arrow
profile_image
Mína96
od 3. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se dostat na Masarykovu univerzitu obor Všeobecné lékařství. Na střední jsem byla nutriční asistentka, ale biologii, fyziku, a vlastně obecnou chemii jsme měli jen tak rok dva, nic moc si z toho nepamatuju. Teď jsem na vysoké škole, obor Porodní asistentka a chci to zkusit znovu. Poradíte mi někdo, jestli mi bude stačit z literatury: Odmaturuj z biologie, fyziky, chemie, a Biologie pro gymnázia, plus modelové otázky MUNI? Popř. jestli mám šanci ještě děkuji a budu moc vděčná za všechny odpovědi a rady.

arrow
profile_image
Teeny
od 19. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
ty edice Odmaturuj nejsou vhodné jako studijní materiál, ptotože jsou opravdu hodně stručné. Je to tak pro někoho, kdo ví o co jde a jen si to chce projet.
Co se týče fyziky, tak pokud nemáš středoškolské gymnaziální učebnice, tak určitě doporučuji tento přehled. Je to i oficiální literatatura pro ty testy, takže na všechny otázky bys měla výt schopná odpovědět na základě této knihy.

Pro biologii doporučuji tento přehled.

Jinak určitě doporučuji přípravu nepodcenit, je to vážně docela hodně. Já sama se tím zabývám, pořádám přípravné kurzy (www.nalekarskou.cz). Ted po novém roce budeme otevírat nový intenzivní kurz, kdyby jsi měla zájem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené