arrow
profile_image
kylie037
od 24. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den všem,
Mám začervenalou pleť s rosaceou - růžovkou. Je přecitlivělá a červená i když nepůsobí stres nebo vnější vlivy. Vlastně je červená od ráno do večera Musím nosit hodně krycí make-up a to v mých 16 letech není moc příjemné protože pak působím o dost starší. Proto Vás moc prosím, neznáte někdo nějaký dobrý, funkční přípravek do 500,- který by mi s problémem mohl pomoci? Nějaký krém který by začervenání 'léčil'? Od kožní mám napsaný Rozex ale zatím nevidím moc výsledky protože popravdě občas na namazání zapomenu a mažu se jím teprve měsíc. Přivítám i nějaké babské rady nebo jiné tipy na pleť s rosaceou děkuji moc za jakoukoli odezvu

Ahoj, mám kuperózu ( tzv. předchůdce rosacei). Mám od Alciny přímo na to krém a nezabírá. Probírala jsem to s kožním a ten mi řekl, že žádné krémy, masky a pod. na tyto problémy nepomáhají. Když už je to rozjeté tak jedině laser. Studují kosmetičku, léčbou se nezbýváme, pouze diagnostikou. Důležité jsou prevence typu nepodporovat to, takže nejist kořeněné jídla, nepit alkohol, nekouřit, nepoužívat teplou vodu na obličej, neopalovat se, nechodit do sauny. Zakryje to jedině dekorativní kosmetika :-(.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já trpím mírným začervenáním pleti, a hodně mi pomáhá, když na obličej vůbec "nepoužívám" vodu, prostě minimálně používám věci, které se musí opláchnout (gely, peelingy, oleje atd.), odličuju se micelárkama. Plus jsem používala krém na začervenalou pleť od biodermy, který celkem pomáhal, ale musel se používat fakt pravidelně. Teď pár dní zkouším cc krém od mixy a ten se zatím zdá taky fajn.

Taky mám kuperózu, ale je to šílené, celé líce mám rudé pokud mi to vyvolá hněv atd Na to bohužel nepomůže nic, jedině přípravky zklidňující nebo jsem měla třezalkovou masku. Používám make upy od 13ti a starší rozhodně jsem nevypadala, záleží na make upu. V zimě jsem občas používala od dermacolu ten hutný cover, ale jen na postížená místa. Jinak nevyjdu bez make upu z bytu. Používám oleje od saloosu, na noc krémy výživné. Ted jsem objevila kréímy na žilky od Ziaja medic, tak jsem zvědavá.

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

nějaké typy na přípravky dávaly holky i v diskuzích tady:

Růžovka neboli rosacea - https://www.omlazeni.cz/ruzovka-neboli-rosacea-17-1 7726-0.html

Červené fleky na tváři

Cituji calipsso: Ted jsem objevila kréímy na žilky od Ziaja medic

Tak to pak dej, prosím, vědět. Pokud je to přímo Medical, zajímalo by mě to. Já zkoušela od Ziaji tu jejich kozí řadu, která má být i na přecitlivělou pokožku (mám občasný atopický ekzém) a bylo to peklo. 3 týdny jsem dávala dokupy obličej a když jsem jej chtěla dopotřebovat na nohy, tak se mi osypaly i nohy .

arrow
profile_image
mkmisa
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, četla jsem dobré recenze na kyselinu azelaovou, prý hodně potlačuje červenání, můžeš jí najít např. v krému Skinoren Je sice primárně určený na akné, ale na rosaceu by měl pomáhat také

arrow
profile_image
kylie037
od 24. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Kleon
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené