Jacckiee
ty evi a neměl by být třeba na každý keratin jiný rozpouštěč
Tak to já vůbec nevím..ale pravda je ,že je jich spousty ..Naštěstí už je keratin pryč

arrow
Neprodává v Bazaru

a ta Jana Bačinská prodlužuje vlasy jen v Ostravě nebo je ochotná jet i někam jinam...nevíte??

arrow
profile_image
hankapr
od 12. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Maruška86
Janička je velmi ochotná a dojede a bere si fakt jen penízky za benzín a nic navíc.

arrow
profile_image
Káčka
od 10. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Stassi. Je to salon Kalliope. No ja nevim, co Eve zažila, ale mě to nikdy žadnou ružovou ani modrou vodičkou nesundavali. Pani Marta to dělala rozehřátejma kleštěma a pak mi to vždycky opatrně sundavala. Pravda trvá to dlouho, ale nenechám si spoje drtit za studena kleštěma, kdy v tom spoji rozdrtěj i vlastní vlasy. Za to ten jeden den stojí. Myslim, že si to neměla Eve sundavat sama. Fakt jsou tam šikovný . Ten keratin, co používaj je první, u kterýho mi to po měsíci nezměklo jako žvejkačka a taky ho při posunutí neustříhnou,jen tam doplní , takže vlasy maj pořád stejnou dýlku. Káčka

Káčka
tak to bych ti teda oponovala. paní, která prodloužení vlasů v kaliope dělá není ani kadeřnice a keratin co používá sundává lihobenzínem, sama mi to řekla.asi na tom něco bude, když s tímto má zkušenost mnohem více holek. navíc ten keratin byly velké bambule místo úhledných spojů. keratin byl po druhé nepoužitelný. stejně vlasy sjely dolů.

Chtěla jsem si nechat prodloužit vlasy jenom v té spodní části, nikoliv na celé hlavě. Jak tady čtu komentáře a zkušenosti ostatních děvčat (bohužel i negativních), tak mám strach, aby mi ty spodní vlasy nevypadaly. Nejde mi ani tak o objem jako o délku. Myslela jsem, že bych si nechala udělat dolů třeba jenom 3O pramínků... myslíte, že se to dá takhle udělat, nebo je lepší si to nechat dát na celou hlavu?

Kdybych si ty pramínky nechala teoreticky nandat jenom na dolní část hlavy, která metoda je asi nejlepší? Bellargo, keratin,...?

Když si totiž nechám pramínky dát na celou hlavu, bude ze mě pleška.. když si je nechám dát jen dospod, tak vlasy nebudou nijak extrémně trpět....

hankapr
ahojky ten pramínek co ti upadl byl na tvé vlásky moc těžký.zpusobuje to příliš velké zatížení!!!!!!

Káčka
dělala rozehřátejma kleštěma a pak mi to vždycky opatrně sundavala. Pravda trvá to dlouho, ale nenechám si spoje drtit za studena kleštěma
tak tohle dělá jen nešikovná kadeřnice a pálí tím celé vlasy!!! Tohle by vůbec dělat neměla tepelnýma kleštěma sundavat vlasy.

arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eve - ahoj, kočko já Ti doporučuji si vlásky nechat zastříhnout a nic si tam už nedávat, já jsem po sundání keratinem přes půl roku, možná i víc, dopadla jsem stejně jako Ty, vlasy jsem pořádně zastříhla a teď dorůstají a vypadají už dobře. Já bych do toho už nikdy nešla.

arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eve - tím nedávat myslím, další prodlužko, jinak masky atd...určitě ano. Prostě někomu prodlužko nic neudělá, ale dle mého názoru, my co máme jemné vlásky, tak to pro nás není....

arrow
profile_image
stassi
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Liz
stassi
Když mám udělaný bond bez plus, tzn. bez plíšku, přijde mně to nejšetrnější. S klasickým keratinem jsem měla problém (žvýkačka), s keratinem ze Simply Hair jsem nikdy nezažila, co tu pipisujete (zbytky ve vlasech), to je fakt děs běs. Bond mně nikdy nevytrhl pramínek i s vlastními vlasy a po 2-3 měsících si pramínky většinou sundám sama, abych si co nejopatrněji rozmotala dredíky.
já vím jak to vypadá ...ale mě vadí i jen ty ,,trubičky,, plíšek neplíšek.Já byla na tom BP přímo v nat.hair a byl to děs.Jak mi to nandavali,přepálili ty trubičky a přiškvařila mi je k mým vlasům.Nacpali mi na hlavu 130(!) těch slavných bondů,měla jsem hlavu jak ježek..chuťovka.Po prvním mytí(jejich doporučenou kosmetikou a dle návodu) to začalo lézt dolů,reklamaci salon nebral,tak jsem šla jinam,protože tam už jsem nechtěla.Některé prameny nešly pořádně sundat jak byly naškvařené,super..kadeřnice byla sice velmi opatrná,ale neměla nadpřirozené schopnosti.Škoda,že jsem to tenkrát nevyfotila,když jsem se viděla v zrcadle tak mi bylo jasné,že buď půjdu na ježka,nebo to risknu a nechám si je prodloužit znova-jinou metodou to se ví,tak jsme to udělala a nelituju.Vlasy dorostly,jsou o.k

arrow
profile_image
stassi
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Danda28
tak tohle dělá jen nešikovná kadeřnice a pálí tím celé vlasy!!! Tohle by vůbec dělat neměla tepelnýma kleštěma sundavat vlasy.
tak poraď místo,kde to dělají dobře,ne jen nandají,ale i sundají..třeba napiš do SZ,aby to nebylo jako reklama.Jsou tu tak tři holky co jsou naprosto s keratinem spokojené i po letech,ale jsou z ostravska,což je teda pro mě hodně z ruky.Víš o něčem co by bylo blíž?

Kačenka28
Ano,máš naprostou pravdu.Já už prodlužko nechci ani vidět.
A už vůbec ne Kalliope.Ten kdo tvrdí ,že Kalliope je dobrý salon,tak prosim a hodně štestí do budoucna-viz foto já po půl roce.A pozor !Nesundavala jsem si nic sama,ale pramínky sundavala velice šikovná kadeřnice.Zkoušela sundavat prameny různým způsobem,ale s timto se ještě nesetkala..A opravdu i ona potvrdila ,že tak strašně moc keratinu(bambule )ještě neviděla a už jen díky té tíze mam své vlasy pryč.Kalliope dobrý salon?Neee to prosím přede mnou nevyslovovat !!!

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, mně dnes kadeřnice posunovala ringy, nechala jsem si to sundat celé, abych viděla, co mi to udělalo s vlasy. Moc jich nevypadalo, bez prodloužení mi padaly víc, ale stejně, když se to sundá, připadám si jako nahá, najednou žádný objem a délka po ramena... Neumím si představit, být bez prodlužka. Ubraly jsme prameny, mám jich asi do 50ti a bohatě to stačí, vypadají přirozeně. Absolutně nechápu, když jich máte 100 a více, kam je dáváte??
Keratinu bych se bála, když to tu čtu.
Evi, ty nebuď smutná, vlásky máš i tak opravdu krásné.

Šmoulajz
tak mám strach, aby mi ty spodní vlasy nevypadaly
když máš strach, tak si je prostě nedávej...

Šmoulajz
Myslela jsem, že bych si nechala udělat dolů třeba jenom 3O pramínků
samozřejmě, proč ne...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené