arrow
profile_image
daszenka
od 8. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, jsem po škole, bohužel jsem z města, kde práce moc není, a tak už delší dobu uvažuju že bych si udělala živnostenský list a prodávala věci po internetu. Myslíte že je to dobrý nápad? Příjde mi to mnohem lepší než sedět na zadku na úřadu práce, a takhle bych si mohla vydělat, už se o to delší dobu zajímám, vím, že vyřízení ŽL stojí 1000 + každý měsíc cca 3500 zdrav. a soc. pojištění, ale chtěla jsem se zeptat co když budu mít nízké výdělky, nebo co ještě se platí, a jestli máte nějaké osobní zkušenosti, budu ráda. Díky moc

Ahoj, být tebou, tak bych na to šla takto: za prvé najít, co chci prodávat a o co by byl zájem, za druhé nakoupit zboží, za třetí zřídit si živnost a potom to zkusit prodávat na bazarech, kde mají možnost inzerce nového zboží na ŽL a mezitím si zařizovat eshop. Začátky eshopu nebývají vůbec jednoduché, musíš tam nějak dostat lidi, k čemuž je potřeba zaplatit si reklamu nebo mít další jiné taktiky (např. seo atd. to je na dlouho). U eshopů je obrovská konkurence. Výhodou inzerce na bazarech je, že tvé inzeráty uvidí spousta žen. tolik se na tvůj eshop v začátcích vůbec nedostane. Na některých bazarech se dá udělat to,ž e máš u inzerátu odkaz na svůj eshop. Je to podle mého nejlepší řešení do začátku. Alespon zjistíš, jak se to bude prodávat a případně pozměníš sortiment, zlevníš apod.

arrow
profile_image
mariluca
od 29. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, máš stejný nápad. Taky řeším jak na marketing, jak se dostat co nejvíc mezi internet. nakupujíci a za co nejmíň peněz. Pak až vlastní e-shop. Nejdřív si na něj musím vydělat. Jestli už jsi začala, jak to jde?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené