Cituji Ziralka: Ve flakonkách vždy něco chybí, někdy pár mm někdy víc, jinak by nestříkal

Ano, to chápu. Ale nejde mi do hlavy to, že se jedná o verzi např. 40ml, takže předpokládám, že ve flakonu by mělo být těch 40ml a ne podle oka, jednou 35, podruhé 43. To bych čekala u levnějších značek, ne u Diora. Dívala jsem se na reálné fotky tohoto parfému na internetu a dospěla jsem k závěru, že můj byl použit, protože tam opravdu chybí víc než by mělo. Nebo už v továrně do něj dali méně než do ostatních, ale to je dle mého nefér. Myslím, že akceptovatelné by bylo, kdyby chybělo půl cm, nikoli 1cm jako v mém případě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle mě záhada nebude ani v to stříkání,mě například ihned stříkají jak obyč. parfémy,tak i např. Alien a všechny možné Gucci

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle mě záhada nebude ani v to stříkání,mě například ihned stříkají jak obyč. parfémy,tak i např. Alien a všechny možné Gucci

ty jo, tak to mě překvapuje, kupuji mamce J´adore, ale nikdy neříkala, že by tam chybělo. musím se jí zeptat
ale když vidím ty obrázky co dávala True, tak to vypadá, že to asi neplní celý

Cituji ThinkTwice: ale když vidím ty obrázky co dávala True, tak to vypadá, že to asi neplní celý

K tomu jsem dospěla také, záhadou mi však zůstává, proč je každý parfém naplněn jinak, některý víc, některý méně, a to i přesto, že se jedná o naprosto stejný parfém.
Zkus se zeptat mamky, jaká je její zkušenost, ať zapátrá v paměti...

Cituji Erinka: naříznutý a

tak říkala, že to nebylo cenťák ,ale trochu pod tím zlatým chybělo.

arrow
profile_image
jennyz
od 5. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Keď si dáš do googla vyhľadávať obrázky, tak niektoré fľaštičky parfumu sú úplne plné a niektoré majú 1/2cm medzeru.

Reaguji na jennyz:
No právě... půl cm ale ne tolik jako u mého. Obrázky jsem hledala, ale stále nenacházím vysvětlení, proč jsou některé plnější a jiné méně...

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to divné ... Ten parfém vypadá jako použitý.

arrow
profile_image
Prota
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není nic jednoduššího než se zeptat obsluhy Ale na druhou stranu - proč by to dělali? Vždyť by si tím mohli pěkne pokazit jméno a zase tolik je ten parfem nestojí...

Cituji Prota: Není nic jednoduššího než se zeptat obsluhy

Myslíš zeptat se prodavaček, jestli z můj parfém náhodou nepoužívaly nebo jestli Dior dává do každého flakonu, jak se mu zachce? K tomu prvnímu se nikdo nepřizná a nevím, jestli by na to druhé byly schopné odpovědět.

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Erinka: Ničeho zvláštního jsem si nevšimla. Jen ze spodu byl asi 2cm naříznutý a přelepený lepenkou kvůli kódu, který tam dávají. Jinak se mi zdál neporušený. Ale nejsem takový profík, abych to poznala.

To si děláš srandu ne? Tak to je mazec, v parfumerce měli vyřezaný kod?To se mi stává u internetových parfumerií, ale taky je parfém o polovinu levnější, protože není někdy určený pro náš trh, tak má vyřezaný kod...Tak to si tam teda dobře mastí kapsy v těch parfumerkách..

Jinak jak vidiš, oni ten kod vyříznou a přelepí a dají zpět do celofánu, že to ani nepoznáš...Takže ho klidně mohli zkoušet..

Reaguji na cherrinka:
Tys mě špatně pochopila. Kód nebyl vyřezaný, ani přelepený. Nevím, jak v jiných parfumeriích, ale v Sephoře vkládají kód proti krádeži. Většinou je obal trochu naříznutý, aby kód vložili dovnitř.

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Erinka: Tys mě špatně pochopila. Kód nebyl vyřezaný, ani přelepený. Nevím, jak v jiných parfumeriích, ale v Sephoře vkládají kód proti krádeži. Většinou je obal trochu naříznutý, aby kód vložili dovnitř.

Jo taak už jsem si myslela Tady v ČR by to totiž nebylo neobvyklé :-/

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že problém bude už na straně výrobce.. Nedávno mi jedna paní volala do práce, že si objednávala vůni od Laury Biagiotti z internetu a ve flakonu trochu chybi, jestli bych mohla zkontrolovat, zda to tak má být, vzhledem k tomu, že tento parfém není zabalený v celofonu jsem otevřela dva kusy, které v té mitráži byly na prodejně..Ani jeden nebyl plný ( takže to tak mělo být), oba ale nebyli naplněné stejně.. A určitě se ani já ani kolegyně nestříkáme vůni z krabičky.. Kdybychom zatoužily, tak k tomu jsou tam testery..

a k tem přelepeným foliím- občas se mi stane, že zboží dojde a je třeba odchlíplý kousek folie.. Radši jej tedy přelepím kouskou izolepy, ať nikde netrčí.. Rozhodně ho ale při tom neotvírám..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené