arrow
Neprodává v Bazaru

popjoyka,já právě taky jsem už celá zblblá,snad to nebude vypadat až tak strašně,kdyžtak to vydržím a objednám nové,nedá se nic dělat.spíš mě ted trápí,abych pak našla dobrou kadeřnici,když pak budu mít opravdu dobré vlásky.no každopádně vám po sobotě dám vědět jak jsem dopadla a přiložím foto

arrow
Neprodává v Bazaru

popjoyka
Já už jsem taky byla u ní se mrknout a hlavně aby mi řekla co mám ted na hlavě.Pafča je určo dobrá volba.Je hrozně fajn.Pak už jen vybrat kde ti to nasadí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

SPA
Já se ani toho nebojím jak to bude vypadat,má je moje ségra(ne od Pafči)a je to opravdu supr.Má je tak 2 roky (samozřejmě na posunutí chodí tak za tři měsícea je pořád spokojená,nic jí to s svýma vláskama nedělá.Jen pořád řeším,kolik si jich nechat nandat,protože ségra jich má jen 50ks a připadá mi to akorát,no ale s Pafčenkou se na tom nemůžeme dohodnoutKadeřnici jsem si našla taky tady..Simčík..Tak snad to bude všechno v poho..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Yanny
Taky jsem si sní párkrát volala a je to moc příjemná ženská,určitě něco vymyslíme.Já mám jeden problémek,mám svoje vlásky melírované a potřebuji to nějak vymyslet i s těma od Pafčenky,tak jsem na to zvědavá..jak to bude vypadat na hlavě..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

SPA
Jo a na tvé vlásky(pokud je sem dáš vyfocené)hned mrknu.Jsem opravdu zvědavá ženská

arrow
Neprodává v Bazaru

popjoyka
Já mám taky melírovaný.To neni problém.Ona Ti prodá přírodní nebarvený vlasy a ty ti může namelírovat,jeden pramen dělá za 8kč.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To ani nevím?A to melíruje přímo Pafča a nebo někdo jinej.Protože já je chtěla namelírovat rovnou od mojí kadeřnice a ta mi na rovinu řekla,že mi to dělat nebude,že se bojí,aby mi je nezničila,tak jsem z toho celá špatná,jak to udělám

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Liz
Děkuji tak to je supr,to jsem opravdu ani nevěděla.Tak to už nic neřeším a jedu za Pafčenkou na návštěvu.Juknu na vlásky,nechám si je nabarvit a šup s vláskama na hlavu..Tedy já už se nemůžu dočkat

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, jaký je vlastně rozdíl mezi metodami Hair dream, GL a keratin? Mám posit, že je to úplně stejné keratinové spojení. Su blbá?

Prosiim, prosiim, internětové stránky na Pafču, děkuju

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já furt uvažuji zda si nechat evropské vlasy metodou hairdreams a nebo
metodou Balmain Paris metodu. tzv. Double Hair . V prodlužování vlasů metodou Balmain Paris se pramínky připojují malým keratino-voskovým spojem k vlastním vlasům a nenaruší je žádným způsobem. Aplikované pramínky vydrží 3 až 5 měsíců. Stejně tak jako Hairdreams. Sice nechápu jaký je tedy v tom rozdíl? Tyhle dvě metody?

SPA
Ahoj já jsem od kolína znám všechny kadeřnice z Kolína co prodlužují vlasy,ke komu jdeš na vlasy? Většina z kolína používá vlasy indické a jedna slečna o které vím,tak i přidělá vlasy donesené i dělá evropské.

arrow
Neprodává v Bazaru

Danda28,super,jdu do Levandule,snad nebudu moc litovat.a kdyby přeci,doporučíš mi pak nějakou šikulku????když si potom objednám vlasy od Pafči?

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak teď jsem už z těch metod fakt blázen........

ta metoda Bond těch plast trubiček se celkem obávám ... achjo

Tak jsem se právě vrátila od kadeřnice po prvním posunutí, jsem moc spokojená, vlásky jsou super, moje to taky přežily a ted jak jsou čerstvé spoje, tak za ně můžu i tahat a nejde vůbec cítit, že nejsou moje, juuuuva

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené