Andrusinka
o řasách je tady taky diskuze jedná se o prodlužování řas extreme lashes, vydrží to napořád jen musíš chodit na doplnění řas já chodím jednou za tři týdny, zkus si to najít je to tam všechno vysvětlené

arrow
profile_image
nicoola
od 10. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj.mam zkušenost s nastavením vlasu keratinem. Dělala to moje kamáradka než odjela do anglie. V salonech si za to berou šílený peníze.já to měla se všim všudy i s pravými vlasy za 4000kč.vydrželo mi to 3 měsíce a už to odrustalo tak jsem chodila na posunutí opět k hlavě. ted už to mam sundané takže kdyby někdo chtěl mám asi sto pramenu blond vlasu cca 30-40 cm tak je mam nazbyt.Jinak bych ráda vyzkoušela tu novou metodu přes skřipeček..to je novinka.da se kdykoliv sundat a nasadït to zvládá každý sám a přitom taky skvěle drží.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,dlouho vás tady čtu,jdu v sobotu na vlásky po víc jak roce přemlouvání se budu mít jen indie,ale snad to dopadne...používám kosmetiku od matrix,nebude vadit na vlásky??

Andrusinka

Andrusinka
Kdo je Pafča? Já jsem z Pardubic jinak.
Pafča je skvělá ženská která prodavá Evropské vlásky,sama je od ní mam .Mrkni na její stránky-www.vlasypopa.cz .Určitě hodně ušetříš..

arrow
Neprodává v Bazaru

Eve
Ahoj, jaka je web. adresa na Kaliope salon,prosim.Kolik stojí pak každé další posunutí.Díky

Yanny
Ještě jsem na posunutí nebyla,ale mužeš si tam zavolat.Paní se jmenuje Marta Chovalko,Tel:777 033 855. www.parukyvlasy.com

arrow
Neprodává v Bazaru

Eve
Ok.Díky moc.Já vím,že je máš chvilku a od Pafči.Taky budu mít vlásky od ní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Liz díky,budu mít klasické hnědé,ale i s blond...vím,že asi moc nevydrží,ale chci nejprve zkusit,jestli si zvyknu a nebudou mi vadit....takový to prohrábnutí....smajlík,páč mi ještě nejde ....dosud jsem ho totiž používala na své a mám skoro plnou pikslu.Takže kterou kosmetiku je opravdu potřeba koupit a na co se můžu vykašlat?? se v tom už ztrácím

arrow
Neprodává v Bazaru

Liz
Máš s ní špatnou zkušenost?

Yanny
Opravdu,Pafča a Chovalko,Skvělá volba .čim déle je na hlavě mam,tim jsou lepší,už ani nevnímam že nejsou moje.Ale už tak za měsíc musim jít na posunutí,moje vlasy strašně rychle rostou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Eve
Ahoj kočko, máš ty vlásky nádherné. Ještě jsem ti napsala SZ s dotázkemale klíďo mi odepiš sem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Liz,psala jsem,indické,prostě chci zkoušku...a pak kdyžtak investovat do kvalitnějších.....a o dobrým kadeřnictví v okolí Kolína nevíte???
takže jakou kosmetiku koupit-...uf asi jsem natvrdlá

Problém bude asi hlavně v tom,že pani Chovalko toho má strašně moc,ale ručičky má moc šikovné.

arrow
Neprodává v Bazaru

SPA
Máš hrubé vlasy?Jestli ne,nevyhazuj zbytečně peníze a jdi do evropy.Já mám ted indii(má kadřnice tvrdí,že mi dala evropy,ale víc kadeřnic mi potvrdilo,že mám indii) a jdu do evropy,protože se to nedá srovnat at regeneruju vlasy drahou kosmetikou jak chci tak špatný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Yanny,pozdě,já jsem fakt pako,to dělám vždycky,nejprve se na něco vrhnu a pak teprve hledám rady na netu....už mám zaplacenou zálohu a v sobotu jdu....vlasy svoje mám podle kadeřnice dobrý,ani jemný ani hrubý,foto v profilu je víc jak rok starý,hodně jsem se jim věnovala...tak chvíli to vydržím a pak holt investuju...asi si koupím vlasy od zmiňované Pafči,ale nevím kde tady najdu kadeřnici,která mi je připevní...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené