arrow
profile_image
zuzleee
od 24. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím
Dostala jsem nabídku na přivýdělek ve firmě či společnosti NFD.sk. Chci se zeptat, zda s tím máte někdo nějaké zkušenosti,nebo je to jen další podfuk,něco jako multilevel,pyramida apod.

arrow
profile_image
zuzleee
od 24. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lulamae:
Děkuji moc za info
Nechápu,že když člověk chce přivýdělek,proč by měl platit ještě nějaké poplatky apod. Takových nabídek na práci je poslední dobou x milionu a stejně do toho lidi jdou a potom si stěžují. To je nelogické..

V NFD jsem 2 roky. můj přítel 4 roky.
Pro začátek...multilevel je zcela běžný způsob výdělku peněz pro schopné lidi. Pokud by NFD byl podfuk, určitě by tu nebyl už 12 let. NFD je pod dozorem ČNB i SNB. Takže už z tohoto titulu to nemůže být podvod. Máme také platnou bankovní licenci pro celou EU. NFD také vlastní certifikaci nejlepších solventních firem na Slovensku, kterých je pouze 9.
Můj přítel je v současné době na pozici rentiéra, začínal od nuly jako každý další člověk. Měsíčně mu chodí renta 300 USD, a to pouze v případě, že neudělá vůbec nic. Kdyby každá firma posílala svému zaměstnanci peníze za to, co udělal v minulosti i přes to, že už v té firmě nepracuje, nijak se k ničemu nepřičiní, bylo by nám všem, myslím, mnohem lépe.
Nepřijde mi tedy zcela fér a normální, že člověk, který pracoval pro nějakou firmu 4 roky, stejně jako můj přítel pracoval 4 roky pro firmu NFD naplno, poté dostane výpověď, skončí na pracáku a o rentě si může nechat leda zdát.
Porovnejme si to, jaká je skutečnost: Jeden člověk pracuje pro NFD 4 roky. Druhý člověk pracuje pro zaměstnavatele také 4 roky. Po 4 letech oba skončí s prací. Člověk, který byl v zaměstnaneckém poměru je na dlažbě, bez peněz, ale zaměstnavatel na základě jeho práce 4 roky bohatl. A člověk, který dělal v NFD a skončí v NFD s prací, dostává doživotní měsíční rentu 300 USD, viz můj přítel. Tak co je teda lepší? Přijde mi zcela nelogické a nemorální, že člověk, který pracoval v zam. poměru nedostává vůbec nic i když onen zaměstnavatel díky němu zbohatl. Tak proč mu také nevyplácí nějakou rentu?
A poplatky? Členství v NFD je zcela zdarma, tak o jakých poplatcích je tu řeč? Pokud máš namysli refundační poplatky, tak to jsou přece peníze, které jdou tobě do tvé vlastní renty, na kterou máš po 10 letech nárok, a to doživotně. To je stejné, jako kdybys uzavřela penzijní připojištění a čekala, že ti tam budou peníze sypat oni sami .
A jinak tedy nechápu o jaké jiné poplatky tu jde..protože já o žádných nevím.

EDIT: A co se týče těch recenzí z odkazů sem vložených, tak by mě opravdu velice zajímalo, kolik z těch pisálků má s NFD přímou zkušenost, nebo kolik jich pobírá rentu? Když o tom tak hodně vědí
To jsou lidi, kteří žádné peníze nepobírají a nikdy ani nebudou, jen kecají o ničem.

arrow
profile_image
Dendy1
od 19. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak já se opírám pouze o fakta a vlastní zkušenost. V NFD jsem od roku 2013, cestuji zadarmo po světě (nemusím platit nikde za ubytování) a od roku 2015 má NFD licenci platební instituce od Slovenské Národní banky. Všichni, co tady píšou o letadlech nemají sebemenší tušení co mohou v NFD získat a protože je mi jedno, co si kdo dělá s penězi, tak jen uvedu, že pokud vás zajímají fakta, mohu vám je ukázat. Je otázka, proč byste je chtěli zjišťovat od někoho, kdo je členem družstva, když je tady spousta těch, kteří členové nejsou, zato vědí, že je to letadlo. Takže asi tak. Přeji všem úspěšné vykročení do důchodu jako chudáci, kterým dá stát almužnu. Dana

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené