arrow
profile_image
ENE32
od 17. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jana81:
No tak to je prostě vtipný, jak to je v každý zemi jinak.
Já osobně taky po zkušenostech s lékaři v Anglii myslím, že tady je ta péče lepší. Na druhou stranu mi přijde, že tady se všechno víc řeší a někdy až moc. Viz zkušenosti s těhotenstvím a porodem tady a tam. Někdy je možná lepší dát tomu volný průběh. ALE - kde je ta hranice, kdy pokud nejde předkožka přetáhnout, musí se to řešit, to vážně netuším.
Teď právě sleduju vývoj u téměř dvouletého syna, a vážně mu to postupně samo povoluje. Takže tam to snad půjde časem samo. Ale rozhodně to neberu násilím.

Jednoduše mu řekni, že je to trřeba udělat. Stejně jako spolkout prášek. Nevysvětluj.

Tak u nás jeden syn podstoupil pouze rozšíření předkožky sondou a jeden syn, kterému předkožka stahovat asi do 3 let šla, pak už ne, tak s tím půjdu rovnou na obřízku, ale chci počkat ještě pár let, tak do 10, aby nemusel do narkozy, protože dle mých zkušeností s vlastními dětmi, ty narkózy jsou na těch zákrocích pro ně to nejnepříjemnější.

arrow
profile_image
macik993
od 29. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tiakia: ano přesně napsané....mám syny tři a od miminkovského věku jsme prostě kůžičku na penisu přetahovali.......doktorka mi to tak u prvního syna řekla a tak jsem to prostě dělala......o hygině ani nemluvě......mám doslova šok,když čtu že je tvému synovi 11 let a nikdy jste to nedělali .......jen prostřednímu synovi to nešlo úplně,tak byl jak píšou holky jen u dětské doktorky,ta namazala znecitlivující mastí a objela žalud jakoby takovým drátem a bylo.....týden jsme mazali framykoinem a dělali koupele v řapíku přeju hodně štěstí a dej pak vědět

arrow
profile_image
ylang
od 7. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsme s tím válčli, až do 4 let.
Ale dětská doktorka nám doporučila a hodně nám na to pomáhaly sedací koupele v odvaru z květu slézu. Ty květy obsahují hodně slizu, takže se to líp odlepuje, navíc to hodně zvláčňuje a rozvolňuje kůži.
Jinak si myslím, že s případným radikálnějším řešením není dobrý dlouho váhat ... menší děti na všechno líp zapomenou, u dospělejších to může mít i různý dopady do jejich intimního života ...

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Dámy, tak hlásím, že můj synek si před pár týdny začal předkožku přetahovat sám, tak nějak sám od sebe, tatík ho k tomu teda trochu navedl, ale rozhodně jsme to nijak nehrotili, nechávali jsme to spíš jen na něm. Během pár dnů se mu to začalo trochu víc uvolňovat a najednou to jde komplet, úplně v pohodě. Tak jsem moc ráda, že to takhle dopadlo a dala jsem na svoje vlastní pocity a nemazala mu to těmi kortikoidy, jak mi bylo doporučováno. A stojím si tedy za svým názorem, že u takhle malých kluků fakt není třeba to násilnit a hrotit u doktorů, pokud s tím jinak nemá žádné problémy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené