pumpkin
to nemá chybu
Divný, ale v mém okolí se to už párkrát vyskytlo.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Leo

Leo
Já nikdy netvrdila, že když si píše s jinou, tak má doma perfekt vztah
Néé, Amanda to myslela tak, že ONA má fungující vztah a neměla tedy potřebu dotyčného kontaktovat, proto tu "báječnou" nabídku, v podobě vizitky, inorovala.

pumpkin
Néé, Amanda to myslela tak, že ONA má fungující vztah a neměla tedy potřebu dotyčného kontaktovat, proto tu "báječnou" nabídku, v podobě vizitky, inorovala
A teď otázka: když ženě funguje vztah, nemá takovou potřebu (aspoň v tom žiju )... mají takovou potřebu muži? Fungující vztah a přesto rozdávají vizitky a čísla..?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ono záleží, zda to není jen jednostranně fungující vztah. Ale to by se pak nejmenovalo fungující vztah, byl by to protimluv!

Noooo, předaná vizitka nic není, ten "správný" krok by musela udělat obdarovaná strana.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Leo

Leo
A teď otázka: když ženě funguje vztah, nemá takovou potřebu (aspoň v tom žiju )... mají takovou potřebu muži? Fungující vztah a přesto rozdávají vizitky a čísla..?
Já myslím, že u chlapů kolikrát jde jen o fyzickou potřebu nebo prostě o pocit z lovu. Chlapi opravdu nejsou ženy.

Mr_Spock
No ono záleží, zda to není jen jednostranně fungující vztah
No to nezáleží, buď je fungující pro obě, nebo není.

Mr_Spock
Noooo, předaná vizitka nic není, ten "správný" krok by musela udělat obdarovaná strana
Jak typické! Zbavit se odpovědnosti!

A co předaná vizitka se slovy "zavolej mi, zajdeme někdy na kafčo atd."?

Pumpkin; Tak a ted by me zajimalo jestli jsou ty zeny co prolezaji sms take verne svemu muzi 30 let. Asi jo. No vzdyt se rika ze zarlivost prameni z nejistoty. Bude to o tom, ze zeny jsou svate , na muze na ulici se nedivaji ,zatimco tem svym radeji projedou mobil. Co kdyby nahodou ze?At mam jistotu a te jeho milence muzu vytrhat vlasy. Vdyt mi ta zaskodnice znicila vztah, nasilim ho znasilnila Zatimco ten muj chudak broucek ,je v tom nevine a vlastne zneuzitej.Pokud vim ,kdyby zena muze chtela prachsproste o...t mela by smulu, neb by to u muze technicky ani neslo. No ale velka vetsina se tohoto aktu zucastnuje narosto rad a jeste si to chvali. No samozrejme zene nebude rikat, uuu ja jsem si to uzil. Vzdy rekne jak moc ho dotycna svadela ,sms zpravama az ho dostala , jak moc ho to mrzi. No ale kdyby existovala foto dokumentace z one chvilky, tezko by jsme tam nasly svazanou trosku plnou vycitek. Ne nasly by jsme na fotkach jine vyrazi ve tvari. Amanda

amanda1
Vdyt mi ta zaskodnice znicila vztah, nasilim ho znasilnila

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo:
pak jsem napsal, že je to protimluv. Ale když jeden ze vztahu prohlásí, že mají fungující vztah, tak strikně bráno, je to tak i když by si to ten druhý nemyslel.

No jo, to jsme celí muži, chceme jít ve vší slušnosti na kafčo a pak si to ta holka špatně vyloží, vidící za tím postranní oumysly!

Mr_Spock
vidící za tím postranní oumysly!
To "atd." psané kurzívou jsi jistě nepřehlédl, že?

Mr_Spock
pak jsem napsal, že je to protimluv.
Však jo, jen jsem to chtěla potvrdit

Leo Vizitku muzes dostat od kohokoliv. Pokud schanis kadernictvi na Starem meste jako ja ,nemuzes ho sehnat a dotycny ktery se ti snazi poradit a pri rozlouceni ti mimochodem strci vizitku, tak na tom nic spatneho neni . Dulezite je ,ze jsem ji roztrhala. Vis ja na chlapy nekricim mam nekolikalety funkcni vztah ,tak mi vizitky nedavejte ani poklonu neskladejte. Tato informace pro ne opravdu neni dulezita, teda pro ty co vidim 2 vteriny. Dulezite je ze vizitku zahodim. Amanda

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo:
kajícně přiznávajíc mé přehlédnutí s nemohoucí vymyslet nějakou ukrutně ftipnou výmluvu, nebo aspoň jaktakž důležitou, takový jsem já.

amanda1
Ale jo, já to beru, nemyslím si, že bychom byly v rozporu

Mr_Spock
Tak třeba příště budeš mít větší štěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo:
třeba jo. A třeba budu mít tady dobrou duši, která mi " nenápadně naznačí"

Leo; Ne vubec nejsme v rozporu. Jen jsem vysvetlovala ze i kdyz se ti nekdo mermomoci nuti s cislem , ze proste kdyz nechces muze chtit co chce a nehrozi nic. Vzdy jde jen o to jestli clovek chce ci ne....Amanda

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené