arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zakládám toto téma hlavně pro čekatelky, které jsou stále nerozhodné ohledně velikosti. Hodně z nás, co mají po operaci si myslí, že mají prsa menší, než chtěly, nebo jsou spokojené. Znám možná jednu, dvě z diskuze, které by i po opadnutí otoků chtěly prsa menší. proto bych byla ráda, aby jste tady všechny popsaly své dojmy. Čekatelky, berte raději víc, než míň, než aby jste nebyly spokojené s výsledkem. Je to hlavně o komunikaci s operatérem.

můj první dojem po operaci a sundání obvazů byl, že je mám malý. Po opadnutí otoků byly ještě menší a po 3 měsících, kdy se prsa zhojila a usadila mi příjdou velikostně super

arrow
Neprodává v Bazaru

po sundání obvazů jsem byla v šoku jakou mám obrovskou velikost,že jsem si říkla,že jsem měla chtít menší.Ale doktor mě upozornil,že jsou prsa hodně oteklá a asi o číslo a půl budou menší po opadnutí otoků.Když opadly otoky byla jsem štastná,že jsem si nenechala udělat menší.

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já stejně,jako markétka,když jsem poprve uviděla ty svoje mega kozy,tak jsem myslela,že mě klepne a na víc se mě ani nelíbily,trčely jak dvě pyramidy,Teď jsem 14 dní po a buď si už zvykám na tu velikost nebo už (možná)začínají spleskávat,no ale jestli mě ve třech měsících,jak píše sulfatko zase vyrostou........tak to vám napíšu(pokud mě neklepne)

arrow
Neprodává v Bazaru

jestli mě ve třech měsících,jak píše sulfatko zase vyrostou

Můžu se zeptat, kdy se vlastně dá říct, že už se velikost a tvar prsou po operaci nezmění? Jak dlouho trvalo, než měly prsa konečnou podobu...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

majenka
Někdy to trvá několik měsíců, ale řekla bych, že tak po třech, kdy už otoky jsou hodně opadlé se dá začít prsa pozorovat. Mě třeba po třech měsících povolily moje prsa, trochu klesly a najednou vypadají úplně jinak. ten nejhorší otok mizí tak do měsíce,i míň.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

DancaZaj
Krásně se ti vylouply a zakulatily.

DancaZaj
taky se ti pěkně zvětšily

arrow
profile_image
Pegča
od 5. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já se chystám na zvětšení v květnu a taky se obávám, aby nebyly moc velký. Mám mít 280-300ml pod sval, teď vypadají podobně jako má Linda 4 (ale jsou povolenější od kojení). Je pravda,že všechny píšou, že je lepší víc než míň, ale stejně si to neumím představit a bojím se, že omdlím hrůzou až je pak uvidím.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, holky prosím za jak dlouho vám změkly. Já jsem měsíc po a pořád je mám nahoře tvrdý jak kámen. Dole jsou měkký, ale to jsou asi zbytky těch mých. Už se nemůžu dočkat,až ta boule nahoře změkne a slije se dolů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pegča
já myslím,že se není čeho bát. Většina dr. nejsou takový blázni, aby ti tam nacpali něco obr. Hodně jim záleží na přirozenosti, mám pocit, že za obr kozy musí každá spíš bojovat, než aby jí to tam nacpal dr. dobrovolně. Určitě ti neudělá něco, co by k tvojí postavě nešlo, pokud si to nebudeš vyloženě přát. A navíc, prsa se budou zmenšovat pořád. Tak když už chceš tohle podstoupit, je pořád lepší odejít s většíma prsama,než abys pak nosila stejný podpsenky jako teď, akorát třeba bez vycpávek. To bys asi byla pěkně naštvaná ne? já teda jo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pegča
jojo, počkej, ty máš teď prsa jako Linda 4? a jak je chceš mít velký?

arrow
profile_image
Pegča
od 5. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Misina 1
podle obrázku mi připadají podobný jako má Linda 4, mám vel.1-2 vycucaný po dětech, jsem dost hubená. Chtěla bych plný dvojky, asi tak jak vypadali při kojení. Prostě tak, aby byly tak jako teď s pořádnou push-upkou a vycpávkama, nechci poskočit o dvě čísla. Ale doktor říkal, že buď musím ještě na modelaci (což nechci) a pak by šly udělat menší nebo musí dát větší implantát, aby vyplnil to prázdno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, to že se zdají velká je normální. Já jsem po operaci taky nestačila zírat Teď mám 5 měsíců po operaci a mají přesně takovou velikost jako jsem si představovala a zhruba po 4 měsících mi už krásně změkly. Takže to chce hlavně trpělivost, i když se mi to teď povídá...

arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak co se velikosti týče, tak jsem to nechala na doktora - řekla jsem mu co bych cca chtěla a na něm jsem nechala ať rozhodne na sále co mi bude sedět lépe. Nakonec jsem se probudila s 285ml.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené