arrow
profile_image
Deeniisa
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli někdo mátre zkušenost s touto zemí? Přítel od příštího jara dostal nabídku kuchaře v nové restauraci od jeho firmy, ktera se bude otvírat v Australii...Samozřejmě j enadšený nabídku přijal a chce abych jela s ním..jenže pokud vím do Australie můžete na dyl jen na pracovní nebo studentské výzum, a mám strach, že se tam vůbec nemusím dostat.Bohužel přítel neví jak mi pomoci a já sama taky nevím co dělat..Hledat praci nebo nakou školu tady přes internet?

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj,
pro obcany české republiky australská ambasada nevydavá čistě pracovní vízum. nejjednodussi je odjet na s vizem studentskym - pro tento typ viza je nutne sio zaridit skolu, skolu musis mit zaplacenou na celou delku planovaneho pobytu a nasledne se zada o vizum. pokud ho obdrzis, tak s nim dostanes i pracovni povoleni a to na 20 hodin tydne v dobe studia a neomezene na dobu prazdnin. Vizum se da i prodlouzit. rozhodne ti doporucuji se obratit na nejakou specializovanou agenturu, protoze proces celeho zarizovani je pomerne komplikovany.
pokud budes chtit pomoct napis mi do sz.

v aus. jsem byla 2x na dovolené a hned bych se tam vrátila. Je to prostě ráj. Krásná příroda, pláže, počasí, zábava. Nic ti tam nechybí. Jen rodina. A to je ten problém. Čechů je tam spousta. Takže dostat výzum nemůže být tak velký problém. Užij si to tam...fakt

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené