Ahojky,

zajímalo by mě, pokud má člověk šanci dostat se bez přijímacích zkoušek na VŠ, kdy tak přibližně chodí rozhodnutí? Až po termínu přijímacích zkoušek (což by bylo až v červnu)? Nebo někdy dřív?

Hlásím se na VŠ, kde by mě mohli vzít bez PZ díky průměru, ale nikde jsem nečetla, že je úplně 100% , že mě tam na základě toho vezmou...

Snad máte někdo s něčím podobným zkušenosti.

Děkuji

J.

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Třeba mě když se povede maturita do průměru 2,5, tak prostě v den zkoušek to nahlásím na studijním, oni si mě odškrtnou a jsem přijatá..)

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji jennynka001: zajímalo by mě, pokud má člověk šanci dostat se bez přijímacích zkoušek na VŠ, kdy tak přibližně chodí rozhodnutí?

Mě přišlo rozhodnutí o přijetí bez zkoušek v termínu, kdy normálně chodí pozvánka k přijímacím zkouškám - myslím, že to bylo někdy v dubnu.........Podmínkou pro přijetí byly dobré známky, maturita se nezohledňovala (jen jsem musela pak dodat kopii maturitního vysvědčení - normálně se nosí na přijímačky.....)

Cituji bakalářka: Mě přišlo rozhodnutí o přijetí bez zkoušek v termínu, kdy normálně chodí pozvánka k přijímacím zkouškám - myslím, že to bylo někdy v dubnu.........Podmínkou pro přijetí byly dobré známky, maturita se nezohledňovala (jen jsem musela pak dodat kopii maturitního vysvědčení - normálně se nosí na přijímačky.....)

Jojo, tak to by bylo super, kdyby to přišlo někdy už v dubnu...já to mám právě také na dobré známky a pak se jen dodá ta kopie a mám právě strach, aby mi pak třeba nepřišla pozvánka k přijímacím zkouškám, se kterými jsem jakoby nepočítala..

Reaguji na Terr:
Jojo, jenže to je na základě maturity, já to mám na základě prospěchu ze SŠ

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji jennynka001: .já to mám právě také na dobré známky a pak se jen dodá ta kopie a mám právě strach, aby mi pak třeba nepřišla pozvánka k přijímacím zkouškám, se kterými jsem jakoby nepočítala..

No, buď Ti přijde onámení o přijetí nebo pozvánka k přijímacím zkouškám. radši bych počítala s horší variantou, lepší je být mile překvapená Budu držet palce

Cituji bakalářka: Budu držet palce

Děkuji

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na jennynka001:
Myslíš PřF MU? cca posledný týždeň v marci by malo byť rozhodnutie v e-prihláške (vlani to bolo 18.3.), a potom ti príde domov aj list z fakulty.

Cituji lulamae: Myslíš PřF MU?

Nene, hlásím se na TUL do LBC, ale jinak díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené