arrow
profile_image
Maariiaanaa
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ka_milla: Je sice pěkné do sebe nervat tabletky a využívat přírodní léčbu. S tím naprosto souhlasím, ale mi třeba přírodní lečba nezabírá, HA brát nesmím a bez tabletek se bolesti vystupňují do stavu, kdy zvracím, omdlívám, mívám zimnice a podobně... A doktorka mi řekla, že bohužel nic jiného než tabletky mi asi nezabere... Takže já se sice snažím jíst a žít zdravě, ale někdy se musí šáhnout i po něčem, co není stoprocentně zdravé. Doktorka mi poradila začít brát tabletky už den, dva předem - a zatím mi to zabírá... Tělo se připraví a zatím si to chválím, byť množství prášků se mi nelíbí...

arrow
profile_image
dinuska82
od 7. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja měla bolestivou menstruaci zvracení prujem a omdlívání nemohla jsem chodit pomale ani do prace doktorka mi musela pichnout injkeci proti bolesti která taky nezabirala.Ze začátku jsem skoušela nalgezin který mi pomahal s kombinací algifen kapek ale po jisté době mi nezabral..četla jsem v blesku zdraví jaká barva prášku na co vubec je nalgezin je modrej pišou že je uvolnujíci tak to bylo ale od bolesti to nepomohlo.Nyní jsem přešela na ibalgin který mi pomohl proti bolesti ten má barvu ružovou a jak psaly v blesku je to super lek na bolest a to taky je.

arrow
profile_image
mamaZuza
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

no, já to taky měla takový bolestivý předtím, ale po porodu se to zlepšilo. JInak jsem taky chodila na pohotovost aby mi něco pichli, protože jsem to nemohla vydržet a teď mi zabírá Nurofen.

arrow
profile_image
Romannka
od 10. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mam tak velké bolesti při menstruaci, že jsem několikrát skončila v nemocnici. Ibalgin mi nepomáhá, tak beru aulin a je klid. Sice jsem po něm taková polo spící ale nic mě alespoň nebolí. Jediné co bych chtěla k tomu říct je to, že tyto velké bolesti nejsou normální, často to bývá příznak hormonální poruchy zvané endometrióza. Ta zpusobuje srůsty a pak bývá často velký problém otěhotnět. Takže ženský nepodceňujte ty bolesti, abyste pak nebyly překvapené až se budete pokoušet o mimčo. Já jsem s tim lítala 7 let po doktorech, a všude mě odbyli s tím že ty bolesti má každá druhá.... takže jsem změnila několikrát gynkologa až konečně se ted o mě někdo zajímá a nebere to na lehkou váhu jako ti ostatní doktoři, který na mě koukali jako na blázna, co tam vůbec obtěžuju s takovou prkotinou

arrow
profile_image
Janisek1989
od 28. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mně na menstruační bolesti zabírá Aulin + NO-SPA, ta je sice na předpis, ale nikdy jsem neměla problém s předepsáním u jakéhokoliv doktora. Mně ji 2x doktor na pohotovosti píchal v injekci a obvoďák mi řekl, že je i v tabletkách a teď na ni nedám dopustit. Brufen a algifen už nezabírá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené