Chtěla bych si nechat prodloužit svoje vlasy a narazila jsem na salon COOL na Bubenském Nábřeží, Praha 7. Nemáte někdo nějaké reference?

Děkuji Plazma

Ceny mají docela vysoké, ale to je proto, že vlasy berou od dalších prodejců... proto bych se obrátila rovnou tam, kde vlasy prodávají a tedy kde mají vlasů pořádnou zásobu... to je můj pohled.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Plazma: Chtěla bych si nechat prodloužit svoje vlasy a narazila jsem na salon COOL na Bubenském Nábřeží, Praha 7. Nemáte někdo nějaké reference?

Za mě doporučuji,já jsem tam velmi spokojená a dotáhla jsem tam snad všechny své kamarádky.Prodlužko tam dělají opravdu super(nejen prodlužko.Někdy se vyplatí si připlatit.
Opravdu se neboj.uvidíš že salon je velmi příjemný a o personálu ani nemluvím

arrow
profile_image
Slunéčko
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, jestli jsem správně pochopila, tak vlasy se při posunutí keratinem zkracují v tomto salonu Cool? To mi přijde škoda, vždyť dneska jde koupit keratin, který se nemusí stříhat a máte tak pořád stejnou délku...

Cituji Slunéčko: tak vlasy se při posunutí keratinem zkracují

Teda neřekla bych, že záleží na typu keratinu, ale spíš na poctivosti kadeřnice. Ty nejtvrdší keratiny se odstřihávat nemusí, ale je to lepší. Poctivá kadeřnice keratin vymění. Co se týče zkracování, řekla bych že spíš než tím centimetrem při posunu se vlasy zkrátí tím, že se prostě urumplují konečky, obzvlášť u vlasů barvených, odbarvovaných.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Slunéčko: Holky, jestli jsem správně pochopila, tak vlasy se při posunutí keratinem zkracují

Nezkracují. Alespoň mně vlasy nikdy nezkracovali (ale ne v salonu Cool, tam nechodím), prostě starý keratin vyměnili za nový

arrow
profile_image
kajushka111
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Já jsem v tomhle salonu byla sice jen na střihání a nikdy víc!! Další den jsem musela jít jinam,aby mi to opravili,a byli dost zděšeny!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kajushka111:
U koho si byla?To by mě zajímalo,jelikož já opravdu neznám nikoho kdo tam chodí,aby byl nespokojený.Já za sebe musím říct,že díky tomuto salonu.respektive kadeřnici mám opět pěkné vlasy a barvu,že mě zastavují na ulici ženský a ptají se,zda je moje a nebo jestli jim prozradím kam chodim.
Tak ne všem se všude lidi zavděčí a i něco mohou zkazit,nejsou roboti,to je fakt.
Ale já tam dohodila tolik kamarádek a kolegyní...právě kvůli tomu,jak jsou v salonu šikovné a musím říct,že jsou moc spokojené taky.
Prozradíš prosím jméno kadeřnice?

arrow
profile_image
Zuzanazal mojeid
od 27. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teda nemám prodlužko, ale chodila jsem do tohoto salonu na melír docela dlouho (cca 4 roky) a vždy jsem byla velmi spokojená, a to i s cenou (1100 za poctivý blond melír, vlasy pod ramena).Před půlrokem jsem se vrátila k původní hnědé barvě a od té doby tam nebyla, ale plánuju se k blond vrátit a pravděpodobně opět tam.

Dříve jsem chodila do Oskara, nyní zatím do Cool, ale protože jsem přestala být spokojená, šla jsem se podívat i do jiných salonů a s hrůzou jsem zjistila, že mám strašně tenké pramínky. Ošahala jsem si prameny k prodloužení v dalších 3 salonech a opravdu jsem musela uznat, že mám na hlavě mnohem tenčí pramínky, a tedy jich mám i zbytečně moc Bývala jsem dříve spokojená v podstatě s oběma salony, ale nyní vidím, jak jsem byla u obou ošizená a platila jsem tak zbytečně mnohem mnohem víc než bych musela.

Salon Cool bohužel nemůžu doporučit. Vyzkoušela jsem více salonů, ale z tohoto jsem měla ty nejhorší vlasy, co jsem kdy nosila. A na pramíncích, které mi vypadávaly (docela dost), byly vidět vytrhané moje vlasy i s kořínky! Kamarádka, která nosí prodloužené vlasy už 10 let, mi pak říkala, že mám vzadu vlasy pěkné prořídlé a že to bylo udělané špatně!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené