arrow
profile_image
oblemanka
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, byla jsem už 4x na PP. Po 1. cvičení jsem byla druhý den hotová, nemohla jsem pořádně sejít schody, bolely mě všechny možný svaly, ale po těch dalších necítím nic. Když jsem byla včera počtvrté, řekla jsem to trenérce a ta mi zvýšila zátěž, byla to fakt včera makačka a stejně dnes cítím jen maličko břicho, jinak nic. Navíc tam chodím s kamarádkou, která je po každém cvičení hotová. Tak si říkám, dělám něco špatně nebo proč už další den žádný svaly necítím?

arrow
profile_image
radmilla
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je normální, že si tělo na zátěž zvyká, důležité je jestli se "tvaruješ"
Já tedy na PP nedám dopustit, je to super půl hodinka, vymyslel někdo, kdo má děti, pracuje a mám málo času na cvičení
Občas zajdu s manželem a ten to fláká, důležité je soustředit se na každé cvičení, zapojovat správné svaly, každý cvik dělat dobře a poctivě, ale na to musí dohlédnout cvičitelka

ja PP miluji!
nevěřím tomu že po 4x a už sis zvykla...buď ti nesedí sestava trenerky a nebo špatně cvičíš...můžeš to šidit...což já taky dělala ze začátku a až po nějakém čase jsem zjistila co dělám blbě...

Reaguji na radmilla: přesně

arrow
profile_image
oblemanka
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si právě nemyslím, že bych si už po čtvrtém cvičení zvykla, vlastně už po prvním, protože od druhého cvičení necítím nic. No a trenérka na mě dohlíží, jestli cvičím správně a prý jo, tak nevím, kde je problém . Mám předplacených dalších 6 lekcí a bojím se, že to pro mě budou vyhozený peníze .

pochopila bych že tě to nebaví, ale divné že ti nic není...mě i po pul rice když tam byla zrovna jina cvičitelka jsem trpěla....a když vcičíš cítíš ty svaly?

arrow
profile_image
Jarka21
od 18. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Slyšela jsem, že bude power plate v žatci. Nevíte o tom někdo něco? Rozhodně by to bylo fajn já bych chodila určitě.

arrow
profile_image
TerkaP mojeid
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji oblemanka: Já si právě nemyslím, že bych si už po čtvrtém cvičení zvykla, vlastně už po prvním, protože od druhého cvičení necítím nic. No a trenérka na mě dohlíží, jestli cvičím správně a prý jo, tak nevím, kde je problém . Mám předplacených dalších 6 lekcí a bojím se, že to pro mě budou vyhozený peníze .

Jsem na tom stejně akorát s tím rozdílem, že jsem na Power Plate byla 11×

Reaguji na oblemanka: Jestli si zvyklá na pohyb a zátěž, tak nemusíš nic cítět. Na druhou stranu lepší, než tam umírat ne Mám to stejně, cvičím a sportuju celý život, takže to pro mě není takový záběr. Trenér vždycky kroutí hlavou, že nemám dost. A to to neflákám a vím, jak svlay zapojit, abych je opravdu cítila.
Zkus se domluvit s trenérem, aby ti na zkoušku dával statické cviky (nevím jeslti víš co myslím - znamená to v dané pozici vydržet a udržet určitou dobu a nehýbat se) - ty jsou dle mého pocitu díky tím vybracím těžší vydržet. jsou perfektní hlavně na břicho. A čas u jednotlivého cviku 60 sekund, to už pak je šance, že budeš něco cítit.

Je taky fakt, že trenér musí ty cviky obměňovat. Pořád zapojovat jinou svalovou skupinu a střídat to. Pokud se jede pořád stejná sestava tělo si zvykne. Je to mrška líná a pak to s ním nic nedělá a náhle se mu dá na zkoušku jiný cvika najednou něco cití a něco bolí.
Já osobně, už chodím na power plate asi 2 roky. 3x týdně a jsem maximálně spokojená nechodím jenom v létě, to mám kolo a túry po horách a taky posilování bicepsů ala "krygling" na pivě
Jsme spokojená, že na těle se nic neklepe, nebolí mě záda a s tím jak jak jsem žravá je to moje záchrana.

arrow
profile_image
zajko-uško
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na oblemanka: Jak zvyšuješ frekvenci na Power Plate, tak vůbec to není na hubnutí (hubnutí cm), ale na zpevnění. Takže pokud chceš zhubnout v cm, tak si nedávej velkou frekvenci, stačí maximálně poloviční, nebo pokud máte frekvenci do 50 MHz, tak na hubnutí je 36-45 MHz, více jako 45 MHz je na vytvoření svalů. Nevím, jaký máte přístroj, tak zato nevím, jakové jsou přesně u Vás frekvence, ale čím větší, tým více nabíraš svaly a tak logicky nehubneš na cm a kg.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené