• zobrazeno 760
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 4.9.2018   Naposled upraveno: 24.2.2019 

Přístroj na léčbu akné i s dárkem Face - Up

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
3450

Předmět již není v nabídce 

  Začínající neověřený prodejce
  cama  | 
  Zatím jen 1 hodnocení.

  Face-Up! dokáže účinně tlumit projevy akné. Kombinací tří silových polí výrazně urychluje metabolismus kožních buněk a pomáhá zlepšit vlastnosti kůže – nejen že tlumí výdej kožního mazu, ale také zrychluje hydrataci pokožky, zvyšuje pružnost a vyrovnává nerovnosti pleti.

  Účinnost přístroje v boji proti akné ověřila lékařská studie na 190 pacientech s výrazným výskytem akné. Léčba přístrojem pomohla utlumit problém 90 % pacientů.

  Face-Up! je určený především pro domácí použití. Stačí jej používat 10 minut denně. Použití přístroje je jednoduché a bezbolestné. Stačí přiložit aplikátor pulzujícím světlem na pokožku.

  Přístroj je výsledkem více než 10letého výzkumu českých vědců. Na jeho vývoji pracovali vědci Vysokého učení technického v Brně, Biofyzikálního ústavu AV a lékaři a technici z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni. Ti nejprve za pomoci stovek miniaturních cívek přišli na způsob, jak lze použít impulzní magnetické pole v blízkosti mozkovny, aniž by mělo vliv na lidské zdraví. Následně se do hledáčku jejich zájmu dostaly kožní buňky. Začali zkoumat, jak bude působit impulzní magnetické pole spolu s různými druhy impulzního nekoherentního světelného záření. Jako první na světě zkombinovali impulzní magnetické a impulzní světelné pole s teplem. Zjistili, že tato kombinace zásadně urychluje metabolismus kožních buněk a pomáhá zlepšovat vlastnosti kůže. Výsledkem jejich práce je přístroj Face-Up!

  Další informace na http://www.face-up.cz/.

  Přístroj je jako nový, párkrát použitý, v top stavu a s kompletním příslušenstvím - nabíječka, saténový sáček na cesty, český návod, krabice.

  Cena je včetně poštovného. K přístroji Vám jako dárek přidám zcela nové korejské hydratační sérum, dvě minisady (každá se vzorky tří produktů) od vynikající španělské dermokosmetiky Sesderma a gelovou masku na rozjasnění kruhů pod očima z výtažkem z fazolek mungo.

  Podobné nabídky

  Žádné podobné zboží nenalezeno