Cituji Jindřiškaa: V Praze je ted určitě daleko více lepších salonů, než tento.

Ale stejně už skoro všechny berou vlasy od Dlouhovlásky, myslím si, protože poměr kvalita - cena (a hlavně výběr) je i pro odběratele (salony) nejlepší.

Cituji Deanna: Ale stejně už skoro všechny berou vlasy od Dlouhovlásky

To je informace z jakého zdroje? Není mi jasné, jak by toto někdo mohl s jistotou říct.
Navíc vlasy ať si každý odebírá odkud chce, ale třeba mají aspoň k zákaznicím jiný přístup.

Jestli to opět nepsala dlouhovláska ) Tady už člověk neví.... Zajímavý, že jakmile jsem tu napsala kritiku, tak mi přišel od nich hned večer vzkaz. A to když jsem žádala o výměnu, tak dva měsíce jsem se nedočkala žádné reakce (přes fb vzkazy, sms, maily, volání...) Ale dost.... už to tu nebudu raději řešit.

arrow
profile_image
kocka151
od 2. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Osobně dlouhovlasku taky nedoporučuji. měla sem od ní v roce 2011 Svoje první prodloužené vlasy. dost peněz za velmi krátké. a vydržely pár měsíců lámaly se a znovu už se použít nedaly. když sem se zmínila tak oni za nic nemůžou ale jen já ač sem se o ne starala velice. někdo tu zmiňoval prodlužování od Nicol u té sem byla o rok později a fajn pár pramenů sjelo ale vesměs držely. ta umí vlasy nevím měla sem svoje.

Cituji kocka151: měla sem od ní v roce 2011

To je 3 roky zpátky a za tu dobu se dlouhovláska hodně posunula dopředu. Kvalita vlasů je teď bezkonkurenční, ale je jasné, že před 3 roky to tak být nemuselo, to nevím. Co ale Peťula dokázala vybudovat z ničeho, to je obdivuhodné. Ta zásoba vlasů, co v salonu má, to jsou prostě nádherné vlasy.

Cituji Jindřiškaa: jsem se nedočkala žádné reakce

Od té doby, co má Petra spolupracovníky, stíhá lépe. Teď to tam vypadá úplně jinak než před půlrokem, rokem...

arrow
profile_image
em1be
od 16. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

máte někdo zkušenost ? konkrétně s tímto salonem na prodlužko
http://www.dlouhe-vlasy.wbs.cz/Kontakt.html

Ahoj, jsem tu nová a ráda se podělím o svou zkušenost s prodlužováním vlasů v Praze. Dva roky jsem chodila do Salonu Cool v Praze a to přímo k paní majitelce, kde jsem byla moc spokojená. Vlasy byly úžasné a vydržely skoro dva roky. Ale potom mě čekala důležitá událost a potřebovala jsem nutně dlouhé vlasy. Holky určitě to znáte. Protože jsem zrovna neměla moc peněz, tak jsem brouzdala po internetu a našla jsem Dlouhovlásku a jejich kladné reference na facebooku, tak jsem se rozhodla, že trochu ušetřím a půjdu tam. Konzultoval se mnou nějaký pán a slíbil mi evropské vlasy. Když jsem odcházela, už se mi zdála divná barva. Byla jsem zvyklá, že jsem měla vlasy melírované a teď jsem dostala vlasy bílé, ale to bych nějak přežila. Největší tragédie nastala asi tak po třetím umytí, kdy se vlasy začaly chovat jako chemlon, trčely a měly nazelenalý nádech. Absolutně nešly rozčesat a to jsem na ně vypatlala půl oleje, a s vlasy to ani nehlo. Snažila jsem se ihned psát do Dlouhovlásky a vlasy reklamovat, ale abych to zkrátila, prostě mě poslali do háje a odmítli se semnou jakkoliv bavit. Vlasy šly asi po třech týdnech dolů a do koše. Byla jsem z jejich jednání pěkně zklamaná a pokorně jsem se vrátila do Salonu Cool a mám na hlavě zase konečně krásné vlasy, na které jsem byla zvyklá.

Reaguji na majinkanova: Tak to já jsem měla zrovna ze Salonu Cool ty nejhorší vlasy, co jsem kdy nosila

A pramínky, které se mi uvolnily, vypadly i s kořínky mých vlasů, takže za mě určitě do Coolu ne, nedoporučuji.

Cituji majinkanova: Konzultoval se mnou nějaký pán a slíbil mi evropské vlasy. Když jsem odcházela, už se mi zdála divná barva. Byla jsem zvyklá, že jsem měla vlasy melírované a teď jsem dostala vlasy bílé, ale to bych nějak přežila.

Takhle to ale v Dlouhovlásce neprobíhá, kdo tam chodí, tak ví... Tam žádný pán nevybírá vlasy, se kterými se bude prodlužovat, to si vždy až před prodlužkem vybírá přímo ten, kdo prodlužuje (a berou si vlasů tak na 5 hlav, ze kterých pak ještě "na křesle" vybírají přesně to ono). A Peťula i kdokoli jiný z týmu se vyžívají v melírování pramínků, takže by tam nikdy nikdo do melírovaných vlasů nedával vlasy jednobarevné, to jsou takové věci, na kterých si v podstatě zakládají a které jsou o nich známé a je to poznat i z fotek. Celý ten příspěvek mi zkrátka přijde smyšlený, můj názor...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené