Luca funlight Tak běž jinam. Rozhodně bych to nenechávala jenom tak.

arrow
profile_image
Leníí
od 13. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj Luco,já mám implantáty 10let,před půl rokem jsem měla úraz,přicvakly mně dveře v marketu,myslela jsem že omdlím bolestí a na ultraz.mi řekli totéž co tobě-prasklý implantát.Na pl.chir.mi doktorka řekla,že kdyby byl opravdu prasklý,nehla bych bolestí rukou a prs by byl viditelně zdeformovaný,že bych bolestí nevydržela,tak nevím,mám ho dál a tvar nemění,ale trochu pořad bolí.Kdyby jí šlo o kšeft,chytla by se toho a řekla by samozřejmě okamžitě vyndat

arrow
profile_image
Maja
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj kočky
já mám anatomické implantáty už 6.roken.Nedávno jsem si všimla,že když ležím mám pravé prso pokleslé jakoby do boku,do strany.Ve stoje nebo v sedu je to dobrý.Bála jsem se ruptury,ale na ultrazvuku mi lékařka řekla,že mám implantát zvrásněný a o prasknutí se nejedná.Občas mě i pravé prso více bolí.Doufám,že měla doktorka pravdu a ještě pár let mi implantáty vydrží.

Čauky,

tak já už jsem po operaci - výměně. Teď akorát ležím na nem. pokoji a rehabilituju. S klinikou jsme se nakonec jakž takž dohodli - implantát mi domluvili zdarma, operaci jsem platila já.

Každopádně Leníí, doporučuju Ti určitě ještě další konzultaci s doktorkou, protože na ultrazvuku se jen tak nepletou a zatím nikdo pořádně neví, co může silikon v těle způsobit...
To co mi vyndala doktorka z těla vypadalo prej jako pudink a komplet to bylo venku z obalu, takže Tě nechci děsit, ale asi by to chtělo něco dělat.
Zkus si nechat napsat zprávu z ultrazvuku a šup za doktorama. Pokud to budeš mít písemně, tak se k tomu přece musí nějak postavit!
Držím pěsti, ať to vyřešíte k Tvojí spokojenosti.

Jinak Vám docela závidím a přeju :o), že máte implantáty tak dlouho bez problémů. Doufám, že mě teď taky chvilku vydržej...

Každopádně doporučuju pravidelné ultrazvuky, ať víme, že jsem zdravé, ne?

A jedna perlička od mojí operatérky: "...to jsem zvědavá, co s Váma všema budem dělat za pět, deset let, to bude boom rozpadlejch implantátů ..." :o)))

Luca funlight Tak ať už seš jenom dobrá! A co bolesti-nemáš? A ten silikon Ti prasknul sám nebo jsi měla nějaký náraz či něco podobného?

Dík za přání Eli,

snad už to bude ok, bolesti mám jen malinko, díky tomu, že kapsa na silikon už tam byla. Jenom se netěšim na to vyndavání drenu, brr, to mě čeká zítra. :o(
Prasklo mi to samo, nejspíš vadný kousek, prý jsem opravdu výjimka. No anebo moje tělo opravdu špatně snáší silikon, to se předpodkládám brzy pozná... Radši bych tu první variantu.
A co ty, nějaké zkušenosti, třeba ty lepší? :o)

Luca funlight já jsem po zvětšení 3 měsíce, takže zatím nějaký výrazný zkušenosti nemám. Mám 300ml -kulatý impl. s vysokým profilem, pod svalem a řez pod prsy. Bolesti jsem neměla téměř žádné na to, že to mám pod svalem. A vůbec mě nebolelo ani to vyndávání drénů. Kde jsi byla na operaci? A jaký máš implantáty-kulatý nebo anatomy-a jakou velikost? A asi taky pod svalem,co?

Mám to taky pod sval, kulatý, 240g. Bolesti byly, ale hned jsem dostala injekci, takže to šlo zmáknout. Dreny byly fakt hnusný, za jak dlouho Ti je vyndavali?

Já jsem byla na GHC Praha, a až na to, že jsme se chvíli dohadovali ohledně výměny, tak je tady dost slušnej servis.
Jinak mám řez kolem bradavky, jizvy skoro nejsou vidět, což je super. Kde si byla na operaci ty?

Při třech měsících jsi čerstvá nositelka, držím pěsti, ať to máš bez problémů! :o)

Chcela by som sa opýtať čo sa cíti pri prasknutom silikóne.Či je ten implantát nejako zdeformovaný.Ďakujem.

Luca funlight drény mi vyndávali hned druhý den. Sundali mi obvazy, vytáhli drény a navlíkli zdravotní podprdu. Byla jsem v Sanusu v Hradci Králové a s jejich přístupem jsem spokojená.

arrow
profile_image
Leníí
od 13. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj Luco,tak to ti závidím tu výměnu.Teď teda nevím..je fakt,že se mi nelíbilo že si doktorka tu zprávu z ultrazvuku ani nepřečetla,jen mi dost důrazně kladla na srdce že nemůže být prasklý,prohmatala a prý jestli by mi nebylo líto dát tak krásná prsa pryč.samozřejmě zprávu z ultrzvuku si tam nechala,takže konzultovat s jiným doktorem po novém ultrazvuku asi.Docela jsem byla zklamaná jak rychle jsem vypadla...jinak po těch 10letech jsou snad lepší než po roce.Jak na hmat,tak na vzhled.Tenkrát nechtěli ani mamo a ultr.před operací,ani žádné drény.V 11h.jsem nastoupila a v 15h.už mně vezla kamarádka domů..

Leníí Leni, jak máš velké implantáty -a kulatý nebo anatomy? A kde máš jizvu-a jak se Ti hojily jizvy? Já mám po zvětšení 3měsíce, jizvu pod prsy-hojí se dobře, ale úplně OK ještě nejsou. A mám kulatý impl.300ml. S tou výměnou bych na to ale asi šla, měla bych obavy, aby ten implantát nebyl fakt prasklý. Pokud Ti nedělají problém finance, tak to zvaž.

arrow
profile_image
zabka
od 3. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj Eli,neposlala by jsi mi ,prosim ,foto ze sanusu...tez bych chtela jit tam,dekuji..u koho jsi ,prosim ,byla?

zabka já jsem byla na operaci u Dr.Doskočila. Napiš e-mail, fotku Ti pošlu.

arrow
profile_image
myška
od 19. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky,prosím o info, jak dloouho jste nemohly nic zvedat a jestli to bylo moc bolestivé, mám rok a půl mimi a nevím zda to mám ještě odložit až bude větší. moc děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené