arrow
Neprodává v Bazaru

pajula
Mě znát nebyla!
a měla jsem to jako ty.. taky jsem šla druhý den na předoperační..

čumáček jj tak moc díky trochu mě to uklidnilo

arrow
profile_image
One
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pajula
No jo, zákon schválnosti ten funguje dokonale! Ale jak to tady čtu, tak nejsi žádná výjimka, to už jsou asi taky trochu nervíky a pak na člověka jen někdo kýchne a je to tady. Ale neboj,pokud máš ATB tak jsi za 3dny fit, tvoje doktorka je fakt skvělá, moc takových není, fakt se divím a paradoxně většinou ženské tenhle typ operace odsuzují.Myslím to tak, že by to ženské měly pochopit spíš než chlapi, všechny se přece chceme líbit.Tvoje doktorka je světlá výjimkaDržím palečky, bude to dobrý, uvidíš

One No jo-jsem ale ráda že to na mě přišlo aspoň v den toho předoperačního, že mohla ještě doktorka zakročit a snad se to stihne-ještě mi nasadila Preventan ať ho raději beru celý ty dva týdny než bude operace. Tak snad to všechno dopadne dobře. jen jsem teď jako praštěná a bojím se úplně všeho, že mi ty krevní testy prostě nedopadnou dobře.

Chtěla jsem se vás zeptat jestli náhodou někdo nevíte jestli můžou třeba sedimentaci zvýšit dásně.. Mám paradentózu, takže zánět v dásních každou chvíli-mamina mě teda uklidňovala, že to je něco úplně jiného, ale já se stejně raději zaptám ještě tady.

arrow
profile_image
One
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pajula
Poud Ti ten zánět dásní zvedne teplotu tak nad 38, tak se to může ukázat i na sedimentaci, ale jen úplně minimálně,myslím, že z toho nemusíš mít obavy, pokud by se to opravdu stalo, tak to tahle vysvětlíš operatérovi, že je to od dásní a to by nemělo vadit.Ale myslím, že zánět dásní běžně sedimku nezvedá, to už by musel být zánět jak hrom, třeba i léčený ATB.

One Fajn-díky uklidnila jsi mě. Teplotu mi to opravdu nezvedá A tak velký zánět to není, prostě jen běžná paradentóza. Díky moc

arrow
profile_image
kukulin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,nevíte náhodou jak dloho se čeká na výsledky krve a moči?Na předoperační vyšetření jsem objednaná u internistky na 3 dubna,to je pátek a opku mám 8. ve středu,tak se bojím,že se to nestihne.

kukulin
Ahojky,já jsem byla na odběry v pátek a výsledky budou zítra dopoledne.V sobotu se mi vyhodil opar.Termín operace mám 30.3.Se z toho asi fakt zblázním.

arrow
profile_image
kukulin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ebi: V sobotu se mi vyhodil opar.Termín operace mám 30.3.Se z toho asi fakt zblázním.

S tím oparem,to je pech,ale radili tady horkou lžičku přikládat na puchýřek,rychle to pak zaschne,mě se opary taky dělají,hlavně teda z nervů,tak jsem začala před měsícem brát riboflavin jako prevenci,tak snad to pomůže.Taky je dobré na hojení šťáva z Aloe.
Volala jsem radši té doktorce a výsledky přeoperačního bych měla mít hned v pondělí.Ty jo už ať se probouzím s novejma prsenkama,nebo se z toho......

Tak zítra jdu konečně na to odložené předoperační vyšetření! Asi už si to vnucuju jak mám strach, ale mám pocit, že na mě zase něco leze-ale přitom jsem měla antibiotika, takže je to blbost, ještě ke všemu jít teď týden preventan-to budou ty nervičky Tak budu doufat, že to dopadne dobře a do toho týdne ještě neomarodím!

arrow
profile_image
holka
od 17. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ebi: V sobotu se mi vyhodil opar.

Tak na to pozor, s tím by tě nemuseli vzít. Mě na to před opkou upozorňovali.

holka
No já doufám,že mi do pondělka zmizí.Naštěstí není moc velký....tak snad.

arrow
profile_image
Gabriela23
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byl někdo na silesii v ostravě na krev a sono +ekg? kolik jste platily díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji pajula: Tak jsem dnes ráno vstala s tím, že jdu k doktorce na předoperační vyšetření, no jo, ale cítila jsem divný tlak v krku-raději jsem to tam řekla a co myslíte-mám angínu (sice hodně v začátku, ale je tam!). Moje paní doktorka je výborná hned mě uklidnila ať se nebojím, že mě vykurýruje a testy udělá potom a že ať se nebojím, že to do operace stihnem! Tak doufám, že má pravdu! Mám antibiotika a priznic ách jo! Celou dobu se držím a najednou angína! Doufám že z té operace nesejde!

Ty jsi dopadla ještě dopře. Já jsem už jela přímo na operaci a odběry mi dělali na klinice ráno v den operace a tam zjistili, že mám počínající virozu. Tak z operace sešlo, poslali mě domů. Byla jsem z toho špatná, operace plánovaná 7 měsíců. Celou dobu jsem nebyla nemocná i když kolem mě běhali nemocní, tak jsem se držela, ale možná zapracovali i nervy a moje tělo to těsně před vzdalo. Šla jsem k obvodnímu a taky dal mi ATB. Mám náhradní termín květen.

Dámy-já už mám zase problém ách jo!! Dneska jsem si přinesla ty papíry předoperačního co mám dát v nemocnici-no a koukala jsem na to jak na zjevení (ještě že mě napadlo, se na to podívat) pani doktorka mi zapoměla dát moje papíry z mammologie a ten papír (dotazník, předop.) so jsem dostala v Sanusu-tak tam zítra musím běžet znova-to by nevadilo, ale já se teď bojím aby se náhodou ještě na něco nezapomnělo. Co všechno mám prosím vás mít (je mi 20 takže je toho míň) dostala jsem předoperační (zrak, sluch, dýchání apod), krevní obraz a EKG

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené