To je jak kdyby mi někdo řekl , ty nemáš velké prsa, protože to máš dané geneticky..a hlavně že všecí v naší rodině mají minimálně C a já tak menší A )

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že mají často pohybu méně, než by měly mít, ale což. Jestli nosí o pár čísel větší plandavé oblečení nebo uplé věci, je jejich věc, asi evidentně s tím problém nemají. Horší je, když člověk vidí obézní dítě než 17letou slečnu s nadváhou (to, že se případně nehýbe a zadělává si na zdravotní problémy je její věc, sama s tím může začít něco dělat nebo taky nemusí). Ale o tom tady už téma je.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle je zas téma jak hovado, nikomu to nic nedá, a nosit si stejně bude každej co chce. Jestli doufáte, že sem přijde náká matrona a díky tomu vymění šatník tak to je blbost. Každej si bude nosit co chce. Tohle by se nemělo jmenovat Proč nosí mladé holky pneumatiku kolem pasu? ale Zanadávejme si na tlustochy. a proč to maji je asi jasný ne? Bud' se s tim narodili nebo moc žerou a nebo sou vytahaný po porodu.

Reaguji na elle11: Ale nidko tady na nikoho nenadává nebo je nějak neodsuzuje, jen se to tu řeší jaký má někdo na to názor- je to diskuze. A pokud se ti nelíbí tak proč sem přispíváš?

arrow
profile_image
Eleanoraka
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elle11:

arrow
profile_image
dulcecandy
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji bakalářka: Nejen to - pokud se k tomu v zimě nenosí dostatečně dlouhé vršky, tak tělo jak je mu tam pořád zima má tendenci tam ukládat více tuku a pak vznikají ty "bochánky lásky" Takže tohle může mít i poměrně štíhlá holka....

Díky za novou info

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji gumidek: Místo těch úzkých triček si mají vzít volný

určitý typ postavy vypadá ve volném triku hůř než v obeplém. pokud máš pas ale širší boky, tak když si vezmeš vlné triko, tak budeš vypadat jak neforemná krabice.......
Reaguji na Fellys:
Jasně, že to jde, ale jak říkám, jde jim to hůř než pokud tu zátěž nemají......A jak říkám, kontrolovat se úplně celý život taky málokdo zvládne......Chce to hodně pevnou vůli. Jinak Tvá mmaka má ode mě

Ještě mě tak napadlo jak se tady někteří lidé ohrazují genetikou , naše rodina má předpoklady na to být plnějšími tvary všichni bez vjímky a zajímavé že já mám od svých 13 let pořád stejnou váhu a možná snad i lepší postavu (54 kg /173 cm) Nejsem vychrtlá ale chudá a nebo vysportovaná a díky tomu že pořád něco dělám- zumba, spinning, fitko, kolo ,brusle, koě, gymnastika,aerobic, házena. Vždy jsem něco dělala, a stálo to za to. Ano taky bojuju proti celulitide apod věcem aledá se nad ní pohybem uplně úžasně vyhrát. Porstě podle mě je to jen o tom přístupu.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to by mě zajímalo, kde těch 90% obézních slečen vídáš, protože já ať koukám, jak koukám, tohle opravdu nepotkávám...spíš potkávám normální slečny, jedna má o pár kilo míň, druhá víc...a to, že se některé neumí obléct tak, aby to potlačili a spíš vyzdvihly své přednosti je jejich problém. Co my s tím asi tak uděláme?

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fellys: Otázka byla Proč mladé holky nosí pnematiku? a na to se dá odpovědět asi jednou větou jenom to říkám

arrow
profile_image
Ruměnka
od 24. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem čekala něco o těch "bokovkách" a ono tohle , ale taky přispěju svou troškou do mlýna.
Pneumatiku mám tak 1x za měsíc asi 5 dní a stím bohužel nic neudělám, i kdybych se na hlavu stavěla. Mám sice pár kilo navíc, ale ty mám hlavně v rukách, bocích a zadku.
Jinak s tou genetikou - podle bodystatu mám asi o 4% více kostní a svalové hmoty než je hranice pro mou výšku, takže "těžké kosti" mám opravdu podložené těmito výsledky. Jinak přibrala jsem asi 13 kilo za rok, bez toho aniž bych změnila stravovací návyky nebo se přestala hýbat, opět lékařsky doloženo - HORMONY. Takže bych všechny "tlusťochy" neházela do jednoho pytle se slovy, že žere, sedí jen u FB a nehýbe se atd ... Tyhle názory totiž miluju a pokud ze sebe nechce člověk dělat hypochondra a mávat kolem sebe lékařskými zprávami, nemá jak dokázat opak.
Pravda je, že když vidím někoho s opravdu výraznou obezitou, jak si nese pytlíček z nějakého fastfoodu nebo když má v supermarketu naložený vozík sladkým, colou a bramburkama, tak se sama sebe ptám proč to ti lidé dělají ? Ale myslím si, že člověk by se měl starat leda o sebe své pozadí a nepozorovat, jak jedí, co dělají a co nosí "tlusťoši" - je to jejich život a jejich volba.

Reaguji na bakalářka: ano je pravda že lidé kteří třeba chodí do školy nebo tak nemají čas si 5x denně chystat jídlo. Nebo mají ale je to obtížnější. Ale i tak by měli třeba vynechat klobásky a tak no ne?

Reaguji na dulcecandy:

to co ti psala bakalářka je podle mě blbost. mně je pořád zima na prsty a nemám je tlustší než minulou zimu

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lole: to co ti psala bakalářka je podle mě blbost. mně je pořád zima na prsty a nemám je tlustší než minulou zimu

Blbost je spíš to, co jsi napsala ty Prsty a ukládání tuku v pase jsou dvě rozdílné věci.

Reaguji na lole: jo to je známé že se na bocích ukladají tuky nebo spíše první je to voda, tělo si dělá zásoby ale pokud nosíš krátké trička tak i orpavdu chudá holka má tam ty bochánky, protože tělo chrání ledviny.
Jinak pokud je ti zima na prsta tak to jsi chudkorevná taky to tak mám venku je treba 25 ;C a já mám uplně ledové ruky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené