arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Pacinka: A asi jim nějaky ten faldík navíc nevadí, když to dávají tak na obdiv.

Nebo nemohou nic neobtaženého ( a nebabkovského) sehnat/ nikdo jim neporadil, jak to skrývat....

Cituji Pacinka: Někdo at se snaží sebevíc, tak se svoji váhou nic neuděla ( myslím tím genetika).

To je taky fakt. U nás doma jsou dva genetické typy - tátův "při těle" a mámin "hubený" (mamka přibrala až kvůli HA). takže bratr byť má menší energetický výdej a výrazně vyšší příjem, tak je hubený........Chodila jsem (když byl čas) do klubu Diana a psycholožka, co to vedla, má dvě vnučky - dvojčata. Krmené jsou obě stejně (jendu lžičku jedné, druhou druhé), jsou ještě malé na to, aby si jídlo dopřávali někde navíc a přesto má jedna cca o 3 kila víc než druhá......prostě různé genetické typy.....

arrow
profile_image
flover power
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dulcecandy: Fájn, jsi můj člověk..

ať žuje za*raná anorexie Fůj..

arrow
profile_image
lenji
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já poslední dobou vídám ve městě spíš samé hubené holky, ale znám jednu holku, co je "prostorově širší" a nosí takové oblečení, že bych si na něj netroufla ani já ( a to mám vel. 38 ) a nese se hrdě, závidím jí to sebevědomí..

Reaguji na aangie:

Se jich jdi zeptat proč nosí pneu okolo pasu, když tě to tak zajímá....
To je zase přínosné téma...

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to mám taky geneticky, ale už jí nemám vycvičila sem to. A když sem to měla sice ne moc, ale trochu a nikomu to nevadilo ted už to má tolik holek, že je to normální. A mimochodem to s tim oblečením at si nosej co chtěj přece nebudou v horku nosit pytel jenom aby jim nebyly vidět špeky

Cituji flover power: Tak nevím co si tímto tématem chceš dokázat!

zanadávt si na tlusté lidi. ještě víc si je zprotivit. mně taky byli silnější lidi úplně odporní, když jsem měla problémy s jídlem. dovolím si říct, že slečna aangie, teď prochází nějakou "krizí" kdy se třeba normálně najedla, tak si potřebuje vylít zlost

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Pacinka: Nechápu, co tím vyřešíš, že todle téma založíš. Každý má na to svůj názor.

Já nic neřeším, pouze mě zajímá, jestli na to kouká i někdo jiný stejně jako já.

At si ty holky chodí oblíkané, jak chcou. Je to jejich věc. A asi jim nějaky ten faldík navíc nevadí, když to dávají tak na obdiv.

Asi ne, ale pro mně to není estetický zážitek.

Bohužel každý se nenarodil krásný a hubený. Někdo at se snaží sebevíc, tak se svoji váhou nic neuděla ( myslím tím genetika).

Dnes je v módě vymlouvat se na genetiku, ale genetika je příčinou mizivého procenta obezity mládeže.

Tak proč by teda měl nosit oblečení o tři velikosti větší jen proto, aby se ostatní neděsili. Vždyt přece je důležité, aby se žena cítěla dobře, jestli se tak cítí, tak jim to dopřejme.

Já nemluvila o XXL oblečení, ale o vkusném zakrytí přetékajících pupků z kalhot a triček.

Cituji Pacinka: Bohužel každý se nenarodil krásný a hubený. Někdo at se snaží sebevíc, tak se svoji váhou nic neuděla ( myslím tím genetika).

To asi nenarodil, ale dneska má v tom případě "porouchanou" genetiku 90% náctiletých slečen. Lidi tloustnou, protože jsou pohodlní, koukni se na fotky tvých rodičů - z jejich základky, střední a učnáků, a zjistíš že jsou tam všichni štíhlí, to samé starší filmy pro děti a mládež z dob komunistů. Děcka se dřív víc hýbaly, já sama jsem generace z pol. 80. let a bylo pro mě běžný po škole jít na 4 hodiny ven a lozit po stromech, hrát basket, skákat gumu nebo hrát švihadlovou školku. Dneska 14tiletá holka sedne na Svobodáku na lavku a klábosí s kámoškou, do toho si kouí zmrzku a hranolky z Mekáče a klevetí.

Já si toho taky všimla, poslední dobou je jich fakt moc a v létě to jde vidět víc než jindy, nepamatuju si, že by za mých mladých let na tom holky byly podobně. Na střední i základce bylo pár holek při těle tak nějak celkově (asi 5 z 30 když vezmu třídu ze ZŠ a pak SŠ), ale ostatní byly v pohodě, bez těch pneumatik. Dnes když jdu po Brně nebo jedu v tramvaji vídám holky relativně štíhlé ale s vypouklýma břichama, nevím čím to je, asi mají čím dál míň pohybu nebo lepší přístup do fastfoodů než měli my na maloměstě Jinak nevjvíc pneumatikové jsou cigánky, už od útlého věku a pak se to jen zhoršuje, protože tak od 15 začnou rodit v tak dvouletých intervalech

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Fellys: to je nejlepší to svádět na genetiku

Cituji Fellys: Vždy všechno jde, jen se musí chtět

Genetika je ale pravda, jak jinak bys vysvětlila jev viz příspěvek výše? Jinak samozřejmně že i s horším genetickým základem člověk zhubne, ale musí se celý život hodně kontrolovat a na rovinu, ne každý to vydrží, když vidí, jak i všichni okolo mohou dopřávat co on nemůže......A tím kontrolováním nemyslím vynecháním fast foodu a omezením sladkostí, ale fakt dodržování jídelníčku obdobného tomu redukčnímu......

Cituji dulcecandy: že známou pneumatiku kolem pasu způsobují bokovky, které všechno utěsní a tak tedy maso leze nahoru (nevím jak to napsat )

Nejen to - pokud se k tomu v zimě nenosí dostatečně dlouhé vršky, tak tělo jak je mu tam pořád zima má tendenci tam ukládat více tuku a pak vznikají ty "bochánky lásky" Takže tohle může mít i poměrně štíhlá holka....

Cituji elle11: A mimochodem to s tim oblečením at si nosej co chtěj přece nebudou v horku nosit pytel jenom aby jim nebyly vidět špeky

To jsou názory, kdo říká, že musejí mít pytel? Místo těch úzkých triček si mají vzít volný, špek jim nikdo neuvidí a navíc se nebudou potit. Já se teda nikdy neoblíkala tak, abych upozorňovala na nějaké svoje nedostatky a nechápu proč zrovna tlustší lidi to dělají - přijde mi, že buď jsou smíření, že je jim už všechno fuk anebo jsou naopak přespříliš sebevědomí.

arrow
profile_image
flover power
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lole[/reaguji ]A nebo

[reaguji]gumidek: Jojo, to je pravda... souhlasím

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Monaa: To je zase přínosné téma...

Stejně přínosné jako starší ženy a krátké vlasy. A podívej, jak se chytlo, kolik má stránek.
Každého holt zajímá něco jiného.

Reaguji na bakalářka: podivej, pokud ten člověk opravdu chce tak to jde. Moje máti s tím měla taky problémy a když to budu brát geneticky- tak má na to předpoklady. Bohužel nemůže sportovat skrz operované kolena a tak ale zašla si k paní - něco jako dietoložka. Která jí sestavila jídelníček - podotýkám žádné diety nebo omezování- jen si prostě musí vážit jídlo a počítat kalorie na den. ASno může si dát čokoládu ale už třeba vynechá oběd a mohu říct, že její jídla byly daleko chutnější než ty co třeba jím já a zhubla takto kolem 15 kg , moje kamarádka při těle také... Stačí zajít 3x týdně do posilovny a je to vyřešené. Jenže je to odradí po dvou týdnech prtože se nic neděje. Největší problém je, že většina maldých lidí nechce- vidím to u svojí 11 leté sestry a lidech o pár ročníků více. Jim je to uplně jedno-šak ono to nějak dopadne. Ataky dalším problémeme je, že někdo cvičí ale špatně.

Ano lidé s porouchou štítné žlázy a těmito nemocemi to chápu, stím se nedá nic dělat. Ale svádět to na genetiku to neberu jako pádný důvod. ( možná nebudouchudé jak modelky ale pár kilo dole schudnout jde)

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Fellys: o taky jsem si toho všimla, hodně mladých holek je ted obezních. Ale to je spíše ta lenost a sedení u pc

Cituji aangie: Já nemluvila o XXL oblečení, ale o vkusném zakrytí přetékajících pupků z kalhot a triček.undefined

Cituji gumidek: To asi nenarodil, ale dneska má v tom případě "porouchanou" genetiku 90% náctiletých slečen. Lidi tloustnou, protože jsou pohodlní,

Cituji gumidek: Já si toho taky všimla, poslední dobou je jich fakt moc a v létě to jde vidět víc než jindy, nepamatuju si, že by za mých mladých let na tom holky byly podobně.

Naprosto s tímhle souhlasím. Obezitu u lidí, kteří nejsou nemocní ale pohodlní sice neodsuzuji, ale ani nechápu. Když jsem byla v pubertě, všechny holky jsme sportovaly, ve třídě bylo jen pár obéznějších a to protože je buď rodiče k pohybu nevedli nebo měly zdravotní problémy.

Příjde mi ale, že teď je to daleko horší. Hodně mladých holek se nepohne a raději si koupí gel proti celulitidě. Starají se o obličej, dokonalý makeup, ale že je potřeba udělat i něco se zadkem, to neřeší.

Vůbec se mi jejich přístup nelíbí, ne že bych to chtěla nějak řešit, ale když je někdo obézní v mladém věku tak co bude až mu bude 40? obezita způsobuje vážné zdravotní problémy a pak tím trpí ne jen ti tlustí lidé, ale také okolí, které jim musí pomáhat a třeba píchat inzulít atd.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji gumidek: Děcka se dřív víc hýbaly, já sama jsem generace z pol. 80. let a bylo pro mě běžný po škole jít na 4 hodiny ven a lozit po stromech, hrát basket, skákat gumu nebo hrát švihadlovou školku.

Jasně, taky si to pamatuju, ale dneska se rodiče (asi z oprávněných důvodů) bojí své děti nechat běhat po venku jen sami (já třeba od první třídy po škole chodila s kamarádkou an hřiště a tam řádila, mamka chodila občas a rozhodně tam se mnou nebyla celou dobu), takže je buď navezou do různých koníčků anebo holt děti sedí celé odpoledne u pc.

Jinak k absenci pohybu - mě třeba pohyb totálně znechutil povinný tělocvik. Já se hodně rychle hodně vytáhla a měla jsem špatnou koordinaci pohybů (znáte to - samá ruka, samá noha). Ale schytala jsem učitelku "komunistické" školy, co vše známkovala - šplh (5), gymnastiku (4), výmyk na hrazdě, který jsem musela dělat na stejně vysoké hrazdě jako mé spolužačky (5) atd. Hrozila mi trojka z tv, učitelka byla nepříjemná a totálně mě to znechutila. A co ne ona, to mí úžasně nadaní spolužáci, pro tkeré neexistovalo si jen tak zapinkat ale vše byl vyostřený souboj a běda když jsem nechytila míč. Takže jsem se poměrně dlouho nehýbala kromě povinného tv a vím, ž eto k mé nadváze taky přispělo. Dnes už jsem koneně našla pohyb, který mě baví. Škoda, že ne dřív Ale nebylo to tu....
No a ak si přečtu, že chtějí poslanci řešit obezitu dětí tím, že zavedou hodinu tv anvíc...Toa si hodně pomůže

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené