arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já dnes absolvovala předoper. - krev bude v úterý, EKG bylo v pořádku. Obvoďačka nebyla moc příjemná, vyptávala se, na co přesně jdu a kam a tvářila se, jako bych se chystala jít přepadnout babičky do parku. Na EKG to bylo v pohodě, sestra příjemná, tak sláva. No a platila jsem za obě vyšetření 400, což je ve srovnání s 2100 na klinice super. Tak už jen doufám, že krev bude taky ok.

arrow
profile_image
Myšanda
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
předoperační vyšetření jsem podstoupila v den operace na klinice. Zahrnovalo krevní obraz, vyšetření moči, mineralogram, glykémie, ALT, AST, INR (Quick), APTT a EKG. Sice to levné nebylo, ale nemusela jsem si to všude možně vyběhávat.
Pa

arrow
profile_image
mila11
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já jsem byla včera na předoperačním přímo na klinice ( týden před op ) a platit jsem nic nemusela. Není div, za ty prachy. Proběhlo to celkem rychle, jen nabrání krve,moč jsem si přinesla, EKG ( to trvá tak minutku ) a pak rozhovor s lékařem o rodinných anamnézách, alergiích a jiných prodělaných nemocech a operacích. Vše trvalo tak 30 minut a jela jsem zas domů ( mám to 100 km )

Ahoj kočky, byla jsem u obvodačky a jak jsem se bála co bude mít za řeči, že o jakou opku jde atak. páč jsem přechodila angínu a chtěla jsem antibiotika a abych to stihla do opky vykurírovat, a mile mě překvapila.Řekla mi že se ale nalítám, že by bylo dobrý kdyby si nějaká ta vyšetření udělali na klinice a k internistovi mě pošle. Za týden to dořešíme páč mám ty antibiotika a musím na krev. Opku mám v květnu ale utíká to. Tak jsem ráda, že je to u ní v poho a chápala mě.

to já čím dál víc vidím jaký jsem měla štěstí na doktorku-je to úplně bezvadná ženská, všechny vyšetření mi zařídila a nikde jsem neplatila ani korunu. Týden než jsem měla jít na operaci mě zkolila angína, tak mi hned nasadila antibiotika a uklidňovala mě ať se nebojím, že to určitě stihneme....no a teď když už mám po op, tak se ptala mojí maminy v obchodě (mamina pracuje v drůbeži a pani doktorka tam chodí nakupovat) jak mi je a ať mě pozdravuje apod Taky mi říkala, že mě chápe, že v mým věku měla taky komplexy. Člověku se ohromě uleví, když ho za to někdo neodsuzuje. Lidi jsou strašně zlý a dokážou člověku vážně všechno znepříjemnit. My jsme třeba na oko vymysleli, že jsem byla s cistou. No jo, jsme na vesnici tam se všechno hrozně rychle rozkřikne. Mamina to jen tak nahodila v obchodě (s tou cistou) a za chvíli už to věděla celá vesnice. Ale stejně mě to nijak neuchránilo, teď se prozměnu o mě vykládá, že jsem byla na potratu.......no neni to vážně ubohý?

arrow
profile_image
Myšanda
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pajula
Ahojky, ubohé to je, ale co naděláš. Ať si každý myslí co chce. Důležité je, že ty jsi spokojená. Neboj se, prsa vypadají přirozeně Gratuluji
Měla jsi štěstí ohledně všech vyšetřeních. Možná kdybych zašla za svým obvoďákem nemusela bych platit nic. Bylo mi to blbé, styděla jsem se a hlavně jsem nechtěla, aby to vůbec věděl. Určitě by mi to rozmlouval.
Pa

arrow
profile_image
Kája31
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,jestli cca 14 ní před opkou nevadí,že si občas dám paralen?V pondělí jdu na odběry,moč,...atd. a mám pocit,že na mě něco leze,tak jsem si dneska dala paralen,myslíte,že to může ovlivnit výsledky?Doufám,že nebudu muset posouvat opku,čekám na ní od ledna..

arrow
profile_image
Amelie311
od 28. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já jdu na opku 23.5., na modelaci a na vyšetření jdu přímo k nim, den předem. Budu platit 400 Kč, to není tak hrozné.TAky jsem nechtěla k obvoďačce, aby neměla blbý řeči. Když jsem si u ní byla loni pro razítko na řidičák na motorku, vyslechla jsem si že jsem dárce orgánů atd.. Jen na sono musím jinam.

Myšandajj to je pravda....já jsem se taky styděla, ale tak u ženské je to trošku něco jinýho a tahle byla vždycky moc fajn. Ale když jsem byla na mammologii, tam byl chlap a měl takový ty řeči, jako že ať neblbnu, že jsem krásná holka a že to je hroznej zásah do organismu a ať jsem ráda, že krása ženské je ve štíhlosti atd atd

Kája31 ne ne paralen nevadí-vadí léky kde je acetylsalicilikum

arrow
Neprodává v Bazaru

Ale když jsem byla na mammologii, tam byl chlap a měl takový ty řeči, jako že ať neblbnu, že jsem krásná holka a že to je hroznej zásah do organismu a ať jsem ráda, že krása ženské je ve štíhlosti atd atd

Mě fascinuje, jak mají některý lidi potřebu do toho kecat. Pak mě napadá jen říct - já nepřišla proto, abych slyšela váš názor na plastiku, jen potřebuju od vás vyšetřit... Probůh, vždyť je to opravdu jen věc toho člověka, který se pro to rozhodne, a ti, kdo tvrdí, že je to zbytečný zásah do těla, jsou buď chlapi nebo ženský s hezkejma prsama.

Cituji Wewík: ti, kdo tvrdí, že je to zbytečný zásah do těla, jsou buď chlapi nebo ženský s hezkejma prsama

přesně tak-zrovna příklad mojí doktorky, prsa má malá a celou dobu mě vyloženě podporuje, dává mi najevo, že mi to přeje a snažila se mi pomoct Naopak moje kamarádka která má svoje trojky a moc hezký se mi vysmála

arrow
Neprodává v Bazaru

Pajula

Jo jo, to je přesný, sestra na EKG mě naprosto chápala, protože sama je chtěla nechat zmenšit, kdežto kamarádky, který mají hezký normální prsa, to nechápou vůbec.

arrow
profile_image
suchar
od 3. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,jdu na zvětšení 27.4 a byla jsem na sonu a taky jsem si vyslechla přednášku o případných problémech atd.,utla jsem toho doktora hned na začátku!!
Já se kvůli operaci pohádala s mojí sestřenkou,začla tím že jsou ty prsa nepřirozená a že to nepotřebuji ,ale loni když jsem jí ukázala mé prsa po ukončení kojení,tak říkala že to mi teda nezávidí.Takže jsem jí řekla že ještě asi nikdy neviděla prsa po zvětšení a že jsem zvědavá jak bude mluvit až bude mít s těch svých pevných dvojek to co já!
Já to už s nikým neřeším,jen s manželem a s VÁMI !

arrow
profile_image
ivetus
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, ja som úplne na nervy, čo Vam poviem. Som bola u obvoďáčky a dala som jej papier od mojho plast. doktora nech mi urobí všetky vyšetrenia. Včera som sa do toho pozrela tak som 5 dni pred operaciou zistila, ze potrebujem bud sono,alebo mamo..v stredu idem na interne ale pochybujem ze tam mi to urobia. V piatok ma uz maju rezat. Teraz zhanam po znamich dake sono!! No pekne a to nehovorim o tom,ze termin nebudem posuvat ani za miliooooom, cakam na to ako na spasenie!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené