arrow
profile_image
kerstinkaa
od 11. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prosím Vás, nevíte kam zajít na prodloužení vlasů perfecteress páskami ? Moje kadeřnice ( Tereza ) nemá momentálně čas a sama to doma nezvládnu + nemám pásku a potřebuji to do pátku. Žádný salon jsem nenašla - krom na Smíchově, kde ale chtějí za přilepení pár vlasů asi 4tis, což mi přijde absolutně nesmylslné. Neznáte někoho jiného, kdo by mi to mohl prodloužit a má svojí pásku ?
Děkuji moc !
PS: akutně to spěchá - bez vlasů ani krok

arrow
profile_image
Jaqelin 25
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kerstinkaa: Kamarádka chodí na posunutí pásků na Prosek. Kadeřnice je Gábina tel. je 775 055 745. Cenově se prý pohybuje jako Tereza.

holky kolik dáváte za posunutí pásků? Já chodím k jedné kadeřnici a dávám za to 1000,- Zdá se mi to celkem dost. Pásky mám vždycky už připravené, sundané a pásku mám taky svojí. Kdyby jste o někom levnějším věděli, dejte vědět. Díky

Cituji Nikkys: holky kolik dáváte za posunutí pásků? Já chodím k jedné kadeřnici a dávám za to 1000,- Zdá se mi to celkem dost. Pásky mám vždycky už připravené, sundané a pásku mám taky svojí. Kdyby jste o někom levnějším věděli, dejte vědět. Díky

Takže ty jí ty svoje pásky už připravíš a ona ti je jenom nandá a chce za to 1000 Kč?! To je trošku přehnaný... Co takhle zkusit nějakou šikovnou kamarádku, která by ti je nandala zadarmo, hm? Teda aspoň já jsem je svým kamarádkám dělala docela běžně a nikdy by mě nenapadlo po nich za to něco chtít...

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji petraparis: Takže ty jí ty svoje pásky už připravíš a ona ti je jenom nandá a chce za to 1000 Kč?

ale tak to je dobrej džob - za půl hodiny primitivní práce 1000,-...no kdo to má?
Přitom největší opruz je právě ta příprava pásků.
Reaguji na Nikkys: zkus poprosit nějakou kamarádku, mamku, přítele ... to zvládne každý. Navíc když si ty vlasy připravíš a není to první nasazení, takže můžeš navigovat, kam přesně to chceš nalepit. Já si to dělám sama sobě a fakt to není nic těžkýho.

Kamarádku jsem právě nedávno poprosila, aby mi je nandala.. docela se s tím trápila a po týdnu mi všechny pásky sjely Tak nevím co s tím. Asi se budu muset znovu objednat ke kadeřnici, ale těch peněz za to pátrám na internetu po někom, kdo by mi je za levněji nandal, ale zatím žádnou kadeřnici nebo salón nemůžu objevit. Našla jsem jednu a ta za to chce 800,- ale to je pořád moc.

Kamarádku jsem právě nedávno poprosila, aby mi je nandala.. docela se s tím trápila a po týdnu mi všechny pásky sjely

A jak ti to dělala? Já jsem to dělávala tak, že jsem ty spoje pak ještě na chvilku dala do žehličky, aby se to lepidlo na tý pásce hezky rozehřálo a dobře uchytilo do vlasů a tím pádem to drželo jak přibitý

Holky a co používáte za vlásky? Jinak keratiny posunutí mě stojí 4000 a ty pásky jsem musela vždycky sundat a koupit nové páč se mi vždycky začne trhat ten pásek na kterém jsou vlasy přidělané.

arrow
profile_image
22denisa
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já si teď poprvé koupila vlasy na páscích a první aplikaci si budu muset udělat sama, jelikož všude za to chtějí minimálně 1000,- a to i přes to, že mám pásku svojí. No řekněte, není tohle regulérní zlodějna?

Cituji 22denisa: Já si teď poprvé koupila vlasy na páscích a první aplikaci si budu muset udělat sama, jelikož všude za to chtějí minimálně 1000,- a to i přes to, že mám pásku svojí. No řekněte, není tohle regulérní zlodějna?

Je to přehnaný. Popros kamarádku nebo mamču, ať ti pomůžou s nandáním. Není to žádná věda

Tak jsem zasvětila přítele do nandávání pásků a už kadeřnici nepotřebuju přítel to zvládá na jedničku

Reaguji na Nikkys:

Cituji Nikkys: Tak jsem zasvětila přítele do nandávání pásků a už kadeřnici nepotřebuju přítel to zvládá na jedničku

Když jsem měla také prodloužené vlásky touto metodou, tak poprvé mi je nandala kamarádka a pak už taky jen přítel a dokonce byl zručnější než kamarádka!

arrow
profile_image
katka123
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám prodloužení páskami a jsem moc spokojená i s cenou a to mám východoevropské, které nosím už přes půl roku a pecka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené