Před Vánoci jsem si v Sephoře koupila J´adore edp. Co mě ale zarazilo, že jsem pumpičku nemusela několikrát zmáčknout, parfém stříkal ihned po prvním zmáčknutí. 100 ml flakon nebyl naplněn celý, ale chybělo cca 1cm. Myslela jsem si, že to byla náhoda, navíc jsem netušila, jak bych to při reklamaci dokázala, takže jsem to nechala být. Jenže včera jsem opět koupila ten samý parfém pro mamku (také v Sephoře). A ejhle… opět ihned stříkal. Navíc jsem si pro sebe koupila J´adore L´Or a i u něj jsem byla překvapená, že ihned vystříknul a také chybělo cca 1cm. Jsem z toho celkem jelen, protože každý parfém, co mám doma jsem musela několikrát zmáčknout, aby stříkal, navíc flakony byly naplněné až po okraj. U toho L´Or mě to naštvalo víc, protože to má být exkluzivní edice, která je opravdu drahá, takže tam bych to nečekala. Máte někdo stejnou zkušenost? Měla jsem 3× tu smůlu, nebo je to u J´adore normální?

arrow
profile_image
denusachelsea
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A tak by to mělo být zabaleno v celofáně ne? Já teda v Sephoře nenakupuji.ani nekupuji drahé parfémy. :/Ale zdá se mi to divné.

Přesně tak, parfémy ze Sephory mam vždy zabalené v celofanu.

V celofánu byl, to jo, ale dost mě to zarazilo. Parfémů jsem tam kupovala už hodně a u žádné jiné značky se mi to nestalo. Každý parfém byl opravdu plný a nikdy nestříkal hned. Navíc mamka má ten klasický J´adore plnější a ve flakonu tolik nechybí. Říkám si, jestli je to tak opravdu schválně, i to, že chybí tolik parfému, nebo je použitý už třeba z výroby. Mám vůbec šanci na úspěch při případné reklamaci?

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A jsi si jistá, že byl celofán absolutně neporušený? Bohužel, prodavačky ho kolikrát vyzkouší a dokáží dost šikovně zabalit, člověk, kterého by to ani nenapadlo, že může být použitý, si pak toho ani nevšimne, musel by se na to hodně zaměřit. Dělala jsem ve dvou parfumérkách, takže vím, o čem mluvím, jak dokážou být některé dámy drzé. Samozřejmě netvrdím, že tohle musel být s jistotou tenhle případ, že to dělá každý a zase pochybuji, že by byl někdo tak drzý, aby ho vystříkal tolik, aby ubyl 1 cm.

Cituji Erinka: Mám vůbec šanci na úspěch při případné reklamaci?

Obávám se, že jediné řešení by bylo rozbalit ho ještě přímo v obchodě před prodavačkou, jinak nevím. A to také bohužel ne vždy jde (dárek atp.).

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Erinka: Mám vůbec šanci na úspěch při případné reklamaci?

Bojím se, že moc velkou šanci na úspěch nemáš. Nevím, jak by se ti podařilo dokázat, že ten cm jsi nevypotřebovala ty. To je teda k vzteku, za tohle bych vraždila.

Schválně jsem se koukla na některá fota z parfumerií a některým skutečně chybí cenťák od vrchu.

arrow
profile_image
denusachelsea
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já tomu nerozumím. Jak jsem psala protože do těchto obchodů nechodím. Parkrát jsem tam byla na letišti ze zvědavosti nakouknout. Ale jak může být parfém v celofánu, použitý? To je záhada :/

arrow
profile_image
denusachelsea
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na True: Asi to bude naschvál no ale taky jsem se nesetkala že by mi parfém ihned stříkal.. :/

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji denusachelsea: To je záhada :/

Menší než by sis myslela, bohužel.

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Erinka: Navíc mamka má ten klasický J´adore plnější a ve flakonu tolik nechybí

A flakón je úplně stejný (stejná velikost nádoby)?

Cituji Kubacis: A jsi si jistá, že byl celofán absolutně neporušený?

Ničeho zvláštního jsem si nevšimla. Jen ze spodu byl asi 2cm naříznutý a přelepený lepenkou kvůli kódu, který tam dávají. Jinak se mi zdál neporušený. Ale nejsem takový profík, abych to poznala.

Reaguji na True:
Také jsem googlila, ale z obrázků jsem moc moudrá nebyla, někde mi přišly plnější. Navíc mě zaráží, že mamka má ten svůj J´adore plnější a 1 cm opravdu nechybí. Si říkám, že takováhle značka ty parfémy snad nenalévá od oka, ale měla by mít přesně odměřeny ml, které do toho parfému patří.

Cituji bejbee: Bojím se, že moc velkou šanci na úspěch nemáš. Nevím, jak by se ti podařilo dokázat, že ten cm jsi nevypotřebovala ty. To je teda k vzteku, za tohle bych vraždila.

Také se obávám, že nedokážu, že jsem na sebe nevylila tolik parfému za 2 dny.

Raději právě sháním ještě info, protože hodně žen má J´adore, tak si říkám, že jim třeba také stříkal hned napoprvé a že ho také neměly plný.
Sice jsem měla 20% slevu, ale stejně 2.560,- je za 40ml parfému docela dost nato, aby v něm část chyběla.

Cituji Verci: A flakón je úplně stejný (stejná velikost nádoby)?

Ano, flakony těch J´adorů jsou stejné.

arrow
profile_image
azeri
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja jsem si koupila v Marionnaud asi před týdnem taky Jadore edp 50ml a taky jako by chybělo asi půl cenťáku a hnedka stříkal. Jinak obal byl v pořádku, takže to je asi normálka

Reaguji na azeri:
Děkuju za reakci, trochu mě uklidnilo, že nejsem jediná, navíc máš parfém z jiné kamenné prodejny.

Jen u J´adore L´Or mi připadá, že toho chybí opravdu hodně, ale snad to tak má skutečně být. I když podle fotek, co jsem našla, tak chybí odhadem tak polovina, co v mém flakonu. Asi to moc řeším, ale štve mě to. Škoda, že to nejde nějak přeměřit, hned bych vzala odměrku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené