arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, myslíte, že se dá po 4 měsíčním zaučení pracovat jako samostatná mzdová účetní pro 150 zaměstnanců, když nemám žádné základy ze mzdového účetnictví?
Dostala jsem nabídku této práce jako personalista, ale ten v této firmě musí dělat i mzdy...

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

24

Reaguji na Rendik: Určitě, ten software v podstatě udělá vše za Tebe. Nic na tom není. 4 měsíce je naprosto dostatečná doba pro mzdovou účetní.

arrow
profile_image
Edisopu
od 8. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud si zajdeš na nějaké dobré školení pro začinající mzdové účetní a někdo s tebou bude ty 4 měsíce účtovat tak to pravděpodobně zvádneš. Śpeky jako výpočet srážek ze mzdy, odstupného...vychytáš sama s pomocí literatury nebo se poradíš. Mzdové účetnictví není až zas moc složité (když nepočítám každoroční noviny), ale má jednu velkou nevýhodu, když se sekneš tak jde o peníze a na ty je každý háklivý. No a státní orgány chyby taky moc rádi nemají Program počítá dobře jen se do něj musí zadat správná data.

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rendik:
Ahoj, dělám klientské účetnictví, teď jsem k tomu přidala i mzdy a osobně bych neřekla, že software udělá vše za mě. Sice mi usnadní práci, ale třeba jak přihlásit zaměstnance z ciziny k pojistnému nebo jak řešit vícenásobné exekuce, papíry k slevám na dani, či souběhy zaměstnání mi fakt program sám neřekne. Je fajn data nabouchat do pc a nechat program, aby mi je zařadil a případně přepočítal, ale já je musím správně zadat, nastavit a taky si je musím umět zkontrolovat, obzvlášť u těch mezd. Tady se chyby neodpouští - lidem jde o peníze a chyby se taky opravují v tomhle případě poněkud komplikovaněji. Každopádně 4 měsíce jsou dost dlouhá doba na zaučení a není to nic, co by se nedalo zvládnout, jen je potřeba být opatrná a své zaměstnance si hlídat. Místo bych na tvém místě určitě vzala a držím palce!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené