arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Ahoj,
máte někdo zkušennosti s prací z domu? Chtěla bych nějakou brigádu a ideální by pro mě bylo, kdyby šlo o práci, která se dá dělat doma, abych nemusela nikam dojíždět.

Na práci z domova jsem ale většinou četla jen negativa-že člověk často nedostane zaplaceno, nebo se jedná o práci typu: "hodně muziky za málo peněz".
Proto uvítám vaše zkušennosti s tímto druhem přívýdělku.

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

70

Ahoj,

také jsem sháněla práci na doma,ovšem vždy jsem narazila na podvod,typu pošlete 50kč a nachytejte tak další lidi kteří vám pošlou těch 50kč..a takhle dokola.
Ani jednou jsem nenarazila na seriozní práci,i když bych velmi ráda.

Práci doma opravdu seriozně mohou vykonávat například externí webmasteři(tvorba stránek)grafici,a podobně.

Taky bych nějákou brala /

arrow
Neprodává v Bazaru

Bedna
Ahoj holky .... mám úplně ten samej problém. Na žádnou ''normální'' práci, kterou je možno vykonávat z domova jsem nenarazila. A to jsem se, myslím, dost snažila.

Tak budeme doufat, že nám tady třeba někdo poradí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, jde taky o to , co umíte a můžete dělat. Např. takové účetnictví se dá krásně dělat doma. Dojíždíte jen párkrát do firmy pro podlkady a zařídit důležité věci, jako např., vyřídit fakturace se šéfem atd.
Potom šikovnost, má ségra má výtvarný talent a doma malovala loutky atd..
My ve firmě teď nabízíme práci na doma, ale už máme obsazeno. Taky jen brigáda, ale zas je to práce na pc, v určitém programu a kdo ho nezná má smůlu.
Já osobně bych doma nic neudělala. A jsem ráda mezi lidmi, takže raději do práce dojedu.

arrow
profile_image
Nikkol
od 6. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,chci se zeptat jestli ma někdo zkušenost s internetovou stránkou činnostdoma.Připadá mi to docela dobrý,ale chtěj za startovací balíček 400kč,aby jsme vubec věděli o co jde.To se mi zdá hodně divný.Zkoušel to někdo?????

Nikkol
Jo zkoušela to kámoška, je to teď hodně takových firem... samozřejmě pošleš pneíze a pomalu nic z toho

Když už jsme u toho, tak práci z domu i nějakou brigáru třeba kompletace propisek nebo tak bych brala, každá kačka dobrá

Hodně záleží na kvalifikaci. Jinak z domova můžete dělat i telefonistku, placenou surfařku po netu, nebo také překladatelku na ŽL, účetní, reklamní grafičku, umění.
Jenže to jsou všechno práce o nervy a navíc kontakt s lidmi není, pak se paradoxně zvyšuje hladina stresu a snižuje hladina odolnosti.
Nebo taky montování tužek....to je nejlepší...

Kamculenka: na kompletaci tužek či nadepisování obálek najdeš hromadu inzerátů v novinách...

Nikkol
Ahojky,
z vlastní zkušenosti:firma která po tobě chce peníze dopředu za to abys pro ně mohla pracovat jsou prostě podvodníci.
Já jsem asi před 5ti lety naletěla jedné kosmetické firmě. Nabízeli mi výborný výdělek za propagaci jejich kosmetiky v jejich centrech,ale musela jsem si koupit startovací balíček v hodnotě 2.990,-,bylo mi to vysvětleno tak,že abych mohla klientkám zkoušet přípravky,musím mít svoje. Nakonec jsem zjistila,že zákaznice které byly objednané na konzultaci si myslely,že jdou na kosmetické ošetření zdarma-což stálo i na těch kuponkách co někde dostaly. Takže dost koukaly,když jsem jim tam začla povídat o krémech a zkoušela jsem je pouze na hřbet ruky. Navíc jsem se je musela snažit prodat a levné teda rozhodně nebyly. Takže když jsem tam pak pani po 30 minutách povídání řekla,jestli by si je chtěla koupit za "úžasnou" cenu 7000kč,tak na mě koukaly jak na vraha. Některé zákaznice ihned odešly když zjistily že je to jen propagační akce a né kosmetické ošetření.
Jinak ta firma se jmenovala Jafra a pořád mají inzeráty,tak bacha. Slibují výdělky 40tis měsíčně,jenže to byste museli těch krému prodat tuny!!Takže krémy mi zbyly a mazala jsem si s nima paty u nohou,protože mi nedělaly vůbec dobře

slunce 1969
Jo, ale to je zase, jak můžu vědět že když ty tužky zkompletuju a někam odešlu, že dostanu taky zaplaceno???

Alicebellini
mazala jsem si s nima paty u nohou,protože mi nedělaly vůbec dobře
To je většina takových no... krémy za *** a myslí si e výdělky budou hafo... do takové práce bych nešla je to jk oriflame a avon a herbalife a Monika Žídková a nevím co všechno

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

slunce 1969
Kamculenka: na kompletaci tužek či nadepisování obálek najdeš hromadu inzerátů v novinách...
kamculenka
Jo, ale to je zase, jak můžu vědět že když ty tužky zkompletuju a někam odešlu, že dostanu taky zaplaceno???
Taky by mě zajímalo, jestli jsou tyto firmy spolehlivé. Bojím se napsat kamkoli, protože předpokládám, že jsou to prostě podvodníci všichni
Ale pokud by měl někdo nějaký dobrý tip, tak bych ráda něco takového zkusila.

zálaží také jaké finance od takové práce očekáváš, já o jedné firmě vím, který by potřebovala pracovníka, jedná se o práci z domova (vyřizování emailů, tvorba nabídek, telefonický kontakt..)

Kamculenka, Marie: vzpomněla jsem si, jednou jsme na takovýto inzerát odepisovaly, chtěli po nás, abychom si zaplatili ten materiál a potom že dostaneme peníze za výsledný produkt, až jim ho pošleme...
Nechtějí ztratit materiál anebo to můžou být podvodníci?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené