1. . .678910
arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sára2: Ani nevíš, jak si nadávám, že jsem si nenašla kadeřnici s Olaplexem. Nebo místo Olaplexu dělá ta kadeřnice, ke které teď budu chodit, nějaký "oplach", ze kterého udělá z černovlásky světlou hnědovlásku s naprosto nezničenými vlasy... Další důvod, proč bych si nejradši nafackovala. Ale teď už vím, že mi světlé vlasy stejně nesluší a zesvětlovat už nikdy!

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když tady s radí fakt nelehce, nebo jak to napsat. Jediné, co dá zničený vlas dohromady, je keratin. Z něho samotného je vlas, je to jednoduché. Jinak olejíčky, termoochrana, masky atd, jsou dobrá preventivní a doplňková péče. Balzámy jsou nezbytné a pokud možno, neodbarvovat - nikdy vícekrát délky a neničit každý den teplem.

Cituji WampCherry: A vždycky je lepší najít fakt kadeřnici, která člověku kdeco vysvětlí a ví, jak to funguje. Takové

Kéž bych jí také našla !!

Reaguji na WampCherry: No já už se raději nějaký rok kadeřnicím vyhýbám, bohužel má zkušenost byly vždy opravdu škaradě odbarvené vlasy, navíc jsem měla kolikrát lepší přehled nejen o různých novinkách ale i o výrobcích, které sama prodávala, na menším městě je celkem problém sehnat kadeřnici, která umí, má cit a ne, že vám umyje vlasy, pak vám přes vaše protesty, jestli by nebylo lepší to dát na nemyté vlasy prskne na to barvu, kterou pěkně protáhne i na již odbarvený vlas, za měsíc vám lítají ulámané konce...Závidím všem, co našli svého kadeřníka nebo kadeřníci, kteří pečují s láskou o jejich vlasy...

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, mohu-li poradit, hledejte trichology a tricholožky, ne kadeřnice. Je totiž jasné, že tricholog tomu bude rozumět víc, když je schopen vám diagnostikovat vlasovou pokožku. Podívejte se třeba na videa Petry Lovelyhair. Je jich tam několik. Díky nim jsem vlastně objevila vůbec ten pojem. Moje maminka měla strašné vlasy, byla skoro plešatá, spálené vlasy od předchozí kadeřnice... no hrůza. Ale našly jsme tricholožku přímo v našem městě (a že to není žádné velkoměsto) a během dvou týdnů měla vlasy lepší než kdy dřív. Nezabývá se jen tou trichologií, ale je to normální kadeřnice. Jde u ní ale vidět, že ji to baví. Má takové novinky a zázraky, že vám z toho padá čelist. A co je hlavní: nic nevnucuje a není to ani tak drahé. Většině kadeřnic jde opravdu o to, abyste vyšly z kadeřnictví spokojené a zase se tam vrátily... Ovšem čím dřív, tím líp, aby se mohly sypat penízky. Já teda preferuju někoho, kdo vám ukáže, jak se o své vlasy starat sama a návštěvy salonů omezit jen na nějaké nezbytné zásahy - třeba stříhání.

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A taky je důležité, jak hodnotí vaše vlasy. Jsou kadeřnice, které vidí, že je máte ve špatném stavu a dělají vše pro to, aby se zlepšil. Pak jsou ty druhé, které řeší špatný stav stříháním, stříháním a zase stříháním. Kdybych našla tuto kadeřnici dříve, tak jsem nemusela mít vlasy tak zničené odbarvováním (má i lepší a šetrnější metody než Olaplex!) a měla bych je až po zadek. Má před předchozí mi je dostala na délku nad prsa, ze které se pořád snažím vyhrabat. Ta předchozí mi vlasy stříhala jen trošku. Ale i tak jsem se za rok dostala na délku pod prsa, což není zrovna moc. Skoro mi nerostou a potřebuji někoho, kdo mi pomůže i s tím. A ne, že mi je pěkně vyfouká, to je mi k ničemu. Třeba tato mi řekla, ať piju ledvinový čaj co nejvíc detoxikuju. Víc mi dala takové rady, než: "Musíš si koupit tu a tu vodičku a ten a ten šampon... Ono tě to sice vyjde na 3000 Kč, ale pomůže to! Prý je to super." (Aneb to jsou ty, které nic nevyzkouší ani na sobě, ale ostatním to vnucují.)
Fakt hledejte takové, které mají k vašim vlasům respekt a chápou, že vlasy jsou korunou ženské krásy! Jedna bývalá kadeřnice mi řekla, že nechápe, proč pořád tak řeším vlasy... Opravdu... Dojdu ke KADEŘNICI a ona nechápe, proč řeším vlasy..

Cituji WampCherry: edna bývalá kadeřnice mi řekla, že nechápe, proč pořád tak řeším vlasy... Opravdu... Dojdu ke KADEŘNICI a ona nechápe, proč řeším vlasy..

asi člověk na svém místě

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Icy Rose: S tím keratinem souhlasím. Je to teď moderní, ale mám pocit, že tentokrát je to i odůvodněné.

arrow
profile_image
hanka-daffy
od 27. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na WampCherry: ironická cena pro kadeřnici roku
najít skvělou kadeřnici je taky dneska umění, hlavně nesnáším ty, kterým řeknete-konečky- a vzaly by na vás nejradši strojek -_- zabít..
k takový sem chodila když mi bylo cca 14 a stříhala mě na kluka-já to tehdy neřešila ikdyž sem jí říkala že to chci po ramena..no ale pak mi cizí lidi, jako prodavači nebo kolemjdoucí oslovovali ,,chlapečku" a to sem pak u mamky řila jak tygr že už k ní nikdy nepudu
btw-budu si teď z parfums objednávat mask na vlasy od kallos a zkuím i tu s keratinem
koukala sem že ta maska má 1000ml a stojí 70 kaček-no nezkus to
můžu ti pa dát vědět zda to mělo nějaký pozitivní účinek ale recenze sou na to výborné

arrow
profile_image
jitulka88
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pane bože neznamená že když je někdo kadeřnice tak ví všechno Já používala přirodní kosmetiku cca skoro rok, nejdřív mi vyhovovala ale potom prostě mi vysušovala pokožku hlavy a i vlasy takže jsem se vrátila k chemii používám Plantur 39 šampon,vlasovou lopuchovou vodu ,kondicioner od Baley a serum na konečky vlasů od Avonu( ten je nejvíc super) jinak nosím často vlasy v drdolu a jak se netřou o oblečení tak se mi mín lámají a tudíž jsou i delší a hezky rostou.Jen podotýkám že nemám barvené vlasy ale měla jsem je hodně zničené od žehličky kterou jsem používala bez ochrany na nejvyšší stupen teploty a upálila sem si hlupák konečky vlasů a měla je tim pádem zaseknuté 7 let v jedné délce takže ted rok a půl žehlim občas a na nejnižší stupen teploty a mám vlasy dlouhé pod prsa tím že se mi méně lámou konečky

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na hanka-daffy: Proto jsem se bála vždycky měnit kadeřnici - že mi prostě vezme víc, než je považováno za konečky. Proto jsem se taky bála jít k té mamčině (i když jsem viděla, jak moc jí pomohla). Měla jsem strach, že mě oškube.
Samozřejmě jsou ženy, kterým krátké sluší. Mají takový styl celkově. Ale já patřím k těm, které si nepřipadají jako ženy, pokud nemají dlouhatánské vlasy. Nevím, možná je to blbost, ale připadám si víc při síle a sebevědoměji, když mám ty vlasy dlouhé. A nejen vlasy, ale i nehty.
Určitě dej vědět! O takové masce jsem ještě neslyšela.

Reaguji na jitulka88: Důležité je, že se ti daly do pořádku a nevzdala jsi to s nimi! A jakou přírodní kosmetiku jsi používala?

arrow
profile_image
jitulka88
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používala jsem ty drogerkové levné od značek Alverde a Bione.Bione teda až tak špatná není dělala mi hezký objem a tu vlasovou vodu s obilnýma klíčkama a keratinem na délky vlasů občas používám ta je skvělá ale Alverde ačkoliv sem to tu před časem tak chválila mi potom začala dělat pěknou paseku :/

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jitulka88: To je taková přírodní nepřírodní kosmetika. :/ Alverde zkouším jen sem tam a efekt nulový, Bione taky o ničem... spíš mi pak padaly vlasy.

arrow
profile_image
jitulka88
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ted sem si vzpoměla že v letě jsem používala tak opěvovanou značku Milvu měla jsem od nich šampon s chininem a vlasovou vodu taky s chininem a padaly mi potom vlasy jako blázen už nikdy víc bych si jí nekoupila i když si jí plno ženských chválí tak za mne katastrofa a žádný růst jsem nezaznamenala

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj holky, já používám vlasovou kosmetiku všechnu Kerastase, na konečky ty jejich olejíčky - nejnovější ten černý je úplně super, ale ta cena je docela vysoká no :/ + teď jsem si objednala takový meduňkový přírodní balzám je to jen 15ml, není určený přímo na vlasy, ale teda dala jsem si ho do konců na noc a nádherně mi to konce vyživilo, obsahuje nějaké oleje .. já ho jdu pohledat a pošlu vám odkaz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené