla špatně dolu.

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999
tak to bude mět nějaké lepší, já mám jen ty z DM ,zas tak často je nepoužívám,jsem líná
tak potom až je vyzkoušíš,hodila bys sem výsledek?

Mishaaa
Jsem taky líná, tak kdo ví, kdy to bude Ale pokusím se

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené