arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

zdravím
nemáte nějaké osvědčené prášky, tobolky, které by naplnily prsa .. přidali na objemu? děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pettite94:
Ahojky, já kdysi vyzkoušela snad všechno dostupné, a nikdy mi nic nezabralo. Je to jen o tom, jak vydělat peníze na ženských, které si třeba nemohou dovolit zaplatit plastiku. Já nakonec šla na zvětšení implantáty a jsem maximálně spokojená. Před tím jsem neměla skoro nic.

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle mě nic takovýho jako prášky na zvětšení prsou neexistuje a je to jen placebo nebo předražená reklama. Místo prášků bych si dala peníze stranou na plastiku a začala bych šetřit. Možná by pomohly nějaký cviky na posílení prsou, ale na růst? To stejně asi taky nebude fungovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Za 15 let jsem zkusila VŠE a nakonec po 30 šla na zvětšeni

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

takové prášky plní akorát peněženky těch, kteří to prodávají hlupákům, kteří na to naletí

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kikulina: takové prášky plní akorát peněženky těch, kteří to prodávají hlupákům, kteří na to naletí

Souhlas. Docela nechápu, jak se na to vůbec může někdo zeptat.

arrow
profile_image
toffe
od 3. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som skúsila decolen, super prsia(tak sa u Nás volajú jedny tablety ktoré propagovala jedna nemenovaná moderátorka) a stimulen. Takto ak čakáš zväčšenie poprsia o neviem koľko to ti nezväčšia asi žiadne(aspoň som o takých ešte nepočula). Tie super prsia to som ani nemusela jesť to nemalo účinok na nič. Ono ten decolen z toho sa mi prsia"naliali"ako pred menštruáciou takže vyzerali také plnšie ale reálne sa nezväčšili po vysadení samozrejme ten"efekt"veľmi rýchlo zmizol. To isté stimulen pri úžívaní sa mi zas prsia"naliali"ako pred menzesom. Najväčšia výhoda toho Stimulenu bola že stál cca 4 eurá. Decolen ešte na slovenské koruny 700 korún a ten"super"výrobok Super prsia tuším 25 euro. Mala som aj sérum od Eveline na zväčšenie poprsia a hádaj čo? Nezväčšili sa. Teraz mám nib & fab bust fix. Pochybujem že sa z neho niečo zväčší ale ja"múdra"som ho proste musela mať Najhoršie na ňom je to že smrdí ako Bioparox. A ja som na ten smrad doslova alergická. To sérum od Eveline aspoň ta odporne nepáchlo a nemalo tak premrštenú cenu... Furt si hovorím že také veci už nekúpim ani krém proti celulitíde ani krém na strie ani nič podobné a minule som kúpila krém na spevnenie paží...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené