arrow
profile_image
Danuše809
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, v březnu se chystám na abdominoplastiku. Zajímalo by mě, jestli budu schopná už v nemocnici pracovat na notebooku. Je mi jasný, že ho budu muset mít asi nějak vedle sebe na posteli. Ale co myslíte? Budu "schopná" něco udělat? Díky za názory.

arrow
profile_image
Eka
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak asi jestli budeš muset, tak ti nic jiného nezbyde. Ale já bych to teda nedělala. Po abdo jsem v nemocnici hlavně polehávala, poslouchala rádio a z mobilu nahranou četbu a na nic jiného jsem moc náladu neměla. Počítej s tím, že nebudeš moci sedět a na posteli taky moc pohyblivá nebudeš. Zas ta hospitalizace není tak dlouhá, aby si člověk nedokázal vyšetřit těch pár dní absolutního volna, ne?
Pracuju v práci hlavně na počítači, poprvé jsem šla do práce přesně 14 dní po operaci na 3 hodiny a měla jsem toho tak akorát. Pak už se to ale rychle zlepšovala a po dalším týdnu jsem už byla vcelku fit.

arrow
profile_image
Iveta 1
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Danuše809
Já bych teda v nemocnici na notebooku dělat nemohla. Doma jsem ho měla po chvílkách na klíně.. ale potřebovala jsem někoho, kdo mi ho podá a pak zase odnese. Člověk je dost neohrabanej a každej pohyb jde těžce . Mít ho na vysunutým nočním stolku by snad šlo, ale po těch dryjácích na bolest je člověk stejně otupělej a pořád pospává.

AHOJ pracovala jsem od 3.dne po operaci v nemocnici normálně je lepší sedět u stolu než na lůžku páč jsem k tomu potřebovala papíry, dělala jsem platby přes banku, upomínky, maily no prostě všechno ne moc dlouho třeba 2x denně nejřív po třičtvrtehodince pak po dodince cca od 8. dne už jsem dělala tak na půl úvazku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené